• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Współpraca agencji reklamowej z drukarnią – jakie przynosi korzyści?

7 grudnia 2021

Agencje reklamowe to firmy specjalizujące się w projektowaniu i realizacji kompleksowych kampanii reklamowych oraz pojedynczych reklam dla produktów, usług lub marek z wykorzystaniem dowolnych nośników. Często pomagają w prowadzeniu social mediów marki oraz tworzą dla nich produkty reklamowe. W wypadku tworzenia dla firm gadżetów typu ulotki, koszulki czy długopisy, konieczna jest współpraca z drukarnią. Dlaczego warto podjąć współpracę na stałe z jedną drukarnią? Sprawdź, jakie przynosi to korzyści.

Jak wygląda współpraca

Najlepiej podjąć współpracę z drukarnią, która kompleksowo wykona dla Ciebie wymagane usługi. Firma Reflect Group posiada w swojej ofercie usługi drukarnii internetowej OpenPrint, znakowanie gadżetów reklamowych OpenGift, hurtownię odzieży reklamowej OpenWear oraz znakowanie odzieży Reflect. Dzięki zróżnicowanej oferty, jesteśmy wstanie wykonać dla Was każde zamówienie. Kiedy już wiesz czym się zajmujemy, powiemy teraz jak dokładnie wygląda współpraca z nami.

Dla agencji reklamowych posiadamy specjalne rabaty, dla każdej z naszych działalności. Rabaty wzrastają wraz z ilością zamówień. Do rozpoczęcia współpracy, konieczne jest przesłanie do nas wpisu do ewidencji CEiDG. Podczas pierwszego zamówienia, przypisany do Twojej agencji zostanie konsultant, który będzie zajmował się Twoimi zamówieniami. Będziesz mógł skorzystać z jego porad dotyczących znakowania, wyboru odzieży czy produktów. Pokieruje Cię także w stworzeniu pliku do druku lub sprawdzi czy Twój jest odpowiedni. Zamówienia wykonujemy z najwyższą starannością w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki temu, zarówno Ty jak i Twój klient, będą zadowoleni z efektu końcowego.

Co dokładnie oferujemy? Firma Reflect znakuje odzież reklamową, wszystkimi dostępnymi metodami znakowania. Możesz wybrać metodę sitodruku, termotransferu, sublimacji, druku cyfrowego, haftu komputerowego oraz folii flex, flock i lateks. Dodatkowo Twoje produkty możemy oznakować metkami klienta. Do tego dobierzesz odpowiednią odzież z naszej hurtowni – mamy dostępne produkty reklamowe, robocze, korporacyjne, sportowe i gadżety typu czapki, torby czy bandany. W ofercie drukarnii wykonasz ulotki, katalogi, wizytówki, plakaty, banery, identyfikatory itp. W OpenGift, możesz przygotować gadżety takie jak długopisy, notesy, smycze, kubki, teczki konferencyjne czy etui. Wszystko to oznakujesz metodami takimi jak grawer laserowy, tampodruk, druk cyfrowy, sitodruk, sublimację, tłoczenie, transfer cyfrowy i transfer ceramiczny. Wszystko co potrzebujesz dla swojego klienta, znajdziesz u nas. Zaoszczędzisz czas na szukaniu różnych firm, ponieważ teraz wszystko będziesz mógł wykonać w jednym miejscu.

Dostępne rabaty

Jak wspomnieliśmy wcześniej, dla każdej agencji która prześle swój wpis do ewidencji, mamy przygotowany rabat. Rabaty dla agencji prezentują się następująco:

  • do 30% na znakowanie odzieży reklamowej,

  • do 20% na dodatki odzieżowe,

  • do 25% na odzież reklamową, korporacyjną i roboczą,

  • do 15% na poligrafię reklamową,

  • do 10% na gadżety reklamowe,

Rabaty rosną względem złożonych zamówień. Przy stałych zamówieniach stosujemy także podejście indywidualne – rabaty będą dostosowane do Waszych potrzeb. Dzięki korzystaniu z zamówień od drukarni bezpośrednio wykonującej zamówienia, kompleksowo – zyskujemy na czasie i pieniądzach. Przy podjęciu współpracy z doświadczoną firmą, ryzyko ograniczasz do zera. Oferujemy pełną obsługę zamówienia od doradztwa, po wycenę, konsultację w sprawie znakowania i plików, po wysyłkę (nawet noname bezpośrednio do klienta). Specjalizujemy się także w zamówieniach niestandardowych, dlatego zapytanie o wycenę, możesz wysłać do nas z każdym tematem. Postaramy się pomóc nawet przy największych wyzwaniach.

Promocje dla agencji marketingowych

Dla agencji marketingowych, również przewidujemy rabaty na zamówienia. Działa to na podobnej zasadzie – musisz przesłać wpis do ewidencji, a my przyznamy Twojej firmie rabat. Dzięki temu w niższych cenach, zamówisz niesamowite i funkcjonalne produkty dla swojego klienta. Mamy w ofercie ponad 8000 tysięcy produktów odzieży reklamowej, ponad 6000 tysięcy gadżetów reklamowych i bardzo zróżnicowaną ofertę poligrafii reklamowej. Pomożemy obsłużyć Ci event klienta, targi, konferencję, maratony, rajdy i wszystkie inne imprezy. Zajmujemy się każdym zamówieniem – od małych nakładów, po hurtowe zlecenia. Stworzymy dla Twojego klienta produkty promocyjne, prezenty świąteczne czy nawet upominki do zamówień. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Decydując się na współpracę z firmą oferującą kompleksową obsługę zamówień reklamowych zyskujesz czas oraz pieniądze, dzięki temu wszystko wykonasz i sprecyzujesz w jednym miejscu. Współpraca z doświadczoną firmą pozwala zapewnia profesjonalne podejście do każdego zamówienia.

Jeżeli chcesz podjąć współpracę, skontaktuj się z nami, przyznamy rabat oraz porozmawiamy o szczegółach. Twój dedykowany doradca, pomoże przy każdym zagadnieniu Twoich zamówień. Współpraca z nami to czysta przyjemność i wiele korzyści dla Ciebie.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku