Pakowanie

Wszystkie zamówienia realizowane w firmie Reflect są wysyłane do klienta w estetycznym opakowaniu, które jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo produktów w transporcie.

Pakowanie jednostkowe

Każdy towar zamawiany w firmie Reflect, niezależnie od tego, czy jest poddawany znakowaniu, jest pakowany w przezroczyste folie, które chronią ubrania przed zabrudzeniem.

Zamawiając do 10 sztuk odzieży pakowanie w woreczki jest całkowicie darmowe. Od 11 sztuk wzwyż cena za pakowanie jednostkowe wynosi 0,50 zł netto / szt. za koszulki oraz 0,80 zł netto / szt. za bluzy.

Pakowanie jednostkowe
Pakowanie indywidualne

Pakowanie indywidualne

Firma Reflect oferuje możliwość pakowania zamówionej odzieży zgodnie z rozmiarami, a także umieszczania na woreczkach naklejki z informacją o danym rozmiarze. Istnieje również możliwość personalizacji zamówienia poprzez umieszczenie na folii zabezpieczającej naklejki z imieniem i nazwiskiem, np. pracownika firmy.

Pakowanie masowe

Standardem pakowania większych nakładów są białe, estetyczne kartony opatrzone informacją dotyczącą konkretnego zamówienia, aby wyeliminować ewentualne pomyłki w odbiorze lub wysyłce towaru. Dobrze zabezpieczone kartony zapewniają bezpieczeństwo zamówienia w transporcie.

Pakowanie masowe

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

35,493 Klientów
102,015 Zamówień
65 Pracowników
14 Lat na rynku