• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Co zrobić by zakończenie roku było dla szkoły dobrą promocją?

10 czerwca 2016

Już niebawem za plecami wszystkich uczniów zamkną się szkolne drzwi i rozpoczną się długo wyczekiwane wakacje. Dzieciaki odliczają już dni do 24 czerwca, bo właśnie wtedy zostaną rozdane świadectwa, co ostatecznie przypieczętuje dwumiesięczną labę. Szczęśliwi uczniowie i trochę mniej szczęśliwi rodzice powoli przygotowują już galowe ubrania, bo przecież jest już po wystawieniu ocen, a każdy rodzic chce, żeby jego pociecha odpowiednio się prezentowała. No właśnie, wszyscy się przygotowują, dla każdego liczy się dobra prezencja – również dla szkoły. Zakończenie roku jest ważnym wydarzeniem dla każdej placówki szkolnej, zarówno podstawowej, gimnazjum czy średniej. Tego dnia właśnie szkoła powinna prezentować jak najwyższy poziom i zadbać o wszystkie, również te najdrobniejsze szczegóły związane z uroczystością.

Dobra prezencja – przede wszystkim

Uroczyście ubrana aula, chór szkolny pięknie śpiewający hymn szkoły, odpowiednio ubrani nauczyciele oraz głębokie i zawsze za długie przemówienia, to niestety nie wszystko. Jak zawsze, diabeł tkwi w szczegółach. Jednym z elementów całej ceremonii jest wręczenie świadectw oraz dyplomów wszystkim uczniom, którym udało się uzyskać wyróżnienie. Wszyscy rodzice z niecierpliwością czekają na wywołanie swojej pociechy, czatują z aparatami i robią dziesiątki zdjęć. Doskonale będzie wyglądać wręczanie uczniom wszystkich dokumentów w eleganckich teczkach z logotypem szkoły. Koszt druku przy takiej ilości nie jest wysoki, a dużym plusem jest również to, że wiele firm oferuje pomoc w projektowaniu. Grafik stworzy oryginalny projekt, który będzie wygadał elegancko również na standardowej tekturze.

 Teczki ofertowe i dyplomy

Rodzice pękają z dumy

Nie zapominajmy również o tym, co znajduje się w samej teczce! Oczywiście poza świadectwem z czerwonym paskiem powinien znaleźć się tam również dyplom z gratulacjami. Pamiętajmy o tym, że niejeden z rodziców jeszcze tego samego dnia najchętniej oprawi go w ramkę, tak by cała rodzina oraz wszyscy przyjaciele zobaczyli jakie ma zdolne dziecko. Dyrekcja szkoły powinna o tym pamiętać, że dyplomy tego typu trafią w ręce dziadków, najbliższych cioci oraz wujków. Właśnie dlatego warto pomyśleć o estetycznym projekcie dyplomu, który będzie spójny z projektem teczki.

Nie tylko książki…

Powszechnie wiadome jest, że wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymują nagrodę książkową. Niestety często zdarza się tak, że książka od razu po powrocie z zakończenia roku jest rzucona na półkę i trafia w ręce tylko w przypadku wycierania kurzu z regału. Właśnie dlatego warto zastanowić się czy najlepszych uczniów nie obdarować również szkolnymi gadżetami promocyjnymi. Mogą być to standardowe prezenty np. długopisy, kubki, notesy, czy worki z nadrukiem. Mamy wtedy większą pewność, że kubek trafi do kuchennej półki i będzie używany na co dzień, a długopis wyląduje w piórniku albo torebce mamy.

Kubki z nadrukiem

Najlepsza promocja – zadowolony rodzić

Właśnie zaczyna się okres wakacyjny, czas urlopów i wolne od szkoły. Jednak dla dyrekcji szkoły to właśnie najlepszy czas by pomyśleć o tym, co będzie się działo w szkole we wrześniu. Może czas zastanowić się nad mundurkami szkolnymi, bluzami, koszulami czy koszulkami polo z logiem szkoły? Generator koszulek może się tutaj okazać bardzo przydatnym narzędziem. Odzież szkolna z haftem, może być doskonałą promocją dla placówki oraz wprowadzi dyscyplinę w szkole. Kolejnym krokiem może być znakowanie plecaków. Zaprojektuj plecak wybierając dowolny model w hurtowni OpenWear. Nie możemy zapomnieć o tym, że nasi uczniowie mogą mieć młodsze rodzeństwo lub bliską rodzinę, a najlepszą reklamą dla każdej szkoły jest zadowolony rodzic.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku