• polski
 • PLN
  • EUR
  • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Szwalnia – małe ilości zamówień. Czy jest możliwe szycie odzieży na zamówienie już od kilku sztuk?

16 listopada 2022

Szycie odzieży często kojarzy nam się z dużą produkcją, dużych nakładów odzieży, a jeżeli już ktoś produkuje małe nakłady to za ogromne pieniądze. Spieszymy z obaleniem tego mitu, ponieważ w firmie Reflect można uszyć własną odzież już od jednej sztuki! Nasza szwalnia, małe ilości produkuje dla każdego, dlatego jeżeli masz pomysł na swoją produkcję, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Szycie odzieży na zamówienie

W firmie Reflect oferujemy kompleksową usługę produkcji odzieży. Nie tylko znakowanie odzieży i gadżetów z hurtowni, ale także szycie odzieży na zamówienie. Wykonujemy całą produkcję od podstaw – projektujemy, szyjemy, wykańczamy. Konstruujemy szablony, przygotowujemy układy krojów, a także sublimujemy dzianiny pod zdefiniowany kolor z palety Pantone. W naszej wzorcowni posiadamy również szereg materiałów, których kolor można wybrać z gotowej już palety.

Szwalnia pozwala na stworzenie czegoś oryginalnego, czego nie można dostać w stałej ofercie sklepów. Dzięki takiemu projektowi możesz zapewnić sobie klientów, którzy z chęcią inwestują w innowacyjne pomysły. Twoje ubrania mogą być gładkie w jednym kolorze, albo w całości zadrukowane. Wybór należy do Ciebie.

Jednak nie tylko dla swojej firmy możesz tworzyć odzież od podstaw. Jeżeli planujesz stworzyć odzież dla siebie lub dla małej grupy osób, będziesz mógł w naszej szwalni dokładnie dopasować rozmiary, kolory czy dodać personalizowane nadruki. Oferujemy możliwość znakowania i szycia od jednej sztuki, więc będziecie mogli przygotować oryginalny projekt dla swojej grupy znajomych lub stworzysz wyjątkową koszulkę dla siebie.

 

Jak już wspomnieliśmy wyżej, w Reflect wykonasz nie tylko produkcję o dużym nakładzie, ale nasza szwalnia małe ilości produkuje już od jednej sztuki. Jeżeli myślałeś, że pojedynczych sztuk nie można uszyć w dobrej cenie to chcemy wyprowadzić Cię z błędu. Napisz do nas ze swoim pomysłem, a my przygotujemy wycenę. Możesz u nas szyć odzież na zamówienie, oznakować ją wybraną metodą znakowania, ometkować swoim logo, a także zlecić jednostkowe pakowanie.

Dlaczego warto szyć własną odzież?

Czy jest możliwe szycie odzieży na zamówienie już od kilku sztuk

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie kilku najważniejszych zalet szycia odzieży. Jeżeli jeszcze się zastanawiacie czy warto, koniecznie zapoznajcie się z tą listą:

 • Szycie odzieży na zamówienie, daje unikatowy charakter ubrań

Każdy element garderoby będzie jedyny w swoim rodzaju oraz dostosowany do indywidualnych wymagań klienta. Możesz zaprojektować odzież dla siebie lub dla swojej marki.

 • Indywidualne rozmiary

Czasem ciężko dopasować odpowiedni rozmiar, kiedy każdy producent ma swoje miary. Rozwiązaniem jest odzież szyta na miarę. My projektujemy i szyjemy ubrania pod indywidualne wymiary klienta, dzięki temu możesz być pewien, że takie ubranie będzie leżało na Tobie idealnie.

 • Oszczędność

Produkujemy i szyjemy odzież nawet od jednej sztuki, a koszt własnych ubrań jest niewiele wyższy od gotowych produktów. Szyjąc własną odzież masz pewność, że otrzymasz produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

 • Jakość na najwyższym poziomie

Produkty dostępne w sieciówkach, często produkowane są z kiepskich materiałów. Przez to szybko tracą na jakości, spierają się lub ulegają zniszczeniu. W firmie Reflect wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, które klient dowolnie wybiera z dostępnej oferty. Wybierając wysokojakościowe produkty, masz pewność że odzież posłuży Ci na długo.

 • Satysfakcja

Miły dodatek do pozostałych zalet – tworzysz coś całkowicie swojego, od podstaw na własnych zasadach. Takiej odzieży jak Ty nie będzie miał nikt inny.

 • Trwałość

Odzież szyta jest zazwyczaj o wiele trwalsza od koszulek z sieciówek. Twoja odzież może posłużyć Tobie lub Twoim klientom na lata.

Szwalnia – małe ilości w wysokiej jakości

Produkcja odzieży ma wiele zalet. Podstawą jest to, aby znaleźć nietypowy pomysł na siebie. Co zrobić żeby tak się stało? Przede wszystkim zadbaj o podstawę, czyli unikalny charakter ubrań. To właśnie szycie odzieży na zamówienie, pozwoli odróżnić się w tłumie lub odróżnić Twoją firmę od konkurencji. Zastanów się chwilę. Krój, którego nie ma nikt inny. Produkt made in Poland, nie made in China. A przede wszystkim fakt, że stworzysz odzież jedyną w swoim rodzaju.

Kolejną zaletą jest możliwość stworzenia indywidualnej rozmiarówki. Czasami producenci proponują nam ciekawe fasony ubrań, ale ograniczone rozmiary, a wtedy często pojawia się problem. Zaczyna się robić pod górkę, a Ty mimowolnie ograniczasz swój asortyment i ofertę. Jeśli zamawiasz indywidualne produkty w szwalni odzieży, to Ty i tylko Ty decydujesz o tym, jakie ma mieć wymiary wzdłuż i wszerz.

Jakość definiuje odzież uszytą na zamówienie. To Ty przy produkcji masz wpływ na jakość materiałów z których wykonasz swoje produkty. Nie musisz martwić się, że zapłaciłeś dużo za gotową odzież, a jej jakość nie spełnia Twoich oczekiwań. Zostań kowalem swojego losu i stwórz coś wartego uwagi od A do Z. Szycie ubrań na zamówienie nie musi być trudne i kosztowne. Sprawdź nas i skontaktuj się w sprawie wyceny z Biurem Obsługi Klienta.

Jakie są możliwości szycia odzieży?

Jest kilka ważnych punktów podczas procesu tworzenia odzieży, na które należy zwrócić uwagę. Jako firma projektujemy nowe kroje i szablony ubrań, dostosowane do zamówień klienta. Szyjemy pod Twoje wytycznie z wybranymi materiałami. Twoja odzież może być oznakowana – posiadamy na miejscu drukarnie, która wykona dla Ciebie wszystkie dostępne na rynku metody znakowania (sitodruk, haft, druk DTG, sublimację, folię flex, flock, lateksową). Oprócz tego możesz wybrać metki – produkujemy metki żakardowe, transferowe, sublimacyjne lub flexowe. U nas także przemetkujesz odzież. Dodatkowo możesz też ozdobić swoją odzież lub gadżety poprzez naszywki gumowe, haftowane, a także przywieszki czy etykiety kartonowe. Na sam koniec spakujemy dla Ciebie Twoje zamówienie zgodnie z wytycznymi. Cały proces produkcji odbywa się w naszej firmie, a przez zamówienie przeprowadzi Cię nasz doświadczony konsultant, który pomoże i doradzi w każdej kwestii dotyczącej produkcji.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku