• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Urodziny Reflect Group!

18 marca 2020

Dorobek działalności Reflect Group to 12 marek własnych, których oferta skierowana jest zarówno dla klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Pomysł na powstanie firmy wywodził się z pasji. To właśnie chęć dostarczania ludziom produktów z ich ulubionymi nadrukami oraz zamiłowanie do tworzenia projektów internetowych sprawiła, że firma swoją działalność rozpoczęła już w 2006 roku. Obecnie firma zajmuje się znakowaniem odzieży reklamowej oraz znakowaniem odzieży dla klientów indywidualnych. Reflect Group posiada także projekt związany z produkcją gadżetów reklamowych oraz drukarnią internetową.

Początki działalności, jak to zazwyczaj bywa były trudne, a w szczególności dla właścicieli — Pawła i Szymona Frieske. To właśnie oni dniami i nocami jeszcze jako projekt garażowy realizowali pierwsze zamówienia. Jak historia dowodzi największe firmy zaczynały właśnie od projektów garażowych. Takie marki jak Amazon, Apple, Hewlett-Packard czy polskie firmy takie jak Atlas, czy Komputronik, są tego idealnym przykładem. Nieprzerwanie bracia Frieske od 14 lat tworzą i rozwijają swoją firmę. Jak udało się wyszukać w archiwach firmowych pierwsze zamówienie zostało zrealizowane aż na 100 sztuk koszulek z logotypem klienta, a jego pozyskanie zawdzięczają własnej reklamie w internecie — to był pierwszy krok do sukcesu. Warto podkreślić fakt, że przez pierwsze 7 lat Paweł i Szymon realizowali wszystkie zamówienia samodzielnie. Od 2013 roku firma zaczęła się już rozrastać i zatrudniała pierwszych pracowników. Rocznie w szeregach Reflect Group przybywa około 10-15 osób, a firma obecnie liczy już około 100 pracowników — tak właśnie wygląda przygoda trwająca nieprzerwanie od 14 lat.

Obecnie Reflect to lider na polskim rynku znakowania odzieży oraz jeden z największych dystrybutorów gadżetów reklamowych. W portfolio można zobaczyć realizację zamówień dla takich firm jak IKEA czy Volkswagen. Firma nie spoczywa jednak na laurach i planuje dalszy rozwój w kierunku nowych projektów internetowych, którymi będą nowe sklepu i usługi, a także rozwój aktualnej oferty o jeszcze ciekawsze produkty, które będą spełniać oczekiwania wszystkich klientów.

Dotychczas Reflect Group zrealizował ponad 577 tys. zamówień dla blisko 200 tys. klientów. Tak wyglądają na dzień 14 urodzin wszystkie zamówienia zrealizowane przez marki: Reflect.pl, OpenGift.pl, OpenPrint.pl, OpenWear.pl, Colory.pl, WePrint.pl, OpenTextile.pl, OpenLabel.pl, MegaKoszulki.pl, Selino.pl – należące do Reflect Group.

Zapytaliśmy również Prezesa Reflect Group Pawła Frieske o to czym dla niego obecnie jest firma: „Reflect jest dla mnie miejscem spotkań niesamowitych ludzi, z którymi mam zaszczyt współpracować i to dzięki nim spełniać swoje największe marzenia związane z prowadzeniem biznesu„. Zapytaliśmy go również o to, co chciałby, aby z okazji urodzin życzyli mu klienci. Otrzymaliśmy taką odpowiedź: „Częstszego korzystania z naszych usług i produktów” – po czym uśmiechnął się w naszą stronę i dodał, że tak naprawdę chciałby, życzyć sobie, aby klienci przez co najmniej kolejne 14 lat byli zadowoleni z usług, tak jak teraz oraz, aby firma rozwijała się w takim tempie, jak do tej pory.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku