• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Sitodruk

Najczęściej wybierana drukarnia sitodruku w Polsce!

Od 1 lutego 2022 Gwarancja najniższej ceny sitodruku w Polsce!*

* na podstawie porównania cen z 30 drukarniami sitodruk znalezionych w wyszukiwarce Google pod frazą: „sitodruk”. Audyt cenowy wykonany 25 stycznia 2022 roku. Ceny Reflect najniższe wśród wszystkich sprawdzanych drukarni.

#gwarancja .button-light-blue, #gwarancja .button-termin {display:none;}

Wykonujemy sitodruk na odzieży własnej lub powierzonej

Terminy realizacji nawet do 24 godzin.

Najniższe ceny w kraju potwierdzone badaniami konkurencji.

Realizacje dla największych marek w Polsce!.

Pracujemy na najnowocześniejszym parku maszynowym (Amerykański producent M&R).

Kilkuetapowa i wnikliwa kontrola jakości produktów!

Możliwość zamówienia sitodruku na wybranej odzieży z naszego katalogu lub powierzonej.

Od 1 lutego 2022 gwarancja najniższej ceny sitodruku w Polsce!*
* na podstawie porównania cen z 30 drukarniami sitodruk znalezionych w wyszukiwarce google pod frazą: „sitodruk”. Audyt cenowy wykonany 25 stycznia 2022 roku. Ceny Reflect najniższe wśród wszystkich sprawdzanych drukarni.

Sitodruk wykonywany na koszulkach w firmie Reflect

Co to jest sitodruk?

Sitodruk jest to jedna z najstarszych metod znakowania. Wywodzi się od metod druku szablonowego stosowanego na Dalekim Wschodzie. Za twórców uznaje się Japończyków, którzy wykorzystywali tę metodę do ozdabiania m.in. kimon. Wykorzystanie sitodruku aktualnie jest bardzo szerokie. Tą metodę stosuje się na tkaninach, drewnie, papierze, szkle czy ceramice. Druk na tkaninie wykonywany jest bezpośrednio na produktach specjalnymi farbami. Później nadruk jest przygotowywany za pomocą specjalnych naświetlonych sit. W firmie Reflect mamy do dyspozycji wiele rodzajów farb – od klasycznych po takie z efektami. Do wyboru są: farby plastizolowe, metalizowane, rozpuszczalnikowe, wywabowe, wodne, puchnące, fluorescencyjne. Kolorystyka dla pełnych kolorów dobierana jest z palety PANTONE Solid Coated. Znakowanie jest bardzo trwałe – przy stosowaniu zasad prania odzieży z nadrukiem, nadruk powinien starczyć na około 100-150 prań. Sitodruk to metoda idealna, zarówno w przypadku materiałów poliestrowych, jak i tych wykonanych z bawełny. To idealne rozwiązanie dla osób planujących zamówienie powyżej 20-30 sztuk. Jego cena uzależniona jest od nakładu, wymiaru oraz kolorów użytych w projekcie. Możesz przygotować samodzielnie wycenę sitodruku, cennik znajdziecie poniżej.

Sitodruk to wyjątkowa technika nadruku. Jedną z podstawowych cech wyróżniającą sitodruk jest jego niesłychana trwałość. W Reflect oddajemy do dyspozycji naszych Klientów szereg różnych farb, dzięki którym można uzyskać znakomite efekty wizualne.
Kolejna zaleta to zastosowanie sitodruku – jest to metoda idealna, zarówno w przypadku materiałów poliestrowych, jak i tych wykonanych z bawełny. Sitodruk na koszulkach i nie tylko to idealne rozwiązanie dla osób planujących zamówienie powyżej 30 sztuk, aczkolwiek istnieje możliwość realizacji nadruków tą metodą również przy znacznie mniejszych nakładach. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, m.in w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku i wielu innych. Istnieje także możliwość osobistego złożenia zamówienia w Poznaniu.

Sitodruk - drukarnia

Sitodruk to technika, która posiada wyjątkowo długą tradycję. Jedną z podstawowych cech wyróżniającą sitodruk jest jego niesłychana trwałość. W Reflect oddajemy do dyspozycji naszych Klientów szereg różnych farb, dzięki którym można uzyskać znakomite efekty wizualne.

Kolejna zaleta to zastosowanie sitodruku. Jest to metoda idealna, zarówno w przypadku materiałów poliestrowych, jak i tych wykonanych z bawełny. Sitodruk to idealne rozwiązanie dla osób planujących zamówienie powyżej 30 sztuk, aczkolwiek istnieje możliwość realizacji nadruków tą metodą również przy znacznie mniejszych nakładach. Zastosowanie sitodruku jest niesłychanie szerokie i nie ogranicza się tylko do odzieży. Jest to metoda, którą wykorzystuje się także do znakowania między innymi: drewna, papieru, ceramiki, stali i szkła. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, m.in w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku i wielu innych. Istnieje możliwość osobistego złożenia zamówienia w Poznaniu.  

Oblicz cenę nadruku Kalkulator oblicza cenę nadruku bez odzieży. Zobacz cennik odzieży.

Od 1 lutego 2022 gwarancja najniższej ceny sitodruku w Polsce!*
* na podstawie porównania cen z 30 drukarniami sitodruk znalezionych w wyszukiwarce google pod frazą: „sitodruk”. Audyt cenowy wykonany 25 stycznia 2022 roku. Ceny Reflect najniższe wśród wszystkich sprawdzanych drukarni.

1

Rodzaj odzieży?

2

Pochodzenie odzieży

2

Kolor odzieży?

3

Nakład?

4

Liczba miejsc nadruku?

5

Wielkość pierwszego nadruku?

6

Ilość użytych kolorów w pierwszym nadruku?

7

Biały poddruk w pierwszym nadruku?

8

Składanie jednostkowe i pakowanie w woreczki?

9

Sposób dostarczenia?

9

Waluta:

10

Wypełnienie pierwszego nadruku?

10a

Wypełnienie drugiego nadruku?

10b

Wypełnienie trzeciego nadruku?

10c

Wypełnienie czwartego nadruku?

10d

Wypełnienie piątego nadruku?

10e

Wypełnienie szóstego nadruku?

11

Jaki rodzaj farb?

12

Wymetkowanie metki producenta i zaszycie lub wszycie nowej metki?

16

Nadrukowanie metki termotransferowej (jeden kolor, do 35 cm2)?

18

Nadrukowanie metki flex (jeden kolor, do 35 cm2)?

19

Przywieszenie dodatkowej etykiety kartonowej za pomocą plastikowej „ości”? (cena nie uwzględnia etykiety kartonowej, która jest osobno wyceniana)

20

Przywieszenie dodatkowej etykiety kartonowej za pomocą sznurka + agrafki? (cena nie uwzględnia etykiety kartonowej, która jest osobno wyceniana)

21

Naklejenie dodatkowej naklejki z rozmiarem?

22

Naklejenie dodatkowej metki z opisem kroju (men, women, kids)?

23

Specjalne sortowanie odzieży (wg. wytycznych Klienta)?

24

Naklejenie dodatkowej naklejki Klienta?

Oblicz cenę

Jeśli jesteś klientem indywidualnym i chcesz zamówić 1 koszulkę z nadrukiem

Kliknij tutaj

Dodatkowe informacje o sitodruku

Sitodruk od zawsze słynął z niesamowitej trwałości. W Reflect wykorzystujemy cenione i farby plastizolowe, jak również wodne, wywabowe, żelowe, rozpuszczalnikowe czy neonowe, które pozwalają uzyskiwać na ubraniach nietypowe efekty.

Dzięki nim możemy otrzymać nadruk w kolorach złotym, srebrnym lub neonowym, gruby nadruk puchnący czy delikatne znakowanie wodne niewyczuwalne w dotyku. Oferujemy możliwość spłaszczenia nadruku, aby uzyskać efekt gumy.

Sitodruk można stosować na różnego rodzaju materiałach, choć najczęściej sitodrukiem znakuje się odzież bawełnianą. Do tkanin poliestrowych wykorzystuje się nowoczesną technikę sitodruku pośredniego (termotransfer). Maksymalne pole nadruku wynosi 51 x 76cm. Na specjalne zamówienia wykonujemy również sitodruk na większym formacie.

Znakowanie popularną metodą sitodruku jest dosyć wymagające, zwłaszcza jeśli chodzi o czas, który jest niezbędny do tego, aby w sposób poprawny przygotować poszczególne detale, w których skład wchodzi: drukowanie klisz, naświetlanie sita – czynność, która jest wykonywana dla każdego koloru, przygotowanie adekwatnych farb, umieszczenie na karuzeli sit oraz przeniesienie farby na materiał.

Wycena znakowania odzieży przy użyciu sitodruku jest zawsze indywidualna, a na jej wysokość wpływa wiele różnorodnych czynników. Pierwszym z nich jest nakład. Kolejnym czynnikiem decydującym o ostatecznej cenie tej usługi są wymiary nadruku.

Istotną kwestią jest również projekt, który musi być jeden dla danego nakładu, natomiast wybór ubrań w różnych kolorach przeznaczonych do znakowania według jednego projektu nie ma wpływu na cenę. Osoby, które planują znakowanie na naprawdę dużą skalę, przy zachowaniu wysokiej jakości powinny wybrać technikę sitodruku. Przy dużych nakładach warto zrealizować prototyp do akceptacji. 

Odzież znakowana sitodrukiem nie wymaga specjalnych wymagań dotyczących prania. Farba nie zejdzie z ubrań nawet po praniu w 50 stopniach.

Serwonapędy przy sitodruku

Serwonapęd to układ wykonawczy funkcjonujący w pętli zamkniętej ze sprzężeniem zwrotnym. Serwomechanizm składa się ze sterownika, silnika oraz enkodera, czyli przetwornika położenia, który wykorzystywany jest, jako element sprzężenia zwrotnego. Napęd tego typu najczęściej znajduje swoje zastosowanie w najbardziej zaawansowanych maszynach wieloosiowych w przemyśle papierniczym oraz tekstylnym. Stał się on najnowocześniejszym rozwiązaniem stosowanym w urządzeniach. Charakteryzuje się wysoką sprawnością, dobrymi właściwościami regulacyjnymi i dynamicznymi, a także niskim kosztem eksploatacji (wydłużony okres smarowania łożysk, brak szybko zużywających się szczotek). Serwonapęd całkowicie zlikwidował ryzyko zniszczenia materiału, na którym wykonuje się nadruk, skutkuje to zniwelowaniem liczby odpadów. W sitodruku serwonapęd umożliwia najdokładniejszą synchronizację prędkości przedmiotu i sita, co przyczynia się do naniesienia obrazu z sita na przedmiot z wielką precyzją.

$(„#pokaz-farby-sito”).click(function () {
$(„#farby-sito”).toggle(„slow”);
});

Dlaczego sitodruk?

Sitodruk jest to bardzo trwała metoda znakowania
Opłacalny dla wysokich nakładów (powyżej 30 szt.)
Możliwość uzyskania nietypowych efektów (wybawienie, neonowy, złoty i srebrny, rozmycie)
Nadaje się do wielokolorowego druku "full kolor" oraz gradientów
Można go prać nawet w 50 stopniach

O czym powinieneś wiedzieć:

Nie daje możliwości personalizacji (projekt musi być ten sam dla całego nakładu)
Druk sitodrukiem nie jest możliwy na polarach
Pliki do druku należy przesłać w grafice wektorowej (.pdf) - sprawdź jak przygotować plik

Jak przygotować plik do druku sitowego?

Zobacz

Dlaczego warto z nami współpracować?

Krótki i pewny czas realizacji Sitodruk i DTG w Ekspresie nawet w 24h!
Najszersza oferta druku Według badania Onet.pl i PIBJA kwiecień 2018
Jakość doceniona przez największe firmy w Polsce (Ikea, Carrefour, Michelin, Toyota i setki innych)

Napisz do nas i otrzymaj DARMOWE próbki naszych nadruków wykonanych sitodrukiem

Kliknij tu

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku