• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Reflect

Dowiedz się kim jesteśmy i jak działamy.

Nasza firma

Firma Reflect Group świadczy szeroki wachlarz usług z branży reklamowej, począwszy od produkcji i znakowania odzieży, poprzez poligrafię reklamową, skończywszy na produkcji i znakowaniu gadżetów reklamowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą reklamy, zarówno pod kątem produkcji, jak i projektowania.

Swoją działalność zaczynaliśmy na poznańskim rynku na początku 2006 roku. W ciągu kilkunastu lat zdobyliśmy doświadczenie, które zaowocowało rozszerzeniem naszej działalności na obszar ogólnopolski oraz zagraniczny. W tym czasie oferta świadczonych przez nas usług nieustannie się poszerzała, dzięki czemu obecnie możemy zapewnić naszym Klientom pełną kompleksowość od wykonania projektów krojów oraz nadruków, poprzez ich realizację i na końcu finalizację.

Reflect - znakowanie odzieży we wszystkich technikach

Działalność firmy Reflect Group skupiona jest głównie wokół produkcji i znakowania ubrań. Posiadamy własną hurtownię odzieży reklamowej OpenWear, która umożliwia nam na szybką realizację zamówień.

Naszym Klientom oferujemy również możliwość szycia odzieży pod wymiar, dzięki czemu ubrania te są idealnie dostosowane do gustów i potrzeb. Jako hurtownia odzieży promocyjnej, jesteśmy dystrybutorem znanych, światowych marek, które cieszą się szerokim uznaniem, takich, jak: SOL’S, Tee Jays, James & Nicholson, B&C.

Postaw na jakość i profesjonalizm.

Dzięki nowoczesnym maszynom, znakujemy odzież za pomocą różnorodnych metod (sitodruk, druk cyfrowy, folia flex, folia solwent, folia latex, haft, sublimacja), co pozwala na precyzyjne dobranie metody druku do materiału i tkaniny, z jakiej wykonana jest odzież.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, uruchomiliśmy drukarnię internetową OpenPrint, która w swojej ofercie posiada ponad 250 tysięcy produktów, zarówno standardowych, jak i niestandardowych, takich, jak: wizytówki plastikowe, znakowanie lakierem wybiórczym UV, produkty ze złoceniem czy tłoczeniem.

Precyzyjny haft komputerowy na koszulkach polo.
Tworzenie projektów nadruków na odzież.

Rosnące zapotrzebowanie naszych Klientów na gadżety reklamowe skłoniło nas do otwarcia własnej hurtowni gadżetów. Zajmujemy się zarówno ich produkcją, jak i znakowaniem. Oryginalne produkty znajdujące się w ofercie OpenGift pozwalają na kupno nietypowych gadżetów w niskich cenach.

Aby lepiej poznać nasze wszystkie działalności zapraszamy na stronę:

www.reflectgroup.pl

Nasi klienci

Ikea
Lotto
Dr Irena Eris
Radio Eska
4fun tv
Allegro
KKS Lech Poznań
Harley-Davidson
BMW
Mercedes
Orlen
Subaru
Toyota
Volkswagen
Amazon
Carlsberg
Janosik
ZUS
Beyond
Dalkia
Fresh Logistics

i ponad 12 000 innych firm.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie
63,437 Klientów
153,076 Zamówień
85 Pracowników
16 Lat na rynku