• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Przywieszka do suwaka

Przywieszki do zamków

Przywieszka do suwaka

Produkujemy przywieszki do suwaków z miękkiego materiału PCV. Wykonujemy trwałe i odporne przywieszki do zamków błyskawicznych kurtek, bluz czy toreb, które są nie tylko efektowne, ale również praktyczne.

W naszej ofercie posiadamy przywieszki na sznurku umieszczane w każdym rodzaju suwaka oraz przywieszki montowane na nit we wszytych w odzież zamkach błyskawicznych.

Przywieszka do zamka gumowa [kkratings]

Cennik przywieszek do suwaków znajdziecie na naszej stronie. Cena zależna jest od wielkości, ilości kolorów oraz nakładu. W tabeli znajdziemy zakresy wymiarów w cm2, wyliczane na podstawie całkowitego prostokątnego obrysu. Cennik przewiduje kalkulację do czterech kolorów, powyżej wyceniamy indywidualnie. Kolory przywieszki dobieramy z palety PANTONE Solid Coated. Mogą być to standardowe kolory, ale także można wykorzystać barwienie odblaskowe czy fluorescencyjne. Niestandardowe kolory i wymiary wyceniane są indywidualnie. W tym celu zalecamy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Możemy doradzić w wyborze, ale także możemy pomóc w przygotowaniu projektu zawieszki. Plik który jest potrzebny do produkcji to wektor zapisany do formatu pdf. Czas produkcji to zazwyczaj 14 dni roboczych.

Każdy producent odzieży wie, że detale wiele znaczą. Czasem nawet mała zmiana może nadać produktowi oryginalności i klasy. Odzież może stać się niepowtarzalna. My doskonale wiemy, że szczegóły są bardzo ważne, dlatego od lat produkujemy przeróżne dodatki odzieżowe w tym właśnie przywieszki do suwaków. Dodatkowo zawieszki nie tylko wyglądają dobrze, ale także są bardzo praktyczne. Takie przedłużenie zamka błyskawicznego sprawia, że korzysta się z niego o wiele wygodniej. Świetnie sprawdzają się przy bluzach, kurtkach, polarach czy plecakach i torbach. Przywieszka do suwaków przyciąga wzrok i może stanowić także ciekawą formę reklamy. Przywieszki możesz od razu dodać do swojej odzieży, ale możesz wyprodukować także dodatkową partię, którą będziesz mógł rozdać np. na evencie branżowym. Wtedy ludzie będą mogli wykorzystać je do ubrań, które już mają, a dzięki temu poznają Twoją markę i chętniej staną się Twoim klientem. Decyzja na produkcję takich przywieszek pozytywnie wpłynie na budowanie świadomości marki. Z elastomerów tworzymy nie tylko przywieszki, ale także naszywki gumowe oraz breloki. Dzięki wielofunkcyjnemu zastosowaniu, możesz stworzyć wspaniałą dopasowaną kolekcję.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,987 Klientów
161,476 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku