• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Sitodruk wykonywany przez profesjonalistów

26 stycznia 2018

Zapewne wielokrotnie spotkali się z Państwo z określeniem „profesjonalny sitodruk”, „wytrzymały sitodruk” oraz „wysokiej jakości sitodruk”. Jednakże co tak dokładnie te wyrażenia oznaczają?

Ponieważ każda firma według wewnętrznego systemu interpretuje te zagadnienia, postaramy się wytłumaczyć Państwu, co powyższe zagadnienia oznaczają w firmie Reflect.

Wytrzymały sitodruk, co to oznacza

Wytrzymałość nadruku niestety według wielu firm jest pojęciem względnym. Dla jednych będzie to 10 prań, dla innych 20 a dla nas? 

Podczas przeprowadzania wywiadu z Izą, która jest świetnym sitodrukarzem wyjawiła nam Ona, że posiada koszulki wykonane sitodrukiem z 2004 roku i wyglądają one świetnie, mimo upływu kilkunastu lat. Właśnie to jest dla nas wytrzymały sitodruk.

Profesjonalny sitodruk, ale konkretnie co to jest?

Aby nazwać dany proces produkcyjny profesjonalnym, należy rozłożyć go na czynniki pierwsze, a najlepiej na minutowy film.

Na powyższym filmie, mogą Państwo prześledzić nasz proces produkcyjny dla sitodruku. To dbałość o szczegóły, od dostosowania logotypu, aż po tunel suszący sprawia, że możemy mówić o profesjonalnym podejściu. Oczywiście należy dodać do tego wykwalifikowaną kadrę, która nie boi się wychodzić poza utarte szlaki oraz odpowiednie maszyny.

 

Wysokiej jakości sitodruk

Wysokiej jakości sitodruk, to wyrażenie często poda podczas rozmów, jednakże czym dokładniej to jest?

Według nas, wysokiej jakości sitodruk jest to połączenie profesjonalizmu kadry wraz z dobrze dobranymi pół produktami, z których wykonujemy dany produkt. Uważamy tak ponieważ, nawet najlepsza kadra nie przeskoczy właściwości farb do sitodruku, maszyn czy innych pół produktów. Natomiast nieodpowiednia kadra, nie będzie potrafiła wykorzystać w pełni potencjału najlepszych maszyn, czy farb. Złotym środkiem wydaje się posiadanie wykwalifikowanej kadry, oraz zapewnienie jej m.in. topowych maszyn oraz farb, aby nie musieli się ograniczać i stworzyli coś wyjątkowego.

Jak mogą Państwo zobaczyć, w przypadku firmy Reflect, nie rzucamy słów na wiatr. Dodatkowo, cały czas pracujemy nad tym, aby znakowanie odzieży sitodrukiem było jeszcze cały czas udoskonalane i nie dążyło za nowymi trendami, a je kreowało. 

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku