• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Reklamowe szaleństwo na Remadays

26 lutego 2016

O tym, że targi Remadays są wielkim wydarzeniem w branży reklamowej, chyba nie musimy mówić. Pragniemy jednak podzielić się z Wami największymi perełkami, które udało nam się wczoraj odkryć. Tegoroczna edycja targów pokazała, że proste rozwiązania mogą okazać się niezwykle efektowne.

Coś dla łasuchów
Nawet Panie, które nie przepadają za majsterkowaniem, byłyby zadowolone z takich czekoladowych gadżetów. W pełni jadalne narzędzia z czekolady własnej produkcji były nie lada atrakcją na targach.

1 (2)

A dla osób, które jednak wolą czekoladę w bardziej klasycznej, a zarazem niezwykle eleganckiej formie, proponowano inne rozwiązania – czekolada w eleganckich pudełkach lub z suszonymi owocami czy migdałami.

Nie tylko producenci czekolady reklamowej przedstawiali swoje niekonwencjonalne propozycje. Dla osób, które bardzo lubią tosty, a dodatkowo, chciałyby, aby na każdym toście pojawiło się logo ich firmy, mamy dobrą informację – jest to możliwe.

Piękno, prostota, użyteczność
Notesy składane w kształt litery „L” są doskonałym połączeniem funkcjonalności, estetyki i prostoty. Wersja monochromatyczna z oryginalnym wzorem na każdej z kartek dodaje prostemu w formie notesowi coś, co odróżnia go od innych. Praktycznym rozwiązaniem jest format notesu, który możemy złożyć w małą kostkę. Na każdej części natomiast istnieje możliwość nadrukowania innej grafiki, przez co w jednym miejscu można zebrać wszystkie najważniejsze informacje dla swojej firmy. Wy natomiast możecie już dziś zapoznać się z ofertą artykułów biurowych.

4 (2)

Koniec z nudą w biurze
Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie naprawdę niebanalne rozwiązania, prezentujemy kilka z nich, które koniecznie powinny znaleźć się w biurze. Akcesoria wykonane z plastiku są idealne dla osób, które nie lubią nudy na swoim biurku i są otwarte na wszelkie niekonwencjonalne formy.

W roli głównej… cekiny
Niewątpliwą perełką wśród nowości nadruków na odzieży, które pojawiły się na targach, były cekiny przeznaczone pod sublimację. Jest to specjalny rodzaj cekinów, które uprzednio nakłada się na materiał, a następnie poddaje procesowi sublimacji. Ich zaletą jest nietypowy i bardzo oryginalny wygląd, a także trwałość. Dzięki zastosowaniu sublimacji kolory pozostają żywe, a cekiny tak silnie przywierają do materiału, że bez obaw można je wielokrotnie prać.

7

Zaskoczyło nas połączenie cekinów z sublimacją. Naszym zdaniem jest to bardzo oryginalna technika, która daje niezwykłe efekty. Grafika błyszczy się, a co najważniejsze, jest bardzo trwała. A Wam jak się podobają?

Jak widać, targi Remadays obfitują w nowości i przełamywanie schematów. Można znaleźć na nich wiele rzeczy, które nas zainspirują. My czekamy już na przyszły rok!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku