Odzież robocza

Firma Reflect dzięki własnej hurtowni odzieży OpenWear.pl posiada szeroki asortyment wysokiej jakości odzieży roboczej.

Nasza hurtownia odzieży roboczej oferuje produkty wykonane z bardzo trwałych materiałów odpornych na przetarcia. Wykorzystywane w produkcji wzmacniane podwójne lub klejone szwy, często są wodoodporne i wiatroszczelne. W ofercie produkty cenionych na całym świecie marek, takich jak: Dickies, B&C, James Nicholson, Russel, Result, RTY, YOKO czy Regata.

Zobacz katalog odzieży roboczej

Hurtownia Odzieży Roboczej dla pracowników.


Nasza hurtownia odzieży roboczej posiada bogaty i zróżnicowany asortyment. Oferujemy buty, spodnie, kurtki, bluzy oraz bezrękawniki, które doskonale sprawdzą się podczas wykonywania prac fizycznych. Oferowane modele są bardzo praktyczne, mają ergonomiczny krój, posiadają wiele pojemnych kieszeni przeznaczonych na narzędzia lub na telefon. Zapewniają swobodę ruchu, komfort oraz wygodę.

Na odzieży może znaleźć się logo lub slogan firmy, jest to dobry sposób by stworzyć spójny wizerunek. Personel w takiej samej odzieży służbowej prezentuje się bardzo profesjonalnie i podnosi prestiż całego przedsiębiorstwa. Firma Reflect realizuje zamówienia już od 1 sztuki oraz oferuje wsparcie w doborze odpowiedniej metody znakowania odzieży. W naszej ofercie można także znaleźć kamizelki odblaskowe z nadrukiem.

 

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

42,331 Klientów
114,639 Zamówień
85 Pracowników
15 Lat na rynku