• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Promocje w OpenPrint

29 lutego 2016

Firma Reflect zajmuje się produkcją oraz znakowaniem odzieży reklamowej. Jednak nasza działalność nie ogranicza się jedynie do odzieży promocyjnej. Prowadzimy szereg platform, dzięki którym kompleksowo obsługujemy naszych klientów. W multidrukarni OpenPrint każdy zamówi produkty poligrafii reklamowej. W naszej drukarni każdy z klientów znajdzie coś dla siebie dzięki fantastycznym promocjom, które dziś chcieliśmy Wam przedstawić.

Darmowy projekt

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem drukarni OpenPrint, możesz skorzystać z promocji na całkowicie darmowy projekt. Oznacza to, że jeśli nie posiadasz swojego logotypu, projektu graficznego wizytówki czy ulotki, zgłoś się do nas, a nasi graficy przygotują projekt dla Ciebie! Napisz do nas i skorzystaj z darmowego projektu na start!

Darmowy projekt graficzny

Dodatkowy rabat

Każdy z naszych Klientów zarejestrowanych na stronie drukarni może otrzymać dodatkowy rabat na jednorazowe, dowolne zamówienie w wysokości aż 15% ! Wystarczy, że na drukowanych materiałach umieści reklamę naszej drukarni w postaci małego logotypu naszej drukarni oraz informacji, że to właśnie u nas wydrukowany został konkretny produkt.

Ulotka składana

Reklama umieszczana przez nas nie jest nachalna, określony produkt Klienta nie traci swoich wartości estetycznych, a jednocześnie, dzięki temu, każdy Klient otrzymuje możliwość redukcji kosztów zamówienia aż o 15% !

Kliencie, odbierz prezent od OpenPrint!

Dla naszych stałych Klientów, którzy regularnie korzystają z usług naszej drukarni, przygotowaliśmy specjalną promocję. W zależności od ilości dotychczasowych zamówień, każdy klient ma prawo odebrać określoną nagrodę. Wielkość prezentu uzależniona jest osiągniętego progu zamówień przez danego Klienta.

Za określoną ilość zamówień oferujemy naszym Klientom koszulkę z dowolnym nadrukiem, zestaw gadżetów, a także wartościowe bony pieniężne, które można zrealizować w Reflect, OpenWear i OpenGift. Każdy z naszych Klientów może otrzymać nawet 800zł na realizację odzieży firmowej. Im więcej zamawiasz, tym cenniejsze odbierasz nagrody!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,987 Klientów
161,476 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku