• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Trwała reklama Twojej firmy, czyli bluzy z własnym nadrukiem

4 listopada 2019

Powoli zbliża się zima, co oznacza także zmianę garderoby. Czas najwyższy na rozpoczęcie prac i zaprojektowanie wzorów bluz dla pracowników Twojej firmy, dla Twojej marki odzieżowej lub na własny użytek.

Przed podjęciem wyzwania przede wszystkim musimy znać przeznaczenie odzieży, nakład, miejsce znakowania, grafikę oraz podjąć decyzję czy chcemy wykonać dodatkowe usługi takie jak przemetkowanie czy pakowanie w woreczki.

Bluzy z logo Twojej firmy

Znając odpowiedzi na powyżej wspomniane zagadnienia, czas na dobranie odpowiedniej do potrzeb odzieży. Bluza z własnym nadrukiem to ważne przedsięwzięcie, dlatego musimy dobrać odpowiedni, wygodny model. W naszej hurtowni odzieży OpenWear posiadamy wiele rodzajów bluz:
– bluzy rozpinane z kapturem,
– bluzy typu kangurek z kapturem,
– bluzy rozpinane bez kaptura,
– bluzy wciągane przez głowę bez kaptura.
Podczas wyboru warto zwróć uwagę na kolory, gramaturę oraz materiał bluz. Przygotowaliśmy dla Was propozycję najczęściej wybieranych modeli z wymienionych kategorii:

– Sweat ID.003 B&C WUI21 to bluza kangurek z kapturem, dostępna w 18 kolorach wykonana z 80% bawełny i 20% poliestru. Bluza ma 280 g/m2.
– Just Hoods JH030 to bluza wciągana przez głowę bez kaptura, dostępna w 38 kolorach wykonana z 80% bawełny i 20% poliestru. Bluza ma 280 g/m2.
– Zoodie Just Hoods JH050 to bluza rozpinana z kapturem, dostępna w 22 kolorach wykonana z 80% bawełny i 20% poliestru. Bluza ma 280 g/m2.

Wybrane? Brawo! Po wybraniu modelu, własne bluzy będą już o krok od złożenia zamówienia.

Bluzy z nadrukiem a znakowanie

Na tym etapie musimy dobrać odpowiednią dla odzieży i grafiki metodę. Zaprojektuj swoją bluzę samodzielnie lub skonsultuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. W Reflect do wyboru masz aż 8 metod znakowania. Niektóre opłacalne są od jednej sztuki, a niektóre od nakładu np. 30 sztuk. Przedstawimy 3 najczęściej wybierane i najlepsze dla tego typu odzieży metody:

1. Sitodruk – metoda najlepsza dla większych nakładów. Jego cena uzależniona jest od nakładu oraz ilości kolorów użytych w projekcie, dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku umieszczenia na bluzie logotypu firmy, czy logo eventu. Bluzy z nadrukiem własnym wykonanym tą metodą, posłużą na wiele lat.

2. Druk cyfrowy DTG – metoda opłacalna praktycznie od jednej sztuki. Aktualnie jedna z najczęściej wybieranych – posiada możliwość wykonania personalizacji wzorów, ponieważ metoda ta nie wymaga żadnej przygotowalni. Ta metoda idealnie sprawdzi się przy wzorach full color, dlatego można bez obaw wykonać także znakowania bluzy ze zdjęciem.

3. Haft komputerowy – metoda korzystniejsza dla większych nakładów jednego wzoru. Jest to bardzo elegancka metoda znakowania i dobrze sprawdzi się na grubszych materiałach jakim są bluzy. Przy wyborze projektu nie trzeba się ograniczać – w naszej hafciarni posiadamy duży wybór nici przez standardowe gładkie, ale także nici metalizowane, wypukły haft 3D, czy nici neonowe. Metoda ta jest praktycznie niezniszczalna. Jedynym ograniczeniem pozostają minimalne wymiary projektu, które są bardziej restrykcyjne niż w przypadku pozostałych technik.

Po wybraniu metody znakowania przygotuj dla nas zlecenie i zrób własną bluzę! W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

63,255 Klientów
152,740 Zamówień
85 Pracowników
16 Lat na rynku