• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Techniki i możliwości personalizacji bluz dla Twojego biznesu

13 marca 2024

Szukasz nieszablonowych rozwiązań dotyczących odzieży pracowniczej? Jeżeli Twoja branża na to pozwala, warto pomyśleć o bardziej luźnym rozwiązaniu jakim są bluzy. Personalizowane bluzy to świetna alternatywa do klasycznych koszulek czy polówek. Są wygodne, a pracownicy je uwielbiają. Zastanawiasz się jak przygotować się do zamówienia? Koniecznie zapoznaj się z tym artykułem!

Personalizowane bluzy jako odzież firmowa

Odzież firmowa jest identyfikacją wizerunku marki i idealnie spełnia swoje zadanie reklamy, kiedy jest dobrze dobrana. Przyciągające wzrok bluzy z własnym nadrukiem firmowym na pewno zapadną w pamięci Twojemu klientowi. 

Podczas wybierania dla pracowników odzieży służbowej, czy reprezentacyjnej musisz mieć na uwadze specyfikę pracy. Zadaj sobie pytanie, czy odzież będzie wybierana dla pracowników biurowych, produkcyjnych czy dla sprzedawców i zabierz się za stworzenie wzorów. Personalizowane bluzy będą ciekawym dodatkiem do ubioru, dlatego warto się nad nią zastanowić. Pamiętaj, że na Twojej odzieży musi znaleźć się znakowanie. Zależnie od Twojego logo oraz wybranej odzieży będziemy mogli dobrać odpowiednią metodę znakowania. Bardzo popularny jest haft komputerowy, który jest najtrwalszą i najbardziej elegancką metodą znakowania. Jeżeli natomiast uważasz, że haft nie będzie odpowiedni, równie dobrze będziesz mógł wybrać klasyczny nadruk taki jak np. termotransfer. Najważniejsze przy wyborze zestawu dla Twoich pracowników jest pamiętać o profesjonalizmie, dobierając odpowiednie modele oraz rozmiary odzieży. Idealnie dobrane bluzy z własnym nadrukiem firmowym, będą wspaniałą wizytówką Twojej marki.

Nadruk na bluzach dla Twojej firmy

Nadruk na bluzach dla Twojej firmy

Bluzy pomagają w promowaniu identyfikacji firmy. Zapewniają estetykę pracy oraz dodatkową reklamę. Podążając za trendami i szukając oryginalnych form reklamy, wybór bluz to świetna decyzja. Koszulki z nadrukami są dość popularną formą promocji, dlatego warto pomyśleć o bardziej oryginalnym rozwiązaniu jakim są bluzy. To ciekawa forma prezentacji firmy, a takie produkty można ofiarować nie tylko swoim pracownikom, ale także stałym klientom.

Firmowe stroje świetnie wypadają kiedy Twoi pracownicy spotykają się z klientami osobiście, w biurze, czy na eventach branżowych. Pozwalając na rozpoznanie, budujesz świadomość swojej marki nie tylko wewnątrz swoich klientów, ale także wśród tych potencjalnych. 

Bluzy z własnym nadrukiem dla Twoich pracowników

Pracownicy którzy otrzymają personalizowane bluzy firmowe dodatkowo będą mogli identyfikować się z firmą, godnie ją reprezentując. Warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Bluzy firmowe powinny się wyróżniać przez np. określoną kolorystykę czy krój, który spowoduje, że niemożliwe byłoby używanie go na potrzeby prywatne pracownika – tą odzież, pracownik ma używać do reprezentacji firmy. Oczywiście musi również zawierać nadrukowane lub haftowane logo firmy. Jest to jednoznaczne z tym, że pracownik powinien wykorzystywać go jedynie do celów związanych z wykonywaniem obowiązków w pracy. Ważne, aby – ustalając wzory odzieży firmowej z logo – pracodawca dostosował je do rodzaju wykonywanej pracy, warunków panujących na stanowisku, a także aby odzież ta nie naruszała godności lub dóbr osobistych pracowników (np. obrażające lub ośmieszające napisy).

Wybieramy idealną bluzę firmową!

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, odzież musi być dostosowana do specyfiki pracy. Musi także bezpośrednio nawiązywać do identyfikacji wizualnej firmy. Odpowiednia kolorystyka, krój i logo to podstawa do sukcesu. Reflect oferuje szeroką ofertę odzieży biznesowej stworzyliśmy ją z myślą o przedsiębiorcach, po to żeby wychodzić naprzeciw wszystkim wymogom stroju biznesowego. Również w wypadku gdy potrzebna jest bluza firmowa. Odzież, którą proponujemy została zaprojektowana z myślą o każdej branży. Wszystkie dostępne modele znajdziecie w naszej hurtowni odzieży OpenWear. Przedstawimy teraz kilka modeli, które mogłyby idealnie nadać się jako odzież firmowa:

  1. Zaczynając od klasycznych bluz z długim rękawem, zakładanych przez głowę – polecamy model B&C Pro Collection BCWUC20. Jest to bluza z dobrego materiału – bawełna czesana z domieszką poliestru. Dostępna w pięciu wariantach kolorystycznych. 
  2. Kolejny model to bluzy rozpinane – najczęściej klienci wybierają Sweatjacket EXCD by Promodoro CD5270 która występuje w wersji zarówno dla mężczyzn jaki i dla kobiet (nr art: CD5275). Świetnej jakości bluza – gładka z odpornością na mechacenie. Zaletą jest także duży wybór kolorystyczny bo dostępnych jest aż dziewięć kolorów.
  3. Ostatnia propozycja to bluza robocza, odblaskowa – Bluza His-Vis Fleece Jacket YOKO YK08, jest to model premium, rozpinany z pasami odblaskowymi. Jej zaletą jest wysoki kołnierz i dwie pojemne kieszenie. Dostępny w czterech wariantach kolorystycznych.

Jeżeli oprócz bluz zdecydujesz się na dobranie koszulek firmowych, mam również ciekawe propozycje. Koszulki firmowe z nadrukiem to bardzo popularna forma, ale przy odpowiednim wyborze materiału i znakowania, stanie się wyjątkowym produktem. Jako jeden z najciekawszych modeli, możemy zaproponować T-Shirt E190 B&C BCTU03T. Dostępny aż w 40 kolorach!

Jak dobrać nadruk na bluzę firmową?

Jak dobrać nadruk na bluzę firmową?

Kiedy wybierzesz już odpowiednią bluzę – krój, model i kolorystykę, czas najwyższy na znakowanie odzieży. Twoje logo to podstawa odzieży firmowej, dlatego musi prezentować się nienagannie. Mamy do wyboru kilka metod znakowania, a jaka będzie najlepsza? Odpowiedź, być może jest wymijająca, ale to zależy od projektu i wybranego materiału. Są grafiki które ciężko wyhaftować i o wiele lepiej sprawdzą się w formie nadruku. Są też materiały, które będą lepiej wyglądać z haftem. Dostępnych w ofercie metod znakowania, mamy aż osiem, ale najbardziej popularne to druk cyfrowy DTG, haft komputerowy,i sitodruk.

Sitodruk – popularna metoda z wieloletnią tradycją. Nadruki wykonywane na maszynie sitodrukowej za pomocą specjalnych farb są bardzo trwałe i efektowne. Metoda ta wymaga specjalnej przygotowalni i opłacalna jest od około 20-30 sztuk. Plik do druku wymagany jest w wektorach, zapisany w wymiarze rzeczywistym. Kolorystykę dobieramy z palety PANTONE Solid Coated. Idealna metoda dla dużych nakładów. Bardzo trwała – przy zastosowaniu odpowiednich metod prania odzieży z nadrukiem, starczy nam na około 150 prań.

Druk cyfrowy – nowoczesna i chętnie wybierana metoda druku. Polega na bezpośrednim natryskiwaniu atramentem na odzież za pomocą specjalnych drukarek, tworząc w ten sposób piękne i szczegółowe nadruki. Metoda ta nie wymaga przygotowalni, więc opłacalna jest już od jednej sztuki. Idealnie sprawdzi się do zamówień indywidualnych lub spersonalizowanych. Doskonała do wydruku zdjęć. Plik do druku może być przygotowany w bitmapie o wysokiej jakości – przynajmniej 300 dpi, przy wymiarze rzeczywistym. Kolorystyka grafiki to CMYK. Przy odpowiednim praniu, starczy nam na około 100-150 prań. 

Haft komputerowy – kolejna metoda z wieloletnią tradycją. Hafty znane są nam od lat i kojarzą się z elegancją. Tą metodą wykonamy piękne hafty, tworzone za pomocą specjalnych maszyn. Dobrze sprawdzi się do oznakowania bluz firmowych. Metoda wymaga przygotowalni i minimalny nakład do zamówienia to 20 sztuk jednego wzoru. Plik do druku przygotuj w wektorach – kolor haftu dobierzesz z naszej palety kolorów nici. Metoda praktycznie niezniszczalna, uszkodzić można go wyłącznie mechanicznie. 

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku