• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Dodatki odzieżowe

Zadbaj o dodatkowe elementy Twojej odzieży.

Liczą się detale

Na prestiż odzieży wpływają nie tylko trwałość i materiał ubrania, ale również ozdoby i aplikacje,
dzięki którym możemy wyróżnić swoją odzież. W ofercie posiadamy szereg dodatków odzieżowych.

Metki odzieżowe

Produkujemy pięć rodzajów metek: żakardowe, drukowane, sublimacyjne, flexowe oraz termotransferowe.

W zależności od efektu, jaki klient chce uzyskać, stosujemy różne typy wykończeń, wielkości oraz umiejscowienie metek. Metkujemy zarówno wierzchnią część odzieży, jak i stosujemy wszywki na karku, co jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań.

Więcej informacji

Metka odzieżowa termotransferowa
Etykieta kartnowa do odzieży

Etykiety kartonowe

Zajmujemy się produkcją etykiet kartonowych z logotypem, sloganem lub nazwą firmy, które pozwalają podtrzymywać wśród klientów świadomość marki. Etykiety są dobrym i tanim sposobem na wyróżnienie i urozmaicenie ubrań. Wykonujemy przywieszki ze sznureczkiem na różnego rodzaju papierach, także naturalnym „eko”. Istnieje możliwość zamówienia dowolnego, indywidualnego kształtu etykiety kartonowej według wykrojnika. Poza etykietami „eko” oferujemy także szereg dodatkowych wykończeń czy uszlachetnień, które urozmaicą przywieszkę.

Cennik etykiet kartonowychWięcej informacji

Naszywki gumowe

Oferujemy produkcję gumowych naszywek odzieżowych – elastomerów, inaczej zwanych „żelkami”.

Wykonujemy naszywki według indywidualnego projektu klienta w dowolnym kształcie oraz kolorze Pantone. Naszywki elastomerowe tworzone są z PCV, dzięki czemu istnieje możliwość nakładania wielu warstw kolorów i uzyskiwania wypukłości oraz trójwymiarowości. Gotową naszywkę wszywa się na odzież lub przykleja specjalnym klejem. Poza standardowymi naszywkami, w ofercie posiadamy także naszywki gumowe z efektem fluorescencyjnym czy naszywki świecące w ciemności. Elastomery są trwałe i odporne na wodę.

Cennik elastomerówWięcej informacji

Naszywka gumowa - elastomer
Naszywka haftowana złotą nicią metalizowaną

Naszywki haftowane

W ofercie, poza naszywkami gumowymi, posiadamy także naszywki haftowane wykonywane metodą haftu komputerowego.

Dzięki profesjonalnemu parkowi maszynowemu precyzyjnie tworzymy naszywki w formie herbów, logotypów czy tekstu. Standardowym podłożem do naszywek haftowanych jest filc w bogatej gamie kolorystycznej lub drelich. W naszej firmie najczęściej wykonujemy naszywki haftowane na czapkach, mundurach, koszulach, bluzach, a także odzieży roboczej. Naszywki haftowane są doskonałą alternatywą dla metod znakowania typu folia flex, które nie odwzorowują drobnych elementów projektu.

Więcej informacji

Przywieszki do zamków

Produkujemy przywieszki do suwaków z miękkiego materiału PCV.

Wykonujemy trwałe i odporne przywieszki do zamków błyskawicznych kurtek, bluz czy toreb, które są nie tylko efektowne, ale również praktyczne. W naszej ofercie posiadamy przywieszki na sznurku umieszczane w każdym rodzaju suwaka oraz przywieszki montowane na nit we wszytych w odzież zamkach błyskawicznych.

Cennik elastomerówWięcej informacji

Przywieszka do zamka gumowa
Konfekcjonowanie i pakowanie w firmie Reflect

Pakowanie jednostkowe

Każde zamówienie realizowane w naszej firmie jest estetycznie pakowane w przezroczyste folie zabezpieczające.

Powyżej 20 szt. koszt tej usługi wynosi 50gr. netto/szt. Na specjalne życzenie Klienta dodatkowo umieszczamy na folii naklejkę z rozmiarem ubrania lub pakujemy odzież według rozmiarów.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku