• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Znakowanie odzieży dla kucharzy – jaką metodę wybrać?

4 lipca 2023

Odzież gastronomiczna wykorzystywana jest w praktycznie każdej restauracji. Przede wszystkim powinna prezentować się schludnie i być reprezentatywna. Oprócz jedzenia i wystroju, goście zwracają uwagę także na personel restauracji, dlatego należy o niego odpowiednio zadbać. Atutem takiej odzieży jest możliwość jej oznakowania logotypem restauracji. Jeżeli nie wiesz jak przygotować się do takiego zamówienia, dzisiaj powiemy sobie jak znakować odzież dla kucharzy i nie tylko!

Wybierz odpowiednią odzież dla kucharzy

Branża gastronomiczna wymaga od tkanin, z których wykonana jest odzież – trwałości i wygody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy produkty, które są szyte z wysokiej jakości materiałów, są odporne na wielokrotne prania, nierzadko w wysokich temperaturach, a co najważniejsze, zapewniają komfort noszenia. Dzięki temu każdy pracownik będzie czuł się swobodnie. Odzież gastronomiczna, którą oferujemy można nie tylko swobodnie nosić, ale także elegancko oznakować.

W branży gastronomicznej klienci zwracają uwagę nawet na najmniejszy szczegół, dlatego bardzo ważny (oczywiście zaraz po wyśmienitej kuchni) jest odpowiedni wygląd pracowników, niezależnie czy jest to kucharz, czy kelnerka. Ubrania kelnerskie czy odzież dla kucharzy odpowiednio dobrane sprawiają, że cała firma w oczach klienta wygląda na bardziej profesjonalną. Kelnerki i kelnerzy posiadający fartuchy oraz kamizelki w tym samym odcieniu wyglądają bardzo schludnie, a dodatkowo warto również na służbowej odzieży umieścić logotyp firmy. Zwiększamy wówczas świadomość marki wśród naszych klientów. Oznakowane logiem ubrania firmowe czy poszczególne gadżety w restauracji, na dłuższą metę zwiększą ilość klientów.

Zapewnimy szeroki wybór fartuchów wiązanych na szyi i w pasie o różnych długościach. Oferujemy również czapki kucharskie oraz bluzy kucharskie, w wielu wariantach kolorystycznych. Gama naszych produktów jest bogata również w odzież dla kelnerów i kelnerek. Do wyboru mamy spodnie, kamizelki, koszule a nawet akcesoria takie, jak: krawaty, szale czy wielofunkcyjne pasy. Fasony przez nas proponowane, dzięki klasycznym krojom, prezentują się doskonale.

Ubrania gastronomiczne gwarantują komfort noszenia oraz poczucie swobody, są doskonałym rozwiązaniem dla kompleksów hotelowo-restauracyjnych oraz Beauty&Spa. Dostępne modele zapewnią pracownikom stylowy wygląd oraz komfort w każdej sytuacji. W asortymencie znajduje się wiele wzorów fartuchów, bluz i czapek kucharskich, ale również propozycję dla obsługi restauracji, czyli spodnie, kamizelki, koszule, tuniki oraz akcesoria w wielu fasonach oraz wariantach kolorystycznych. Oferowane produkty to najczęściej modele klasyczne oraz bardzo eleganckie, które dzięki swoim ponadczasowym wyglądem, zawsze są modne i dobrze się prezentują.

Znakowanie odzieży gastronomicznej

Firma Reflect, poza hurtową sprzedażą, oferuje również znakowanie odzieży. W zależności od modelu i wzoru grafiki czy logo dobierzemy odpowiednią metodę znakowania. Najczęściej wybierana jest folia flex lub lateks, która idealnie nadaje się do nadruków na odzież dla kucharzy i nie tylko. Nadruk folią lateks pozwala znakowanie w wielu kolorach, zarówno na fartuchu jak i kurtkach kucharskich, ale także na wszystkich dostępnych w ofercie produktach. Jest to bardzo trwała metoda, odporna na różne warunki. Przy odpowiednim praniu, posłuży on na długo. Inne dobre metody znakowania odzieży gastronomicznej to np. termotransfer czy haft komputerowy. Haft będzie wyglądał bardzo profesjonalnie, a można stworzyć z nim naprawdę ciekawe wzory. Znakujemy od jednej sztuki, dlatego możesz złożyć zamówienie zarówno indywidualne, jak i hurtowe np. dla swojej restauracji, czy na organizowany event.

Znakowanie odzieży to doskonale rozwiązanie, które pomoże budować spójny wizerunek firmy. Personel w takiej samej odzieży służbowej będzie prezentował się bardzo profesjonalnie.

Wybierz odpowiednią odzież dla swojego zespołu

Najważniejszym elementem w wyborze ubrań firmowych jest odpowiedni fason i materiał odzieży. Firma Reflect dzięki własnej hurtowni odzieży reklamowej OpenWear.pl, oferuje ciekawe rozwiązania dla sektora gastronomicznego.
Proponowane produkty wykonane są z wysokiej jakości trwałych oraz oddychających tkanin, które są odporne na przetarcia i wielokrotne prania, również w wysokich temperaturach. Odzież skierowana jest do pracowników lokali gastronomicznych: restauratorów, szefów kuchni, kelnerów. Specjalistyczna odzież dla gastronomii przystosowana jest do wymogów zawodu. Modne kroje i fasony oraz palety kolorów fartuchów czy kurtek szefów kuchni są bardzo zróżnicowane.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze odzieży czy w doborze metody znakowania, skonsultuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, gdzie doradzimy co będzie najlepsze dla Twojego zamówienia. Ilość możliwości pozwala na stworzenie wyjątkowych ubrań, które będą prezentować się rewelacyjnie i na pewno nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku