Żakardowe, drukowane, sublimacyjne, flexowe

Oferujemy produkcję metek odzieżowych w trzech różnych typach: metki żakardowe, metki drukowane, metki sublimacyjne, metki flexowe.

Metki to ważny element przy produkcji oraz znakowaniu odzieży, bowiem nadają większego prestiżu, dzięki czemu towary uzyskują wymiar wyższej jakości. Wszywki stosujemy zarówno w nowo uszytej odzieży, jak również w odzieży z katalogu (usuwając oryginalną metkę producenta i zastępując ją metką klienta). Metki stosuje się zarówno wewnątrz odzieży jak i na wierzchu, podkreślając brand.

Metka termotransferowa odzieżowa
metki_2

Żakardowe metki do ubrań

Najczęściej wykorzystywane w produkcji odzieży. Dzięki zastosowaniu szlachetnej techniki tkackiej są one nie tylko bardzo trwałe, ale również eleganckie.

Doskonale odwzorowują drobne elementy, dlatego nadają się do umieszczenia logotypu bądź nazwy firmy. W swojej ofercie posiadamy różne systemy konfekcjonowania, dzięki którym uzyskujemy zróżnicowane typy żakardowych metek do ubrań i ich wykończeń (wieszak, ulotka, przywieszka do zamka, itd.). Najczęściej są one wszywane w kark odzieży, a także na wierzch w miejscu szwów, dzięki czemu realizowane przez nas metki do ubrań mogą również stanowić element dekoracyjny i wyróżniający.

Zobacz cennik metek żakardowych

 • Minimalny nakład produkcyjny: 500 szt. z jednego rodzaju
 • Maksymalna ilość kolorów użytych w projekcie: 7
 • Czas realizacji: 14-21 dni roboczych

metki_3

Metki transferowe

Metki bezpośrednio nadrukowywane na odzież za pomocą różnych metod znakowania (w zależności od materiału ubrania): sitodruku, sitodruku pośredniego, termotransferu.

Transferowe metki na ubrania są trwałe i doskonale oddają szczegóły projektu, jednocześnie nie wpływają na komfort noszenia ubrań. Drukowane metki do ubrań realizujemy już od 1szt. jednak ich nakład wpływa na ostateczną cenę zamówienia. Na kalkulację mają również wpływ ilości kolorów użytych w projekcie oraz wielkość metki.

 • Minimalny nakład produkcyjny: 20 szt. z jednego rodzaju
 • Maksymalna ilość kolorów użytych w projekcie: wielokolorowy - full color
 • Czas realizacji: 4 dni robocze

metki_4

Sublimacyjne metki na ubrania

Uzyskują niezwykłą trwałość dzięki procesowi chemicznemu, który trwale wnika w struktury taśmy poliestrowej, z której są wykonane. Sublimacyjne metki na ubrania doskonale nadają się do wielokolorowych projektów, np. logotypów, gradientów.

Nadruk wykonany na wszywkach sublimacyjnych jest niewyczuwalny, dzięki czemu są one bardzo delikatne w dotyku. Istnieje możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru oraz typu wykończenia (dwustronnie zaprasowane końce, niesymetrycznie zaprasowane końce, wieszak itd.).

Zobacz cennik metek sublimacyjnych

 • Minimalny nakład produkcyjny: 50 szt.
 • Dwa rodzaje metek: full color oraz biała taśma + czarny nadruk (krótszy czas realizacji)
 • Czas realizacji: od 3 dni robocze

metki_5

Metki flexowe

Produkujemy metki flexowe, które są nadrukowywane bezpośrednio na odzież za pomocą wysokiej temperatury.

Flexowe metki do ubrań są gładkie w dotyku, dlatego nie wpływają na komfort noszenia ubrań. Niewątpliwym atutem metek flexowych jest ich zastosowanie dla bardzo małych nakładów np. 30 szt. w różnych rozmiarach. Niestety nie nadają się one do wielokolorowych projektów czy małych elementów projektu takich, jak drobne, cienkie litery.

 • Minimalny nakład produkcyjny: 1 szt.
 • Maksymalna ilość kolorów użytych w projekcie: Jeden
 • Czas realizacji: 3 dni robocze

Zaufali nam

44,112 Klientów
117,927 Zamówień
85 Pracowników
15 Lat na rynku