• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Naszywki gumowe

Naszywki według indywidualnego projektu

Naszywki gumowe

Naszywki gumowe czyli tak zwane elastomery wykonujemy według dowolnego projektu, kształtu i koloru. Możesz stworzyć coś całkowicie swojego, według własnych zasad.

Są to naszywki bardzo oryginalne i trwałe. Naszywki elastomerowe tworzone są z PCV, dzięki czemu istnieje możliwość nakładania wielu warstw kolorów i uzyskiwania wypukłości oraz trójwymiarowości. Gotową naszywkę wszywa się na odzież lub przykleja specjalnym klejem. Poza standardowymi naszywkami, w ofercie posiadamy także naszywki gumowe z efektem fluorescencyjnym czy naszywki świecące w ciemności. Elastomery są odporne na wodę. To idealne rozwiązanie do dodatkowego udekorowania swojej odzieży czy gadżetów.

Naszywki gumowe [kkratings]

Elastomery to oryginalny pomysł na stworzenie czegoś wyjątkowego. Cennik naszywek gumowych można sprawdzić na naszej stronie, w zależności od ilości kolorów, rozmiaru i nakładu. Kolory elastomeru wybieramy z palety kolorów PANTONE Solid Coated. Ponieważ wycena elastomeru może być znacznie bardziej skomplikowana, dlatego zalecamy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Dodatkowo także możemy wycenić zamówienia niestandardowe, które nie są zawarte w cenniku. Możemy również doradzić lub poinstruować jak wykonać projekt. Czas produkcji gumowych naszywek trwa zazwyczaj około 14 dni roboczych. Dodatkowo oferujemy także wszycie naszywki w wybraną odzież, cena również będzie zależna od nakładu i od wybranego produktu, ale także możliwa jest wycena indywidualna, jeżeli nie ma potrzebnej opcji w cenniku.

Naszywki gumowe wykonane z PCV są doskonałą alternatywą dla naszywek haftowanych. Naszywki haftowane są już dość popularne, a naszywki gumowe, rzadziej wybierane są oryginalne, a dodatkowo możesz wybrać ich dowolnych kształt, kolor – bez ograniczania się w projekcie. Wygląda bardzo solidnie i wizualnie podwyższy wartość produktu. Jest to produkt dla każdego, zarówno dla producentów odzieży czy małych marek odzieżowych, do mundurów, koszulek piłkarskich czy plecaków i zimowych czapek. Na każdym z wybranych produktów, elastomer będzie wyglądał stylowo i będzie służył użytkownikowi przez wiele lat.

Elastomery mogą mieć także inne zastosowanie niż naszywki. Możesz stworzyć gumowe breloki lub dodatkowe zawieszki na zamki. Wiele zastosowań takiego produktu, pozwala stworzyć kolekcję pasujących do siebie dodatków.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku