• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Projektowanie jeszcze nigdy nie było takie proste!

26 lutego 2016

EDIT: Informacja jest już nieaktualna. Od czerwca 2018 funkcjonuje nowa, odświeżona strona OpenPrint.pl, która nie zawiera już kreatora.

 

Martwicie się, że nie macie projektu wizytówki? Nie chcecie powierzać swojego wizerunku grafikowi? Pragniecie spróbować własnych sił w projektowaniu? Dzięki kreatorowi do projektowania teraz jest to naprawdę proste! Zachęcamy do zapoznania się instrukcją prostego kreatora do tworzenia własnych grafik i projektów.

Uruchomienie kreatora

Na stronie drukarni internetowej OpenPrint znajdziecie prosty kreator do tworzenia projektów, który możecie uruchomić w momencie składania zamówienia. Do złożenia zamówienia niezbędne jest posiadanie własnego konta na stronie drukarni. Dzięki niemu uzyskacie dostęp do kreatora, który zdecydowanie ułatwi Wam pracę!

Kreator do samodzielnego tworzenia projektów graficznych

Jeśli będziecie mieli problem ze złożeniem zamówienia na stronie – nie martwcie się! Pomogą Wam filmy instruktażowe.

Funkcje kreatora

Kreator projektów jest bardzo prosty w obsłudze, czytelny i przejrzysty.

Kreator do samodzielnego tworzenia projektów graficznych

Dzięki prostemu szablonowi zawierającemu spady, nikt nie musi martwić się o pomyłki. Szablon dostosowany jest do konkretnego produktu, dzięki czemu pozwala na uniknięcie niechcianych błędów w projekcie.

Kreator posiada wiele funkcji, dzięki którym można spersonalizować i dostosować swój projekt do indywidualnych gustów. Poza opcją wstawienia wybranego tła z dostępnych w kreatorze, każdy ma również możliwość wstawienia w projekt własnego, dowolnego tła.

Kreator do samodzielnego tworzenia projektów graficznych

Poza funkcją dostosowania tła do projektu, istnieje również możliwość naniesienia na niego dowolnego tekstu, którego czcionkę również możemy dostosować do osobistych preferencji. Kształt, wielkość, szerokość liter możemy dowolnie zmieniać zgodnie z naszym indywidualnym gustem.

Kiedy już stworzymy przód naszego produktu, na przykład wizytówki, możemy przejść do zaprojektowania jej tylnej strony i naniesienia na nią takich samych funkcji, jak opisane wyżej. Po skończonej pracy wystarczy jedynie zapisać nasz projekt.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku