• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Hurtownia odzieży roboczej

Wykonujemy nadruki na odzieży roboczej już od 20 sztuk.

Odzież robocza

Firma Reflect znakuje odzież reklamową, ale również posiada własną hurtownię odzieży OpenWear.pl.

W jej ofercie znajdą Państwo ponad 5000 produktów dla każdej branży. Posiadamy także szeroki asortyment odzieży roboczej. Rozpoczynając od klasycznych kamizelek czy spodni, na butach kończąc.

Nasza hurtownia odzieży roboczej oferuje produkty wykonane z bardzo trwałych materiałów odpornych na przetarcia. Wykorzystywane w produkcji wzmacniane podwójne lub klejone szwy, często są wodoodporne i wiatroszczelne. W ofercie produkty cenionych na całym świecie marek, takich jak: Dickies, B&C, James Nicholson, Russell, Result, RTY, YOKO czy Regata.

Zobacz katalog odzieży roboczej

 

 

Dlaczego odzież robocza w Reflect?

Hurtownia odzieży roboczej oraz drukarnia w jendym miejscu
Wszystkie techniki znakowania odzieży roboczej
Ponad 10 marek profesjonalnej odzieży roboczej
Duży wybór najlepszej jakościowo odzieży
Nadruki już od jednej sztuki
Ponad 15 lat doświadczenia
Możliwość otrzymania próbnych zestawów do przymierzenia

Techniki znakowania odzieży roboczej:

Sitodruk
Haft komputerowy
Sublimacja
Druk cyfrowy DTG
Folia Flex/Flock
Termotransfer plastizolowy
Folia Flex lateksowa
Hurtownia Odzieży Roboczej dla pracowników. [kkratings]

Bezpieczeństwo w pracy to podstawa. Specjalistyczna odzież robocza, z odblaskowymi elementami, to na budowie nieodzowny element. Również przy wykonywaniu innego rodzaju prac fizycznych, pracownicy powinni zostać wyposażeni w niezbędną odzież ochronną. O ich bezpieczeństwo w czasie wykonywanej pracy musi zadbać przede wszystkim właściciel firmy. Odzież robocza – ma przede wszystkim chronić, dlatego musi być wykonana solidnie. Taka odzież musi być również praktyczna – dlatego spodnie czy kurtki robocze, powinny być wyposażone w wiele kieszeni. Dobra hurtownia odzieży roboczej wyróżnia się tym, że w swojej ofercie posiada dobre produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które posłużą pracownikom na długie lata. Dodatkowo każdą odzież możesz spersonalizować. Nadruki na odzieży roboczej możesz wykonać w wielu miejscach na odzieży. Pozwoli to na dodatkową identyfikację marki. Najczęściej wybieraną metodą znakowania do tego typu odzieży jest termotransfer. Doskonale odwzorowuje logotypy, nawet małe. Kolorystykę dobierasz sam z palety PANTONE Solid Coated. Takie znakowanie jest trwałe i wygląda bardzo estetycznie.

Nasza hurtownia odzieży roboczej posiada bogaty i zróżnicowany asortyment. Oferujemy buty, spodnie, kurtki, bluzy oraz bezrękawniki, które doskonale sprawdzą się podczas wykonywania prac fizycznych. Oferowane modele są bardzo praktyczne, mają ergonomiczny krój, posiadają wiele pojemnych kieszeni przeznaczonych na narzędzia lub na telefon. Zapewniają swobodę ruchu, komfort oraz wygodę.

W jakie części garderoby najlepiej wyposażyć pracownika? Zależy to od specyfiki pracy, ale najbardziej podstawowy zestaw to:

  • Spodnie robocze – ochronne, wyposażone w kieszenie oraz dodatkowe zabezpieczenie na kolanach, z pewnością przydadzą się w pracach budowlanych czy w ogrodzie. Spodnie te nie tylko zapewniają ochronę, są również bardzo funkcjonalne ze względu na ilość kieszeni bocznych, w jakie są wyposażone. Również pracownicy dużych sklepów budowlanych powinni zostać wyposażeni w tego rodzaju spodnie, gdyż umożliwiają one noszenie niezbędnych elementów wyposażenia, takich jak: ołówek, miarka, notes, nożyk, przy sobie.
  • Kurtki/bluzy czyli ochronna odzież wierzchnia – każdy właściciel firmy budowlanej powinien zapewnić swoim pracownikom nie tylko spodnie ochronne, ale również kamizelkę czy kurtkę. Dobrze jeżeli będzie także zawierała elementy odblaskowe.
  • Kamizelki odblaskowe – wyposażenie pracowników w odzież ochronną jest wymogiem w wielu zawodach. Równie ważna jest jednak kamizelka odblaskowa z nadrukiem, która pomaga uniknąć wypadków. Dzięki takim kamizelkom pracownicy są lepiej widoczni, co zapobiega wypadkowi na hali produkcyjnej.
  • Buty robocze – niezbędne okazuje się również specjalistyczne obuwie, które ochroni stopę, zabezpieczy ją przed ewentualną kontuzją czy złamaniem. Takie obuwie jest również jednym z wymogów w pracach na wysokościach czy sklepach budowlanych. Bez niego pracownicy nie mogą wejść na halę sklepu czy halę produkcyjną.

Należy pamiętać, że bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze. Dlatego zapewnij im komfort pracy i wyposaż ich w niezbędną odzież roboczą, która jednocześnie będzie zgodna z wymogami pracy. Dodatkowo na odzieży może znaleźć się logo lub slogan firmy, jest to dobry sposób by stworzyć spójny wizerunek. Personel w takiej samej odzieży służbowej prezentuje się bardzo profesjonalnie i podnosi prestiż całego przedsiębiorstwa. Firma Reflect realizuje zamówienia już od 20 sztuk oraz oferuje wsparcie w doborze odpowiedniej metody znakowania odzieży. Skonsultuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta – doradzimy zarówno w sprawie doboru odzieży, jak i znakowania oraz przygotowania pliku. Zapraszamy do kontaktu.

Kamizelka ochronna Kask ochronny Okulary ochronne Nauszniki ochronne
Kask ochronny Kask ochronny Okulary ochronne Nauszniki ochronne
4,53zł netto / szt. 7,95zł netto / szt. 1,78zł netto / szt. 5,68zł netto / szt.

* powyższe ceny dotyczą nakładu powyżej 100 sztuk.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku