• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Torby reklamowe z nadrukiem

Torba z nadrukiem

Torby reklamowe bawełniane z nadrukiem.

Firma Reflect oferuje znakowanie odzieży oraz akcesoriów. Na każdym z produktów może znaleźć się logo firmy lub dowolna grafika.

Torba z nadrukiem na laptopa, aktówka czy walizka będzie prezentował się bardzo profesjonalnie na spotkaniach biznesowych i z pewnością stanie się swoistą wizytówką firmy. Torba z nadrukiem to atrakcyjny dodatek reklamowy, który warto dopasować do indywidualnych gustów, czy też barw utożsamianych z firmą i jej logiem. Odwiedź naszą hurtownie i wybierz produkt, który będzie dla Ciebie wygodny w użyciu. Do wyboru torba z nadrukiem wyposażona w krótki i długi uchwyt. Posiadamy także szeroki wybór toreb zakładanych na ramię i plecy. Torba z własnym nadrukiem to nie tylko dobry wybór dla firm, ale również dla osób prywatnych – zamówienia realizujemy już od jednej sztuki dlatego możemy stworzyć dla Ciebie idealne torby bawełniane z własnym nadrukiem które będą zachwycać przechodniów na każdym kroku. Znakujemy je różnymi metodami w zależności od preferencji i rodzaju grafiki – może być to m.in. druk cyfrowy czy folia flex.

Zobacz katalog toreb bawełnianych

Torba bawełniana z nadrukiem

Firma Reflect dzięki własnej hurtowni odzieży reklamowej OpenWear.pl, posiada szeroki wybór toreb.

W naszej ofercie, na szczególną uwagę zasługuje torba bawełniana z nadrukiem. Oferowane produkty są bardzo funkcjonalne, trwałe oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Sprawdzą się podczas codziennego spotkania służbowego, robienia zakupów oraz dalszych podróży. Torba bawełniana z nadrukiem może służyć, zarówno jako element reklamowy dla firmy, jak i modny dodatek stworzony według własnego gustu. W tej kategorii posiadamy szeroki wybór. W ofercie pojawiły się także modne worki. Przejrzyj nasze wzory lub prześlij własny. Samodzielnie zaplanuj jak ma wyglądać Twoja nowa torba bawełniana z nadrukiem.

Sitodruk na torbach bawełnianych

Torba ekologiczna z własnym nadrukiem

W asortymencie znajduje się wiele zróżnicowanych produktów: torba bawełniana z nadrukiem (rekreacyjna, sportowa, podróżna, na ramię, na zakupy) czy nawet kosmetyczki.

Oferujemy również szeroki wybór toreb na kółkach, walizek, toreb na tablety i laptopy, aktówek oraz plecaków turystycznych i młodzieżowych. Ciekawą propozycją jest torba ekologiczna z własnym nadrukiem. Proponowane produkty są doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, podróżujących, młodzieży, studentów oraz dla osób robiących codzienne zakupy, które z pewnością ułatwi chociażby zakładana na ramię torba ekologiczna z własnym nadrukiem. Oprócz aspektów praktycznych (torby są pojemne i wygodne) warto zwrócić uwagę również na kwestie estetyczne. Możliwość własnego nadruku to pole do popisu dla wszystkich kreatywnych osób. Torba ekologiczna z własnym nadrukiem może być dzięki temu, nie tylko ciekawym dodatkiem, ale również początkiem większej idei, takiej jak własny brand.

Torby biznesowe z własnym nadrukiem

W naszej ofercie znajdziecie także torby biznesowe, które są doskonałe do transportu urządzeń mobilnych, takich jak: laptop, smartfon czy tablet. Oferujemy także eleganckie aktówki oraz torby na dokumenty. Takie torby z nadrukiem to idealny dodatek dla każdego.

Wysokiej jakości akcesoria doskonałe dla właścicieli firm, managerów oraz biznesmenów. Eleganckie i praktyczne torby od największych i najbardziej popularnych producentów odzieży i akcesoriów. W ofercie mamy np. torby na laptopa – oferujemy fasony różnej wielkości w wielu wariantach kolorystycznych. Większość modeli posiada dodatkowe kieszenie na multimedia, dokumenty, długopisy czy wizytówki. Wyposażone są w solidny często podwójny zamek, regulowany pasek na ramię oraz wzmocniony uchwyt. Taka torba na ramię z własnym nadrukiem pozwoli na pełną personalizację.
Kolejne to torby biznesowe na kółkach – są bardzo pojemne i posiadają wiele kieszeni, doskonale sprawdzą się podczas podróży służbowych, zmieszczą się w kabinie samolotu. W asortymencie posiadamy również walizki. Modele przez nas proponowane posiadają wzmocniony uchwyt oraz występują w klasycznych odcieniach szarości, czerni oraz granatu. Torby na dokumenty – proponujemy również modele, które będą idealnie do przewożenia lub przechowywania dokumentów. Są to fasony występujące w wielu kolorach, są wyposażone w regulowany pasek na ramię lub wzmocnioną rączkę. Posiadają dodatkowe kieszenie na wizytówki lub długopisy oraz zapięcie na zamek błyskawiczny.

Każdy z produktów możesz oznakować własnym logo. W zależności od modelu i wybranej grafiki, dobierzemy odpowiednią metodę znakowania. Najczęściej wybierane są metody takie jak folia flex, flock, lateks lub termotransfer. Idealnie nadają się do mniejszych logotypów i idealnie odwzorowują projekty. Są to metody trwałe, dlatego nie musisz się obawiać utraty jakości po czasie.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku