Odzież fashion

Odzież typu fashion to podstawa garderoby każdej kobiety i mężczyzny. Firma Reflect, we współpracy z cenionymi markami oraz dzięki własnej hurtowni odzieży reklamowej OpenWear.pl, oferuje szeroki asortyment modnych modeli t-shirtów.

Proponowane produkty charakteryzują się dużym zróżnicowaniem krojów. Panie oraz Panwie do wyboru maja fasony luźne typu „oversize” lub dopasowane „slim fit” z różną długością rękawa. W ofercie znajduje się wiele rodzajów materiałów oraz wariantów kolorystycznych. Proponujemy modele, które dobrze wkomponują się w klasyczne oraz eleganckie stylizacje. Oferujemy również modne wzory, które dobrze sprawdzą się podczas mniej oficjalnych spotkań.

Zobacz katalog odzieży fashion

Modna dzież fashion damska i męska w wielu kolorach.


Firma Reflect współpracuje z wieloma markami cenionymi na całym świecie, między innymi: Tee Jays, B&C, James Nicholson czy Rusell. Dlatego oferowane produkty zawsze podążają za obecnymi trendami oraz charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością, są odporne na wielokrotne prania, rozciągnięcia czy mechacenie. Gwarantują komfort i wygodę w każdej sytuacji.

Firma Reflect swoją ofertę kieruje do firm oraz klientów indywidualnych, ponieważ zamówienia są realizowane już od 1 sztuki.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

55,624 Klientów
138,652 Zamówień
85 Pracowników
15 Lat na rynku