• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Odzież biznesowa

Najniższe ceny, najkrótsze terminy tylko u nas.

Odzież biznesowa

Identyfikacja wizualna w firmie to bardzo ważny element. Dzięki temu ludzie ją zapamiętują i rozpoznają. Warto również pomyśleć o służbowej odzieży.

Pracownicy będą wówczas rozpoznawali wśród klientów, a sami będą mogli lepiej utożsamić się z firmą. W naszej ofercie znajdziecie wiele wariantów odzieży korporacyjnej – zaczynając od klasycznych wzorów, które są ponadczasowe i zawsze prezentują się elegancko, kończąc na nowoczesnych i stylowych koszulach, które urozmaicą oficjalny dress code.

Zobacz katalog odzieży biznesowej

 

 

Odzież korporacyjna, odzież biznesowa, elegancka odzież dla pracowników. [kkratings]

W hurtowni OpenWear znajdą Państwo koszule biznesowe – damskie i męskie, eleganckie spódnice, spodnie oraz marynarki. Znajdą się także klasyczne apaszki czy krawaty, które doskonale dopełnią biznesowy wizerunek. Dedykowaną metodą znakowania tego typu tkanin jest haft komputerowy – jedna z najbardziej ekskluzywnych metod, która charakteryzuje się wysoką precyzją wykonania. Mamy do dyspozycji wiele kolorów nici, co pozwoli na idealne odwzorowanie logotypu firmy. Na marynarki lub koszule można nanieść niewielki logotyp lub grafikę związaną z firmą. Ciekawym zamiennikiem haftu komputerowego może być termotransfer – możemy nanieść mały, kolorowy nadruk, który również będzie wyglądał estetycznie. Pracownicy w jednolitych strojach będą prezentować się bardzo prestiżowo oraz profesjonalnie, co pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Budowanie świadomości marki należy rozpocząć od jej serca – klienci widząc elegancko prezentujących się pracowników, chętniej podejmą współpracę, ponieważ pracownicy będą budzić zaufanie i wyglądać profesjonalnie.

Odzież biznesowa z katalogu wykonana jest z bardzo trwałych tkanin odpornych na ścieranie, ale zarówno bardzo delikatnych w dotyku. Nie będzie tracić na jakości podczas prania. Powstaje z materiałów łatwych w utrzymaniu, niegniotących się, oddychających i przepuszczających powietrze, co wpływa na komfort noszenia oraz estetykę wyglądu pracownika. Podczas dobierania odzieży korporacyjnej, miej na uwadzę specyfikę pracy. Nasza kolekcja biznesowa została stworzona z myślą o każdej branży, dlatego znajdą Państwo wszystko co potrzebne w jednym miejscu.

 

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku