• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Jak wyprodukować bluzy z nadrukiem?

10 września 2019

Małymi kroczkami zbliża się do nas jesień, co oznacza także zmianę garderoby z letnich koszulek na cieplejsze bluzy. To dobry moment na zaprojektowanie wzorów i rozpoczęcie produkcji bluz dla Twojej marki odzieżowej lub dla pracowników Twojej firmy.

Wielokrotnie w naszych artykułach przypominamy jak przygotować się na złożenie zamówienia. Przede wszystkim musimy znać przeznaczenie odzieży, nakład, miejsce znakowania, grafikę oraz podjąć decyzję czy chcemy wykonać dodatkowe usługi takie jak przemetkowanie czy pakowanie w woreczki.

Jak dobrać odzież?

Znając odpowiedzi na powyżej wspomniane zagadnienia, czas na dobranie odpowiedniej do potrzeb odzieży. W naszej hurtowni odzieży OpenWear posiadamy wiele modeli bluz. Pierwsza decyzja jaką musimy podjąć to rodzaj. Zastanów się, jaką bluzę potrzebujesz? Mamy:
– bluzy rozpinane z kapturem,
– bluzy typu kangurek z kapturem,
– bluzy rozpinane bez kaptura,
– bluzy wciągane przez głowę bez kaptura.
Przed wyborem zwróć uwagę na kolory, gramaturę oraz materiał bluz. Przygotowaliśmy dla Was propozycję najczęściej wybieranych modeli z wymienionych kategorii:

– Zoodie Just Hoods JH050 to bluza rozpinana z kapturem, dostępna w 22 kolorach wykonana z 80% bawełny i 20% poliestru. Bluza ma 280 g/m2.
– Sweat ID.003 B&C WUI21 to bluza kangurek z kapturem, dostępna w 18 kolorach wykonana z 80% bawełny i 20% poliestru. Bluza ma 280 g/m2.
– Varsity Just Hoods JH043 to bluza rozpinana bez kaptura, dostępna w 20 kolorach wykonana z 80% bawełny i 20% poliestru. Bluza ma 330 g/m2.
– Just Hoods JH030 to bluza wciągana przez głowę bez kaptura, dostępna w 38 kolorach wykonana z 80% bawełny i 20% poliestru. Bluza ma 280 g/m2.

Jakie dobrać znakowanie?

Po wybraniu modelu bluzy możemy dobrać odpowiednią dla odzieży i grafiki metodę. Możesz zrobić to samodzielnie lub skonsultować się z naszymi konsultantami z Biura Obsługi Klienta. W Reflect do wyboru masz aż 8 metod znakowania. Niektóre opłacalne są od jednej sztuki, a niektóre od nakładu np. 30 sztuk. Przedstawimy 3 najczęściej wybierane i najlepsze dla tego typu odzieży metody:

1. Sitodruk – metoda najlepsza dla większych nakładów. Jego cena uzależniona jest od nakładu oraz ilości kolorów użytych w projekcie, dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku umieszczenia na bluzie logotypu firmy, czy logo eventu jednak nie nadaje się do odwzorowywania pełnokolorowych grafik.

2. Druk cyfrowy DTG – metoda opłacalna praktycznie od jednej sztuki. Aktualnie jedna z najczęściej wybieranych – posiada możliwość wykonania personalizacji wzorów, ponieważ metoda ta nie wymaga żadnej przygotowalni. Ta metoda idealnie sprawdzi się przy wzorach full color.

3. Haft komputerowy – metoda korzystniejsza dla większych nakładów jednego wzoru. Jest to bardzo elegancka metoda znakowania i dobrze sprawdzi się na grubszych materiałach jakim są bluzy. Przy wyborze projektu nie trzeba się ograniczać – w naszej hafciarni posiadamy duży wybór nici przez standardowe gładkie, ale także nici metalizowane, wypukły haft 3D, nici neonowe oraz bardzo trwałe nici ognioodporne. Metoda ta jest praktycznie niezniszczalna. Jedynym ograniczeniem pozostają minimalne wymiary projektu, które są bardziej restrykcyjne niż w przypadku pozostałych technik.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku