• polski
 • PLN
  • EUR
  • USD

Produkcja i szycie odzieży na zamówienie

Konstruujemy odzież pod Twoje wymagania.

Tworzenie odzieży

W firmie Reflect oferujemy kompleksową usługę produkcji odzieży. Oprócz znakowania gotowych ubrań mamy także szwalnie odzieży. Zajmujemy się szyciem ubrań na zamówienie od podstaw – projektujemy, szyjemy, wykańczamy.

Konstruujemy szablony oraz przygotowujemy układy krojów, a także sublimujemy dzianiny pod zdefiniowany kolor z Pantone. W naszej wzorcowni posiadamy również szereg materiałów, których kolor można wybrać z gotowej już palety.
Produkcja ubrań to doskonała okazja na stworzenie czegoś oryginalnego, czego nie można dostać w stałej ofercie sklepów. Dzięki takiemu projektowi możesz zapewnić sobie klientów, którzy z chęcią inwestują w innowacyjne pomysły. Twoje ubrania mogą być gładkie w jednym kolorze, albo w całości zadrukowane. Wybór należy do Ciebie.
Możesz u nas szyć ubrania na zamówienie, oznakować je wybraną metodą znakowania, ometkować swoim logo, a także zlecić jednostkowe pakowanie.

Produkcja i szycie odzieży oraz metek.

Dzięki profesjonalnej projektowni wszystkie usługi z zakresu produkcji i szycia odzieży
dostosowujemy do indywidualnych preferencji klienta

 1. Projektujemy

  Pod indywidualne zamówienie konstruujemy nowe kroje i szablony ubrań, a także dostosowujemy je do spersonalizowanych wymiarów podanych przez klienta.

 2. Szyjemy

  Posiadamy własną szwalnię, w której szyjemy dziennie nawet do 1000 koszulek z wybranych przez klienta materiałów. Szyjemy odzież reklamową oraz roboczą przeznaczoną dla pracowników.

 3. Znakujemy

  Znakujemy każdą odzież (reklamową, roboczą, ochronną). Posiadamy kompleks dostępnych na rynku metod znakowania (sitodruk, haft, druk DTG, sublimację, folię flex, flock, lateksową).

 4. Metkujemy

  Zajmujemy się również znakowaniem odzieży za pomocą własnych metek (żakard, termotransferowa, sublimacyjna lub flexowa). Świadczymy także usługę przemetkowywania odzieży, która polega na wypruciu metki producenta i zastąpieniu jej metką klienta.

 5. Ozdabiamy

  W procesie produkcji odzieży istotną rolę odgrywają ozdoby, które wyróżniają daną firmę spośród innych. Poza własnymi metkami wszywanymi na kark odzieży oferujemy również naszywki gumowe lub haftowane, a także przywieszki i etykiety kartonowe.

Zalety szycia własnej odzieży

Szycie odzieży.
 • Unikatowy charakter ubrań
  Każdy element garderoby będzie jedyny w swoim rodzaju oraz dostosowany do indywidualnych wymagań klienta
 • Indywidualne rozmiary
  Odzież szyta na miarę. Projektujemy i szyjemy ubrania pod indywidualne wymiary klienta.
 • Oszczędność
  Produkujemy i szyjemy odzież nawet od 20 sztuk, a koszt własnych ubrań jest niewiele wyższy od gotowych produktów.
 • Jakość na najwyższym poziomie
  Wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, które klient dowolnie wybiera z dostępnej oferty.
 • Satysfakcja
  Tworzysz coś całkowicie swojego, od podstaw na własnych zasadach.
 • Trwałość
  Odzież szyta jest zazwyczaj o wiele trwalsza od koszulek z sieciówek. Twoja odzież może posłużyć klientom na lata.

Produkcja i szycie odzieży na zamówienie

Produkcja odzieży ma wiele zalet. Podstawą jest to, aby znaleźć nietypowy pomysł na siebie i zadbać o to, aby klienci stali się lojalni wobec marki. Co zrobić żeby tak się stało? Przede wszystkim zadbaj o podstawę, czyli unikalny charakter ubrań. To właśnie szycie odzieży na zamówienie, pozwoli odróżnić Twoją firmę od konkurencji. Zastanów się chwilę. Krój, którego nie ma nikt inny. Produkt made in Poland, nie made in China. A przede wszystkim fakt, że stworzysz odzież jedyną w swoim rodzaju.

Kolejną zaletą jest możliwość stworzenia indywidualnej rozmiarówki. Czasami producenci proponują nam ciekawe fasony ubrań, ale ograniczone rozmiary, a wtedy często pojawia się problem. Zaczyna się robić pod górkę, a Ty mimowolnie ograniczasz swój asortyment i ofertę. Jeśli zamawiasz indywidualne produkty w szwalni odzieży, to Ty i tylko Ty decydujesz o tym, jakie ma mieć wymiary wzdłuż i wszerz.

Jakość definiuje odzież uszytą na zamówienie. To Ty przy produkcji masz wpływ na jakość materiałów z których wykonasz swoje produkty. Nie musisz martwić się, że zapłaciłeś dużo za gotową odzież, a jej jakość nie spełnia Twoich oczekiwań. Zostań kowalem losu swojej marki i stwórz coś wartego uwagi od A do Z. Szycie ubrań na zamówienie nie musi być trudne i kosztowne. Sprawdź nas i skontaktuj się w sprawie wyceny z Biurem Obsługi Klienta.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku