• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Odzież dla gastronomii

Najniższe ceny, najkrótsze terminy tylko u nas.

Odzież dla gastronomii

Firma Reflect dzięki własnej hurtowni odzieży reklamowej OpenWear.pl, oferuje również ciekawe rozwiązania dla sektora gastronomicznego.

Proponowane produkty wykonane są z wysokiej jakości trwałych oraz oddychających tkanin, które są odporne na przetarcia i wielokrotne prania, również w wysokich temperaturach. Odzież skierowana jest do pracowników lokali gastronomicznych: restauratorów, szefów kuchni, kelnerów. Specjalistyczna odzież dla gastronomii przystosowana jest do wymogów zawodu. Modne kroje i fasony oraz palety kolorów fartuchów czy kurtek szefów kuchni są bardzo zróżnicowane.

Zobacz katalog odzieży dla gastronomi

Odzież dla gastronomii, fartuchy i kurtki kucharskie, odzież dla kelnerów i restauratorów. [kkratings]

Odzież dla gastronomii, fartuchy i kurtki kucharskie, odzież dla kelnerów i restauratorów.

Branża gastronomiczna wymaga od tkanin, z których wykonana jest odzież dla gastronomii – trwałości i wygody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy produkty, które są szyte z wysokiej jakości materiałów, są odporne na wielokrotne prania, nierzadko w wysokich temperaturach, a co najważniejsze, zapewniają komfort noszenia. Dzięki temu każdy pracownik będzie czuł się swobodnie.

W branży gastronomicznej klienci zwracają uwagę nawet na najmniejszy szczegół, dlatego bardzo ważny (oczywiście zaraz po wyśmienitej kuchni) jest odpowiedni wygląd pracowników, niezależnie czy jest to kucharz, czy kelnerka. Ubrania kelnerskie czy odzież dla kucharzy odpowiednio dobrane sprawiają, że cała firma w oczach klienta wygląda bardziej profesjonalnie. Kelnerki i kelnerzy posiadający fartuchy oraz kamizelki w tym samym odcieniu wyglądają bardzo schludnie, a dodatkowo warto również na służbowej odzieży umieścić logotyp firmy. Zwiększamy wówczas świadomość marki wśród naszych klientów. Oznakowane logiem ubrania firmowe czy poszczególne gadżety w restauracji, na dłuższą metę zwiększą ilość klientów.

Zapewnimy szeroki wybór fartuchów wiązanych na szyi i w pasie o różnych długościach. Oferujemy również czapki kucharskie oraz bluzy kucharskie, w wielu wariantach kolorystycznych. Gama naszych produktów jest bogata również w odzież dla kelnerów i kelnerek. Do wyboru mamy spodnie, kamizelki, koszule a nawet akcesoria takie, jak: krawaty, szale czy wielofunkcyjne pasy. Fasony przez nas proponowane, dzięki klasycznym krojom, prezentują się doskonale.

Odzież dla gastronomii

Ubrania gastronomiczne gwarantują komfort noszenia oraz poczucie swobody, są doskonałym rozwiązaniem dla kompleksów hotelowo-restauracyjnych oraz Beauty&Spa.

Dostępne modele zapewnią pracownikom stylowy wygląd oraz komfort w każdej sytuacji. W asortymencie znajduje się wiele wzorów fartuchów, bluz i czapek kucharskich, ale również propozycję dla obsługi restauracji, czyli spodnie, kamizelki, koszule, tuniki oraz akcesoria w wielu fasonach oraz wariantach kolorystycznych. Oferowane produkty to najczęściej modele klasyczne oraz bardzo eleganckie, które dzięki swoim ponadczasowym wyglądem, zawsze są modne i dobrze się prezentują.

Firma Reflect, poza hurtową sprzedażą, oferuje również znakowanie odzieży. W zależności od modelu i wzoru grafiki czy logo dobierzemy odpowiednią metodę znakowania.

Najczęściej wybierana jest folia flex lub lateks, która idealnie nadaje się do nadruków na odzieży gastronomicznej. Nadruk folią lateks pozwala znakowanie w wielu kolorach, zarówno na fartuchu jak i kurtkach kucharskich, ale także na wszystkich dostępnych w ofercie produktach. Jest to bardzo trwała metoda, odporna na różne warunki. Przy odpowiednim praniu, posłuży on na długo. Inne dobre metody znakowania odzieży gastronomicznej to np. termotransfer czy haft komputerowy. Haft będzie wyglądał bardzo profesjonalnie, a można stworzyć z nim naprawdę ciekawe wzory. Znakujemy od jednej sztuki, dlatego możesz złożyć zamówienie zarówno indywidualne, jak i hurtowe np. dla swojej restauracji, czy na organizowany event.
Znakowanie odzieży to doskonale rozwiązanie, które pomoże budować spójny wizerunek firmy. Personel w takiej samej odzieży służbowej będzie prezentował się bardzo profesjonalnie.

Gastronomia - odzież

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku