• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Mundurki szkolne

Najniższe ceny, najkrótsze terminy tylko u nas.

Odzież szkolna

Firma Reflect dzięki własnej hurtowni odzieży reklamowej OpenWear.pl, oferuje szeroki asortyment mundurków szkolnych.

Jest to oferta dedykowana dla różnego rodzaju placówek edukacyjnych, w której znajdują się produkty przeznaczone dla najmłodszych uczniów (szkoły podstawowe), uczniów licealnych oraz dla studentów. Posiadamy w ofercie mundurek szkolny dla chłopców i mundurki szkolne dla dziewczynek. Każdy z produktów można oznakować herbem szkoły i dodatkowo spersonalizować.

Zobacz katalog odzieży dziecięcej

Odzież szkolna ze znakowaniem dla szkół, uniwersytetów i placówek dydaktycznych. [kkratings]

Mundurki szkolne

Firma Reflect proponuje wiele modeli koszul oraz bluz, które doskonale sprawdzą się w roli mundurków szkolnych. Oferowane produkty powstają z wysokiej jakości tkanin, które doskonale nadają się do znakowania. Proponowane modele najczęściej wykonane są z wysokogatunkowej bawełny czesanej, która jest odporna na rozciągnięcia, przetarcia, mechacenie i wielokrotne prania, co przy codziennym użytkowaniu jest bardzo istotne.
Oferta przeznaczona jest również dla uniwersytetów i szkół wyższych, stanowi odpowiedź na obecnie panujący trend tworzenia indywidualnych oraz spersonalizowanych bluz. Firma Reflect proponuje wiele modnych i klasycznych fasonów, zapinanych na zamek lub zakładanych przez głowę. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej istnieje możliwość doboru barw do logotypu uczelni lub szkoły.
Znakowanie mundurków szkolnych może zostać wykonane różnymi metodami znakowania. Jedną z najczęściej wybieranych jest haft komputerowy, który jest metodą bardzo elegancką. Idealnie nada się do odwzorowania herbu szkoły. Będzie świetnie wyglądać zarówno na fartuszkach, jaki i na bluzach. Inną często wybieraną metodą znakowania jest sitodruk lub termotransfer. W zależności od wybranego modelu możemy oznakować mundurek herbem w dobranych kolorach z palety PANTONE Solid Coated. Uczniowie w jednolitych strojach z efektownym znakowaniem będą wyglądać rewelacyjnie.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku