• polski
 • PLN
  • EUR
  • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Zaprojektuj własną koszulkę – krok po kroku

13 stycznia 2023

Dzisiejsza technologia pozwala na tworzenie własnych koszulek z pomysłowymi nadrukami już od jednej sztuki. Nie musisz ciągle wybierać koszulek dostępnych tylko w sieciówkach, możesz stworzyć dla siebie coś idealnie dopasowanego. Zaprojektuj własną koszulkę i ciesz się wyjątkowym outfitem. W dzisiejszym artykule, powiemy sobie jak proces takiego zamówienia, wygląda krok po kroku.

Stwórz własną koszulkę

Kiedy pomyślisz, że możesz nadrukować na swoją koszulkę praktycznie wszystko to głowa pęka od pomysłów. Może to być koszulka ze zdjęciem, z grafiką ulubionego serialu, filmu czy zespołu muzycznego. Możesz też stworzyć własną inspirującą grafikę. Możliwości jest naprawdę wiele, więc jeżeli planujesz zacząć – zaprojektuj koszulkę razem z nami.

Oczywiście przede wszystkim warto rozpocząć od pomysłu na nadruk. Możesz zaprojektować go samodzielnie w programie graficznym, dopasowując plik względem wymagań druku. Jeżeli planujesz wydrukować zdjęcie, pamiętaj że musi być w wysokiej jakości (przynajmniej 300 dpi, przy wymiarze 1:1) oraz warto by był w kolorystyce CMYK. Inne projekty bitmapy również muszą być w opisanej wcześniej wysokiej jakości. Takie pliki najczęściej wykorzystywane są w znakowaniu metodą DTG, sublimacji oraz foli lateksowej. Do metod takich jak sitodruk, termotransfer, haft komputerowy zazwyczaj konieczne są pliki w wektorach.

Kiedy masz już projekt, możesz dobrać odpowiednią odzież. W naszej hurtowni OpenWear masz dostępny szeroki wybór odzieży – koszulki klasyczne, fashion, polówki, longsleeve i wiele wiele innych. Dobierz odpowiedni model, kolor i rozmiar.

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Napisz jaką koszulkę wybrałeś (numer artykułu/link) w jakim rozmiarze i kolorze. Załącz swój plik do druku (pamiętaj, żeby zapisać plik w formacie zamkniętym jak np. pdf czy jpg). Możesz przygotować także swoją wizualizację, żeby pokazać gdzie dokładnie ma znaleźć się znakowanie. Warto podać także dokładne wymiary znakowania.

Na koniec podaj dane – do faktury oraz wysyłki. Dzięki temu wprowadzimy zamówienie, a po opłaceniu rozpoczniemy produkcję. Zanim jednak to się stanie, nasz konsultant przygotuje dla Ciebie naszą wizualizację do akceptacji. Jeżeli wszystko się zgadza, rozpoczynamy drukowanie.

Czas realizacji jest zależny od aktualnego obłożenia na produkcji. O planowanej wysyłce zamówienia poinformuje Cię konsultant. Przed wysyłką zamówienie przechodzi kontrolę jakości i gdy wszystko się zgadza, paczka zostanie wysłana do Ciebie.

Jak widzisz złożenie zamówienia nie jest wcale trudne, dlatego stwórz koszulkę z własnym nadrukiem już dziś!

Stwórz koszulkę z własnym nadrukiem na MegaKoszulki.pl

Stwórz koszulkę z własnym nadrukiem na MegaKoszulki.pl

Możesz skorzystać także z naszego sklepu internetowego dla zamówień indywidualnych – stwórz własną koszulkę z MegaKoszulki.pl, gdzie kreator koszulek pomoże w stworzeniu indywidualnego produktu takiego jak koszulki, bluzy, torby czy gadżetów. Kreator jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego każdy poradzi sobie ze złożeniem zamówienia. Wystarczy wgrać swój plik z dysku lub wybrać coś z naszego banku zdjęć i clipartów i gotowe! Kreator posiada także dodatkowe funkcje, jak np. “dodaj tekst” czy możliwość dostosowania wrzuconego pliku (zmiana kontrastu, usunięcie tła, dostosowanie ułożenia grafiki). W kilka kroków możesz stworzyć wyjątkowe ubrania i gadżety dopasowane do Twoich wymagań.

Oprócz tego na MegaKoszulki.pl znajdziesz także masę gotowych wzorów na różne okazje – jeżeli nie wymyślisz swojego wzoru, może coś już przygotowanego przypadnie Ci do gustu!

Jaki nadruk wykonać na koszulce?

Wcześniej wspominaliśmy o metodach znakowania dostępnych dla odzieży. Zaprojektuj własną koszulkę z głową i wybierz odpowiednią metodę do swojego zamówienia. Dostępne mamy następujące metody:

 • Sitodruk,

 • Termotransfer,

 • Druk cyfrowy DTG,

 • Haft komputerowy,

 • Sublimacja,

 • Folia lateksowa,

 • Folia flex,

 • Folia flock,

Każda z tych metod różni się od siebie – niektóre sposobem nakładania, metodą przygotowania, wymaganiami – względem plików czy materiału odzieży. Różni je także cena. Niektóre są opłacalne od jednej sztuki, inne od 20 czy 50 sztuk. Jedne z metod będą lepsze do hurtowego znakowania koszulek, inne do znakowania odzieży sportowej, a kolejne do znakowania czapek.

Oto krótka ściąga, która metoda najlepiej sprawdzi się do zamówień indywidualnych:

 • Sitodruk – opłacalny od około 20-30 sztuk,

 • Termotransfer – opłacalny od około 20-30 sztuk,

 • Druk cyfrowy DTG – opłacalny od 1 sztuki,

 • Haft komputerowy – opłacalny od około 30 sztuk,

 • Sublimacja – opłacalna od 1 sztuki,

 • Folia lateksowa – opłacalny od 1 sztuki

 • Folia flex – opłacalny od 1 sztuki,

 • Folia flock – opłacalny od 1 sztuki,

Zaprojektuj koszulkę na prezent

Zaprojektuj koszulkę nie tylko dla siebie. Taki spersonalizowany produkt to idealny pomysł na prezent dla najbliższych. Sprawdzi się na każdą okazję – na urodziny, imieniny, święta, rocznice itp. Jeżeli masz już dosyć kupowania czekoladek i kwiatów, zdecyduj się na koszulkę z własnym nadrukiem, którą dopasujesz do okazji czy do osoby, którą chcesz obdarować. Oprócz koszulek świetnym pomysłem na gadżety z własnym nadrukiem będzie także kubek, poduszka czy torba bawełniana.

Jeżeli masz wątpliwości lub potrzebujesz porady w kwestii zamówienia, skonsultuj się z nami!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku