• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Jak stworzyć swoją własną odzież z nadrukiem na dużą skalę?

18 lutego 2020

Zamówienia w naszej firmie zazwyczaj są zamówieniami hurtowymi. Zlecenia dla indywidualnych produktów najczęściej realizujemy w naszej działalności MegaKoszulki.pl. Jeżeli zastanawiasz się jak przygotować się do produkcji własnej odzieży na dużą skalę, to doskonale trafiłeś. Być może planujesz założyć swoją markę odzieżową, a może chcesz zlecić produkcję odzieży dla pracowników firmy. Ten artykuł podpowie jak zacząć, zapraszamy do lektury.

Jak przygotować się do zamówienia?

Przede wszystkim musimy wiedzieć dla kogo zamawiamy odzież. Jeżeli koszulki firmowe zamawiane są dla korporacji, to będziemy celować w produkty bardziej prestiżowe i eleganckie, natomiast dla np. sieci sklepów spożywczych postawimy na coś praktycznego i wygodnego. Przy zamówieniu produktów do własnej marki odzieżowej, musisz zastanowić się jaki będzie Twój klient docelowy oraz jaką odzież zamierzasz sprzedawać.

Na pewno musisz na początek określić kilka rzeczy. Zrobienie tego od razu ułatwi wycenę, a w późniejszym czasie także składanie zamówienia i produkcję. Drukowanie koszulek nie musi być wcale trudne – oto kilka podstawowych punktów:
1. Grupa docelowa – dla kogo przygotowujesz zamówienie, czym charakteryzuje się klient lub Twoja branża,
2. Rodzaj produktów – musisz określić czy będą to koszulki z nadrukiem, bluzy robocze z nadrukiem, czy może czapki lub softshele. Odzież można dobrać z naszej hurtowni OpenWear.pl
3. Nakład zamówienia – policz ile odzieży z danego nakładu na dany rodzaj produktu potrzebujesz,
4. Projekt graficzny – przygotuj pliki do znakowania. Określ także gdzie nadruki mają się znajdować oraz w jakich wymiarach. Instrukcję jak przygotować plik, znajdziesz na naszej stronie.
5. Budżet – dobrze jest także mniej więcej określić jaki budżet chcemy przeznaczyć na odzież z logo.

Jaka metoda znakowania?

To jaką metodę wybierzemy, zależeć będzie od powyższej listy. Metody znakowania będą różne w zależności od nakładu, rodzaju odzieży, projektu graficznego i budżetu. W ofercie Reflect posiadamy aż 8 metod znakowania, natomiast niektóre z nich bardziej nadają się dla dużych nakładów, a inne dla mniejszych.

Dla większych nakładów będziemy polecać sitodruk. Sprawdzi się wyśmienicie na koszulki firmowe z nadrukiem. Dla zamówień na koszule z nadrukiem firmowym zaproponujemy haft komputerowy, który będzie prezentował się bardzo profesjonalnie.
Przy zleceniu na zamówienia dla własnej marki odzieżowej, przy wielu projektach możemy zaproponować druk cyfrowy, który doskonale sprawdzi się przy pełnokolorowych wzorach. Jeżeli natomiast zamierzasz produkować koszulki sportowe z nadrukiem, idealnie sprawdzi się sublimacja, która jest najtrwalszą i niewyczuwalną w dotyku metodą znakowania.

Mamy nadzieję, że powyższe informację pomogą w przygotowaniu zamówienia. W każdej chwili mogą skorzystać Państwo z naszej pomocy. Polecamy kontakt z naszymi konsultantami Biura Obsługi Klienta, którzy w razie wątpliwości doradzą na co się zdecydować.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku