• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Print-on-demand

Najwyższej jakości druku na żadanie.

Szeroka oferta Print-on-demand

Dzięki wieloletniemu doświadczenie w zakresie druku na tekstyliach (DTG, sitodruk, sublimacja, haft), szyciu odzieży, znakowaniu gadżetów, logistyki i wysyłki w e-commerce możemy zaoferować profesjonalny druk na żądanie (print-on-demand). Taki model współpracy polega na produkowaniu odzieży i gadżetów pod konkretne wytyczne zgodne z zamówieniami naszego przyszłego Klienta. Nie drukujemy oraz nie szyjemy nic w zapas, tylko w momencie przekazania nam zamówienia do realizacji. Posiadamy własne oprogramowanie umożliwiające założenie swojego sklepu Internetowego z odzieżą i gadżetami z nadrukami ( Selino.pl ) lub podpięcie zewnętrznego Sklepu Internetowego pod API. Umożliwiamy również produkcję bez podpinania pod nasz system zarządzania produkcją tylko druk bezpośrednio z systemu naszego Klienta.

 

Co to jest Print On Demand?

Druk na żądanie to technologia drukowania i proces biznesowy, w którym produkty nie są produktowane, dopóki firma nie otrzyma zamówienia, umożliwiając drukowanie pojedynczych lub małych ilości. Jest to świetna forma dla ludzi którzy nie chcą inwestować pieniędzy w start biznesu! W momencie kiedy klient złoży zamówienie które trafi do nas po API – dopiero zabieramy się za produkcje! Nie ponosisz żadnych kosztów stockowania się na zapas.

Co możemy zaoferować w ramach Print on Demand?

Do każdej współpracy podchodzimy wyjątkowo elastycznie, dlatego dajemy możliwość wyboru zakresu usług. Możemy świadczyć usługi polegające wyłącznie na wykonywaniu nadruków (najczęściej DTG, sublimacja lub haft) lub odzieży fullprint, ale jeśli jest taka potrzeba to również możemy wysyłać zamówienia bezpośrednio do osób zamawiających, prowadzić Obsługę Klienta oraz obsługę po sprzedażową (wymiany, zwroty i reklamacje).

Dlaczego my?
Szybki druk print-on-demand
Najwyższa jakość
Do 3 tys. nadruków na dobę
Wysokie stany magazynowe
Szeroki asortyment odzieży i gadżetów
Brak pośredników
Nasza oferta to:
Druk na odzieży
Druk na gadżetach
Szycie odzieży i fullprint
Obsługa Klienta
Obsługa po sprzedażowa
Wysyłka, logistyka i magazynowanie

 

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku