• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Własny Merch

Zamów Merch dla Twoich Fanów, czyli własny brand odzieżowy

Obsługa własnego brandu odzieżowego

Jeśli szukasz podmiotu, który w sposób całościowy i kompleksowy obsłuży Twój merch to jesteś na odpowiedniej stronie. Nasza firma jako jedyna w Polsce oferuje bardzo szeroki zakres usług stworzenia i poprowadzenia własnego brandu odzieżowego. Reflect to pod jednym dachem: szwalnia, drukarnia tekstylna z 7 technikami znakowania odzieży, hurtownia odzieży reklamowej oraz modowej, dystrybutor gadżetów reklamowych, drukarnia cyfrowa i offsetowa, własna platforma do obsługi sklepów internetowych. Tak szerokiej oferty nigdzie nie znajdziesz. Na początku doradzimy i pomożemy zaprojektować odpowiednie wzory ubrań i gadżetów, następnie wyprodukujemy z całym procesem obrandowania dodatkami typu własne metki, elastomery, etykiety kartonowe i na końcu zmagazynujemy oraz poprowadzimy sprzedaż, obsługę klienta i pełną logistykę zamówień, zwrotów i wymian.

Naszywka gumowa - elastomer

 

Co oferujemy?
Doradztwo i projektowanie odzieży oraz gadżetów
Szycie odzieży według ustalonych wytycznych
Nadruki wszystkimi metodami znakowania
Pełne obrandowanie dodatkami odzieżowymi
Prowadzenie sprzedaży internetowej i na Twoich Eventach
Magazynowanie towaru i pełna logistyka
Obsługa klienta, wymiany i zwroty
Reflect to:
Szwalnia
Drukarnia tekstylna
Hurtownia odzieży
Dystrybutor gadżetów
Drukarnia cyfrowa i offsetowa
Magazyn dla sklepów internetowych
Własna platforma do obsługi sklepów internetowych

 

Jak stworzyć z nami własną markę odzieżową krok po kroku?

Nasza firma jest w stanie w sposób łatwy i przystępny, nawet dla osoby nie obeznanej ze specyfiką przemysłu odzieżowego, przygotować plan stworzenia marki odzieżowej oraz co najważniejsze wprowadzić go w życie. Ty decydujesz na ile chcesz być zaangażowany w proces, a ile zostawiasz naszemu zespołowi specjalistów.

1. Omawiamy z Tobą Twój styl wizualny – dobieramy produkty, podpowiadamy i doradzamy najlepsze znakowania dla twojej marki.
2. Przygotowujemy gotowe projekty dla twojej marki wraz z dodatkami typu metki.
3. Przygotowujemy odzież – szyjemy lub przygotowujemy gotową odzież, wykonujemy znakowanie i dodatki odzieżowe.
4. Towar składamy, pakujemy, oznaczamy i magazynujemy.
5. Tworzymy nowy sklep internetowy lub integrujemy z istniejącym pod Twoją domeną.
6. Rozpoczynamy sprzedaż przez Internet w Twoim imieniu i pod Twoim banerem.
7. Zajmujemy się obsługą klienta, wysyłką, zwrotami i wymianą.
8. W razie potrzeby prowadzimy sprzedaż na Twoich Eventach.

EFEKT KOŃCOWY:

Jesteś właścicielem swojej własnej, spójnej marki odzieżowej, dostosowanej dokładnie do potrzeb Twoich i Twojego targetu. Dzielisz się ze swoimi fanami swoją ideą przekutą w markę i nie martwiąc się o proces produkcyjny zarabiasz na sprzedaży każdej sztuki.

Z czego składa się nasza oferta?

Doradztwo i projektowanie odzieży oraz gadżetów

Nasz zespół specjalistów pomoże Ci wybrać idealny produkt lub zestaw produktów dla Twojego docelowego targetu. Wraz z Tobą zaprojektujemy produkty, które pozwolą Ci wyróżnić się na rynki i zachwycić Twoich fanów. Niezależnie czy chcesz wzór na  jedną bluzę czy całą linię produktową, dobierzemy produkty tak, żebyś był zadowolony.

Szycie odzieży według ustalonych wytycznych

Dzięki temu, że na miejscu posiadamy szwalnię i konstruktora odzieży możesz być pewny, że projekt, który przygotujemy będzie gotowy pod dowolny rozmiar odzieży i na każdym rozmiarze będzie wyglądał dokładnie tak jak chcesz. Wybierając tworzenie marki odzieżowej u nas nie jesteś ograniczony fasonami istniejącej odzieży – możesz dać się ponieść fantazji.

Nadruki wszystkimi metodami znakowania

Niezależnie od materiału jaki wybierzesz będziemy w stanie oznakować go jak tylko zechcesz. Marzy Ci się linia sportowej odzieży? Sublimacja może być najlepszym wyborem. Czy może kierujesz swój brand do uczniów? Plecaki, piórniki, czapki czy zeszyty to tylko niektóre produkty, które możemy przygotować i oznakować Twoim logiem , czy to folią flex, latex czy może sublimacją tworząc produkt fullprint. Jeżeli chcesz ruszyć od razu produkcją w dużym nakładzie możemy zaproponować Ci sitodruk, choć i parę sztuk na żądanie nie sprawi nam trudności ze względu na DTG, metodę nadruku bezpośrednio na odzieży. W ofercie znajduje się również grawer, dzięki czemu produkty takie jak butelki na wodę, kieliszki czy kalendarze też mogą być częścią Twojej marki. Mamy również najtrwalszą metodę znakowania, czyli haft dostępny na różnorakiej odzieży. Nie boimy się również wyzwań takich jak łączenie metod znakowania, wszystko po to żeby Twoja wizja została zrealizowana właśnie tak jak chcesz.

Kontrola jakości każdej sztuki

Nie ma dla nas znaczenia czy wykonujemy dla Ciebie jedna sztukę, czy dwieście. Każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przez nasza wewnętrzną kontrolę jakości, tak aby wszystkie rzeczy wychodzące od naszej firmy były zawsze tak samo dobrej jakości. Sprawdzamy zarówno jakość odzieży jak i znakowania, tak aby każdy produkt służył długo i bez problemów twoim klientom.

Pełne oznakowanie dodatkami odzieżowymi

Przy tworzeniu marki odzieżowej niezwykle istotne są detale. Jednym z nich jest ometkowanie. Obojętnie czy są to metki żakardowe, termotransferowe czy drukowane powinny one stanowić integralną część kolekcji. Świadczymy również usługi przemetkowywanie odzieży, w której metka producenta zastępowana jest Twoją metką dostosowaną do rodzaju odzieży i Twojego brandu. Inne przykłady dodatków odzieżowych to chociażby aplikacje hafciarskie i naszywki gumowe czy przywieszki do zamków błyskawicznych. Każdy taki detal zwiększa prestiż Twojej marki.

Prowadzenie sprzedaży internetowej i na Twoich Eventach

Jednym z unikalnych elementów naszej oferty jest prowadzenie sprzedaży internetowej, Ponieważ posiadamy własną platformę do obsługi sklepów internetowych i spore doświadczenie w tym zakresie, to bez obaw możesz pozostawić tą kwestię nam. W zależności od potrzeb możemy stworzyć całkowicie nowy sklep lub zintegrować Twój istniejący sklep z naszą platformą, tak abyś nie musiał się niczym martwić.

Magazynowanie towaru i pełna logistyka

Nie musisz obawiać się składowania swojego produktu, to jest kolejna sprawa, którą zajmiemy się za Ciebie. Pełna logistyka obejmie zamówienie gotowej odzieży jak i wysyłanie oznakowanego produktu w każdy zakątek świata. Współpracujemy z paroma firmami  kurierskimi, co daje Twoim klientom możliwość wyboru najbardziej odpowiadającej im formy wysyłki.

Obsługa klienta, wymiany i zwroty

Nasz zespół specjalistów pomoże Ci wybrać idealny produkt lub zestaw produktów dla Twojego docelowego targetu. Wraz z Tobą zaprojektujemy produkty, które pozwolą Ci wyróżnić się na rynki i zachwycić Twoich fanów. Niezależnie czy chcesz wzór na  jedną bluzę czy całą linię produktową, dobierzemy produkty tak, żebyś był zadowolony.

 

Poznaj nas

Reflect - znakowanie odzieży we wszystkich technikach

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku