• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Tworzenie odzieży od początku do końca – proces produkcji i szycia odzieży.

10 maja 2017

Szycie własnej odzieży reklamowej ma swoich zwolenników, jak i przeciwników, jednak o wadach i zaletach szycia odzieży na zamówienie pisaliśmy jakiś czas temu. Tym razem skupimy się nad podejmowanymi krokami, które finalnie składają się na stworzenie własnej odzieży od A do Z. Wiele osób woli iść na skróty i zainwestować w gotową odzież od jednego z tysięcy producentów, a produkcję ograniczyć jedynie do jej oznakowania. Dlaczego tak jest i czemu nieczęsto chcemy stworzyć własną odzież od początku do końca? Prawdopodobnie, dlatego, że boimy się całego procesu, który dla laika w tej kwestii może wydawać się długi, skomplikowany i kosztowny. Ale czy naprawdę jest tak jak nam się wydaje?

szycie odzieży reklamowej

Wszystko zrobimy za Ciebie!

Nieprawdopodobne, czyż nie? Ale to prawda! Nasza drukarnia tekstylna zajmuje się kompleksowo nie tylko znakowaniem produktów pochodzących z hurtowni odzieży, ale również zajmuje się tworzeniem odzieży od podstaw i całym procesem z tym związanym pod indywidualne zamówienie klienta. Nie musisz martwić się o kilka różnych podwykonawców, a twoja odzież reklamowa powstanie u nas od początku do końca.

szycie odziezy proces

  • Etap 1 – Projektowanie odzieży – każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, co sprawia, że konstruowanie krojów i szablonów ubrań jest dostosowane do wymiarów podanych przez Ciebie. Nie musisz się więc martwić, że Twoja koncepcja odbiegnie od tego, co dla Ciebie stworzymy.
  • Etap 2 – Własna szwalnia – w naszej szwalni każdego dnia szyjemy nawet tysiąc sztuk koszulek z materiałów wybranych przez klientów. Szyjemy odzież reklamową, firmową, a nawet roboczą. Niezależnie od tego, jakiej odzieży potrzebujesz dla swojej firmy – stworzymy ją dla Ciebie!
  • Etap 3 – Znakowanie odzieży  – Gdy odzież jest już gotowa, czas na proces znakowania, czyli nanoszenia nadruków bądź haftów pod indywidualny projekt nadruku. Posiadamy niezwykle nowoczesny park maszynowy, dlatego u nas oznakujesz swoją odzież wieloma technikami, które dają niesamowite efekty. Oczywiście, jeśli będzie taka potrzeba, to chętnie pomożemy w doborze idealnej techniki, tak aby finalny produkt prezentował się perfekcyjnie!

odzież reklamowa

Następnie możemy wszyć Twoje własne metki odzieżowe, aby Twoja odzież firmowa nabrała indywidualnego charakteru. Tak przygotowana odzież zapewni Twojej firmie profesjonalny wygląd i wygodę.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku