Pakowanie

Wszystkie zamówienia realizowane w firmie Reflect są wysyłane do klienta w estetycznym opakowaniu, które jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo produktów w transporcie.

Konfekcjonowanie

Każdy towar zamawiany w firmie Reflect, niezależnie od tego, czy jest poddawany znakowaniu, jest konfekcjonowany, tak by chronić ubrania przed zabrudzeniem.

Zamawiając do 10 sztuk konfekcjonowanie jest całkowicie darmowe. Od 11 sztuk wzwyż cena za konfekcjonowanie wynosi 0,50 zł netto / szt. za koszulki oraz 0,80 zł netto / szt. za bluzy.

Pakowanie jednostkowe
Pakowanie indywidualne

Pakowanie indywidualne

Firma Reflect oferuje możliwość pakowania zamówionej odzieży zgodnie z rozmiarami, a także umieszczania na woreczkach naklejki z informacją o danym rozmiarze. Istnieje również możliwość personalizacji zamówienia poprzez umieszczenie na folii zabezpieczającej naklejki z imieniem i nazwiskiem, np. pracownika firmy.

Pakowanie masowe

Standardem pakowania większych nakładów są białe, estetyczne kartony opatrzone informacją dotyczącą konkretnego zamówienia, aby wyeliminować ewentualne pomyłki w odbiorze lub wysyłce towaru. Dobrze zabezpieczone kartony zapewniają bezpieczeństwo zamówienia w transporcie.

Pakowanie masowe

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

37,573 Klientów
105,855 Zamówień
66 Pracowników
14 Lat na rynku