• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

W jaki sposób wykonać tanio odzież z logo? Oszczędzaj mądrze!

23 września 2020

Przygotowując się do produkcji odzieży z logo chcemy, żeby spełniała ona nasze wymagania – była trwała, elegancka, dobrze wykonana, ale także w rozsądnej cenie. Często mówi się, że niska cena nie idzie w parze z jakością, jednak nie możemy się z tym zgodzić. Jak zaoszczędzić mądrze, nie tracąc na jakości?

Odzież z nadrukiem

Pod lupę weźmiemy zamówienia koszulek. Jeżeli przygotujemy ubrania firmowe na pewno będziemy potrzebować większą ilość. W tym wypadku lepiej wybrać dobrej jakości koszulki i zdecydować się na jednokolorowy sitodruk, który przy nakładzie powyżej 50 sztuk na pewno wyjdzie korzystnie. Jeżeli natomiast zależy nam na kilku sztukach odzieży z wielokolorowym nadrukiem – najkorzystniej będzie zdecydować się na druk cyfrowy.

Wszystko zależy od przygotowanego projektu – jeżeli chcesz zaoszczędzić, lepiej wykonać mniejszy nadruk lub mniej kolorów (jeżeli pozwala na to Twoja księga znaków), niż decydować się na np. najtańsze koszulki. Produkty muszą być wytrzymałe, ponieważ na pewno będą wielokrotnie prane. Oczywistym jest, że pracownik reprezentuje Twoją firmę, więc odzież powinna wyglądać schludnie.
Podczas podejmowania decyzji o rodzaju znakowania, polecamy zapoznać się z naszą tabelką porównującą metody oraz ceny znakowania.

Jaka cena?

Przede wszystkim pytacie jaka będzie orientacyjna cena. Niestety takiej kwoty nie można wziąć znikąd. Do tego potrzebne jest kilka podstawowych informacji. Chcąc lekko nakreślić jak mogą wyglądać ceny poszczególnych zamówień, przygotowaliśmy przykładowe wyceny:

1. Zamówienie koszulek białych z nadrukiem jednokolorowym do rozmiaru A4, wykonane sitodrukiem w nakładzie 200 sztuk:

  •  koszulka (L190) – 8,61 zł/netto* + nadruk 2,63 zł/netto*

2. Zamówienie czarnych koszulek z wielokolorowym nadrukiem do rozmiaru A4, wykonane drukiem cyfrowym w nakładzie 20 sztuk:

  • koszulka (L190) – 10,34 zł/netto* + nadruk 14,30 zł/netto*

3. Zamówienie niebieskich polówek z jednokolorowym haftem do 20 cm2, wykonane w nakładzie 100 sztuk:

  • polówka (L562) – 32,96 zł/netto* + haft 1,94 zł/netto*

Jak widać ceny bardzo się różnią i jest to sprawa indywidualna do danego zamówienia.
Cena zależna jest od wielu czynników. Nieraz wspominaliśmy, że ważny jest nakład, metoda znakowania, rodzaj odzieży, sposób pakowania oraz wysyłki. Jeżeli będziemy mieć już ustalone te kwestie, przygotowanie wyceny na nadruki na koszulki nie będzie problemem. O kalkulację można napisać do nas na adres biuro@reflect.pl z podaniem informacji jakie produkty i jakie nadruki Państwa interesują. Dla agencji reklamowych mamy dodatkowe rabaty, spytaj o to naszego konsultanta.

* podane w artykule ceny na dzień 22.09.2020 – nie jest to wiążąca oferta.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku