Gdzie zamówić nadruki na koszulki? Ile to kosztuje?

9 marca 2020
nadruki-na-koszulki

Na rynku istnieje naprawdę bardzo dużo firmy oferujących znakowanie odzieży i gadżetów reklamowych. Dla osoby która zaczyna przygodę z nadrukami, ciężko będzie wybrać tą najlepszą. Chcemy pomóc Wam w wyborze i w dzisiejszym artykule podpowiemy, dlaczego właśnie naszą firmę najlepiej wybrać.

Gdzie można zrobić nadruk na koszulce?

Biorąc pod uwagę dzisiejszy rynek, śmiało można by odpowiedzieć że prawie wszędzie. Mamy bardzo dużo małych sklepików, sklepów internetowych, sprzedawców na Allegro, którzy oferują nadruki na koszulki. Jednak oprócz tego mamy oczywiście także duże firmy znakujące odzież hurtowo. Dziś jednak pragniemy skupić się na naszej firmie i przedstawić Państwu odpowiedź na pytanie, dlaczego właśnie Reflect ?

Firma Reflect Group świadczy szeroki wachlarz usług z branży reklamowej, począwszy od produkcji i znakowania odzieży, poprzez poligrafię reklamową, skończywszy na produkcji i znakowaniu gadżetów reklamowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą reklamy, oferujemy projektowanie koszulek oraz ich produkcję.

Swoją działalność zaczynaliśmy na poznańskim rynku na początku 2006 roku. W ciągu kilkunastu lat zdobyliśmy doświadczenie, które zaowocowało rozszerzeniem naszej działalności na obszar ogólnopolski oraz zagraniczny. W tym czasie oferta świadczonych przez nas usług nieustannie się poszerzała, dzięki czemu obecnie możemy zapewnić naszym Klientom pełną kompleksowość od wykonania projektów krojów oraz nadruków, poprzez ich realizację i na końcu finalizację.

Działalność firmy Reflect skupiona jest głównie wokół produkcji i znakowania ubrań. Posiadamy własną hurtownię odzieży reklamowej OpenWear , która umożliwia nam na szybką realizację zamówień. Twoje koszulki z logo mogą zostać wykonane nawet w 48h*!

Ile kosztuje nadruk na koszulce?

Ceny znakowania odzieży są bardzo różne. Koszty będą zmieniać się w zależności od rodzaju zamówienia, wielkości, znakowania, projektów i sposobu konfekcji. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy możliwość samodzielnej kompleksowej wyceny za pomocą kalkulatora na stronie sitodruk. Kalkulator podzielony jest na 7 działów w których można wycenić każdą z dostępnych u nas metod.

Oczywiście oprócz tego oferujemy kompleksową obsługę konsultantów naszego Biura Obsługi Klienta. Pracownicy nie tylko przygotują dla Państwa wycenę, ale również doradzą oraz pomogą w razie wątpliwości.

Przykładowo chcielibyśmy przedstawić Państwu ceny koszulek dla produkcji większych nakładów:

Metoda: Sitodruk,

Nakład: 200 sztuk,

Wymiar projektu: A4,

Ilość kolorów nadruku: jeden,

Cena: 2,24 zł/netto sztuka,**

Metoda: Druk cyfrowy,

Nakład: 200 sztuk,

Wymiar projektu: A4,

Ilość kolorów nadruku: full color,

Cena: 5,82 zł/netto sztuka,**

Metoda: Haft komputerowy,

Nakład: 200 sztuk,

Wymiar projektu: 200 cm2,

Ilość kolorów haftu: -,

Cena: 7,76 zł/netto sztuka,**

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

55,325 Klientów
138,100 Zamówień
85 Pracowników
15 Lat na rynku