• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Blog

29 stycznia 2016
[kkratings]

Firma Reflect zajmuje się produkcją oraz znakowaniem odzieży reklamowej. Jednak nasza działalność nie ogranicza się jedynie do odzieży promocyjnej. Prowadzimy szereg platform, dzięki którym kompleksowo obsługujemy naszych klientów. W multidrukarni OpenPrint każdy zamówi produkty poligrafii reklamowej. W naszej drukarni każdy z klientów znajdzie coś dla siebie dzięki fantastycznym promocjom, które dziś chcieliśmy Wam przedstawić.

Darmowy projekt

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem drukarni OpenPrint, możesz skorzystać z promocji na całkowicie darmowy projekt. Oznacza to, że jeśli nie posiadasz swojego logotypu, projektu graficznego wizytówki czy ulotki, zgłoś się do nas, a nasi graficy przygotują projekt dla Ciebie! Napisz do nas i skorzystaj z darmowego projektu na start!

Darmowy projekt graficzny

Dodatkowy rabat

Każdy z naszych Klientów zarejestrowanych na stronie drukarni może otrzymać dodatkowy rabat na jednorazowe, dowolne zamówienie w wysokości aż 15% ! Wystarczy, że na drukowanych materiałach umieści reklamę naszej drukarni w postaci małego logotypu naszej drukarni oraz informacji, że to właśnie u nas wydrukowany został konkretny produkt.

Ulotka składana

Reklama umieszczana przez nas nie jest nachalna, określony produkt Klienta nie traci swoich wartości estetycznych, a jednocześnie, dzięki temu, każdy Klient otrzymuje możliwość redukcji kosztów zamówienia aż o 15% !

Kliencie, odbierz prezent od OpenPrint!

Dla naszych stałych Klientów, którzy regularnie korzystają z usług naszej drukarni, przygotowaliśmy specjalną promocję. W zależności od ilości dotychczasowych zamówień, każdy klient ma prawo odebrać określoną nagrodę. Wielkość prezentu uzależniona jest osiągniętego progu zamówień przez danego Klienta.

Za określoną ilość zamówień oferujemy naszym Klientom koszulkę z dowolnym nadrukiem, zestaw gadżetów, a także wartościowe bony pieniężne, które można zrealizować w Reflect, OpenWear i OpenGift. Każdy z naszych Klientów może otrzymać nawet 800zł na realizację odzieży firmowej. Im więcej zamawiasz, tym cenniejsze odbierasz nagrody!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

60,161 Klientów
147,028 Zamówień
85 Pracowników
16 Lat na rynku