Dodane artykuły

za-i-przeciw-drukowanie-koszulek-latem
24 czerwca 2019
Dominik Budzyński

Za i przeciw – drukowanie koszulek latem

Planowanie druku koszulek czy dla marki odzieżowej czy dla pracowników wymaga nakładu pracy. Musisz wybrać odzież, przygotować grafiki oraz zlecić firmie produkcję. Zadamy sobie pytanie czy przy decyzji na zamówienie ważna jest pora roku?

Wydruk na odzieży ma wiele zalet. Korzystają z niego nie ...

haft–metoda-druku-zdolna-przetrwac-najciezsze-warunki
14 czerwca 2019
Dominik Budzyński

Haft – metoda druku zdolna przetrwać najcięższe warunki

Haft komputerowy to najstarsza metoda znakowania odzieży. Tkane wzory towarzyszą nam od stuleci, kojarzą się z elegancją i profesjonalizmem. Dzisiaj odpowiemy sobie na pytanie czy rzeczywiście haft komputerowy to metoda zdolna przetrwać najcięższe warunki?

Haft komputerowy, co to takiego?

Haft k...

body-z-nadrukiem-must-have-sklepu-z-odzieza-dla-dzieci
3 czerwca 2019
Dominik Budzyński

Body z nadrukiem – must have sklepu z odzieżą dla dzieci

Jeżeli prowadzisz swój własny sklep z odzieżą dla dzieci, asortyment przygotowujesz z największą starannością. Materiały oraz nadruki dobierasz dokładnie, sprawdzając wszystkie ich zalety i wady. To prawdziwe wyzwanie, dlatego stając naprzeciw oczekiwaniom klientów, mamy dla Was małą pomoc....

Czy-haft-to-najlepsza-metoda-znakowania-o-tym-kiedy-sie-oplaca-a-kiedy-nie
24 maja 2019
Dominik Budzyński

Czy haft to najlepsza metoda znakowania? O tym kiedy się opłaca, a kiedy nie.

Haft komputerowy jako najstarsza metoda znakowania odzieży jest bardzo często wybierana przez klientów. Taka forma znakowania kojarzy nam się z dużymi kosztami wykonania – nic bardziej mylnego. W tym artykule opiszemy kiedy haft komputerowy jest opłacalny, a kiedy nie.

Czym jest haft komputerowy?

Na ...

znakowanie-odziezy-folia-flock-co-warto-wiedziec
20 maja 2019
Dominik Budzyński

Znakowanie odzieży folią flock – co warto wiedzieć

Poszukując metod znakowania na odzież reklamową, czy odzież do sklepu z własną marką odzieżowa, często chcemy znaleźć niestandardowe rozwiązania, które nas wyróżnią. Taką metodą między innymi jest właśnie folia flock. Czym charakteryzuje się ta metoda?

Folia flock, inaczej folia z me...

naszywki-haftowane-co-warto-o-nich-wiedziec
10 maja 2019
Dominik Budzyński

Naszywki haftowane – co warto o nich wiedzieć?

Haftowane wzory kojarzą nam się z elegancją i profesjonalizmem. Nic dziwnego, ponieważ tkane wzory na odzieży towarzyszą nam od stuleci – znamy je zarówno z szat królewskich jak i mundurów wojskowych. Bardzo popularną pochodną metodą znakowania haftu komputerowego będzie naszywka haftowana. ...

czy-nadruk-na-koszulkach-moze-byc-niezwykly
7 maja 2019
Dominik Budzyński

Czy nadruk na koszulkach może być niezwykły?

Chodząc po sklepach, przeglądając Internet widziałeś koszulki z niesamowitymi wzorami – złote, srebrne, 3D lub brokatowe. Bardzo Ci się spodobały, ale nie wiesz czy takie realizacje są możliwe według Twojego projektu? My odpowiadamy – jak najbardziej. W dalszej części artykułu, przedstawi...

folia flex reflect
26 kwietnia 2019
Dominik Budzyński

Folia flex – jeden ze sposobów na znakowanie odzieży

Często kiedy słyszymy – nadruk folią flex – obawiamy się nietrwałej naprasowanki. W tym artykule obalimy mity i przedstawimy na czym tak naprawdę polega znakowanie odzieży folią flex. Trwałe i efektowne zdobienia na tekstyliach to efekt znakowania właśnie folią flex.

Czym jest znakowanie fle...

wlasny-nadruk-metoda-dtg
23 kwietnia 2019
Dominik Budzyński

Własny nadruk metodą DTG

Druk cyfrowy jest aktualnie bardzo popularną metodą znakowania dla osób, które chcą mieć własne nadruki na koszulki. Jest to dość młoda metoda w porównaniu do pozostałych dostępnych na rynku. Na czym polega fenomen tego nadruku?

DTG c...

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

34,765 Klientów
100,671 Zamówień
64 Pracowników
13 Lat na rynku