• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Polityka jakości

Najlepsze farby. Najnowsze maszyny. Najważniejszy Klient.

Najważniejszy jest Klient

Naszym najwyższym priorytetem są potrzeby oraz wymagania klientów. Dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje z zakresu produkcji oraz znakowania odzieży reklamowej poprzez zagraniczne eventy i szkolenia.

To z myślą o naszych klientach rozszerzamy swoją ofertę o nowe możliwości. Inwestujemy w rozwój pracowników, a także firmy. Poprzez wieloletnie doświadczenie na rynku odzieży reklamowej oferujemy najwyższej jakości ubrania wykonane z wysokogatunkowych materiałów.

Proponujemy różne rozwiązania spedycyjne dostosowane do aktualnych możliwości klienta. Standardowo elementy garderoby produkowane lub znakowane w naszej firmie są estetycznie pakowane i zabezpieczane.

Polityka Jakości firmy Reflect.

Surowce i kontrola jakości

Druk cyfrowy bezpośredni DTG na odzieży.

Dbamy o to, aby odzież, farby, a także maszyny, na których pracujemy, spełniały najwyższe standardy w branży. Posiadamy zaawansowane technologicznie karuzele do sitodruku amerykańskiej firmy, profesjonalny park hafciarek i drukarek DTG.

Doceniamy jakość rodzimych surowców, dlatego do produkcji i konstruowania odzieży wykorzystujemy dzianiny tkane i barwione w Polsce.

Każdego dnia Dział Kontroli Jakości dokładnie weryfikuje każde zamówienie. Wszystkie produkty przed dostarczeniem do klienta są sprawdzane pod względem poprawności z zamówieniem, ilości, a także jakości wykonanego znakowania. Dzięki temu klienci otrzymują towar w pełni zgodny z ich zamówieniem.

Nasze standardy

  1. Wszystkie produkty odzieżowe przed dostarczeniem do klienta zostają estetycznie zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnym zniszczeniem.
  2. Każde zamówienie jest weryfikowane przez kontrolerów jakości, którzy sprawdzają jakość oferowanych przez nas produktów i usług.
  3. Korzystamy z zagranicznych surowców wysokiej jakości.
  4. Pracujemy na amerykańskich maszynach.
  5. Stawiamy nie tylko na zagraniczną, ale również rodzimą jakość. Dlatego szyjemy odzież z materiałów produkowanych w Polsce.
Standardy pakowania i konfekcjonowania w firmie Reflect.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku