• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Jaki rodzaj naszywek wybrać? – naszywki gumowe i haftowane

24 lutego 2017

Mając własną markę odzieżową, firmę, która chce mieć własną odzież promocyjną czy będąc HR-owcem dbającym o odzież pracowniczą zapewne często spotykasz się z pewnymi dylematami związanymi z takimi kwestiami jak np. druk cyfrowy DTG czy sitodruk? Własne metki odzieżowe czy nie? No i w końcu.. jakie naszywki odzieżowe wybrać? Odpowiadamy. 

Naszywki gumowe 

Nadają się świetnie jako zdobienie odzieży, ale również używa się je jako gumowe przywieszki do zamków. Naszywki gumowe są tworzone z PCV, dzięki czemu można uzyskać z nich różnorodne efekty, które prezentują się niezwykle oryginalnie na odzieży. Jeśli chcesz stworzyć naszywki gumowe z wielu warstw kolorów nakładających się na siebie bądź efekt wypukłości i trójwymiarowości, to właśnie ten rodzaj naszywek to potrafi! Dodatkowo jeśli jesteś zwolennikiem unikatowych efektów, to ten rodzaj naszywek może świecić w ciemności. Zastanawiasz się jak się aplikuje naszywki na odzież? Otóż można to zrobić na dwa sposoby. Wszyć na tkaninę lub przykleić specjalnym klejem. Warto pamiętać również o tym, że naszywki gumowe są wyjątkowo trwałe, a woda nie jest im straszna, gdyż są na nią odporne. 

Naszywki gumowe

Naszywki haftowane

Jak sama nazwa wskazuje wykonuje się je metodą haftu komputerowego i na pewno miałeś z nimi styczność nie jeden raz, ponieważ są bardzo popularne. Często możemy się spotkać z ubraniami z naszywkami haftowymi w sieciówkach, ale coraz częściej polskie marki także po nie sięgają, gdyż naszywki haftowane są doskonałą alternatywą do technik znakowania, dla przykładu można je stosować jako zamiennik folii flex, która nie odwzoruje drobnych elementów tak samo jak naszywki. Mogą one przybierać różne kształty – logotypy, herby lub teksty – wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. 

Naszywki gumowe vs. naszywki haftowane

Ciężko wytypować w tym zestawieniu stuprocentowego faworyta, wybór zależy przede wszystkim od efektu jaki chcesz uzyskać na odzieży. Naszywki haftowane to aktualnie bardzo popularna forma zdobienia odzieży, a dzięki niezwykle szerokim wyborze różnorodnych nici na Reflect.pl można uzyskać unikatowe efekty. Naszywki gumowe natomiast sprawdzą się w momencie, kiedy chcesz wyróżnić swoją odzież i stworzyć oryginalne koszulki z odblaskowymi lub trójwymiarowymi elementami. Jedno jest pewne – oba z przedstawionych dodatków odzieżowych są warte uwagi!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku