• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Prezenty świąteczne dla pracowników – poznaj ofertę szwalni odzieży

1 listopada 2023

Wielkimi krokami zbliża się ulubiony czas w roku – czyli Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas radosny, czas który spędzamy z bliskimi, czas odpoczynku i podsumowań. To również idealny moment na podziękowania pracownikom za wspólnie spędzony rok. Do świąt mamy jeszcze trochę czasu,ale dobrze już pomyśleć o przygotowaniu czegoś wyjątkowego. Podpowiemy dzisiaj jakie prezenty świąteczne dla pracowników możesz przygotować w tym roku.

Idealne prezenty świąteczne dla pracowników 

Planowanie prezentów nie powinno odbywać się na ostatnią chwilę. Mając więcej czasu, mamy więcej możliwości. Zaskocz swoich pracowników, przygotowując dla nich coś wyjątkowego. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu, mamy dla Was kilka propozycji.

Idealne prezenty świąteczne dla pracowników 

Na pierwszy ogień idą najbardziej popularne bluzy świąteczne z nadrukiem. Kto nie lubi świątecznych motywów na bluzach? Tworząc taki projekt możesz ciekawie wpleść swoje logo lub nawiązać do wartości firmy. Nasza szwalnia pozwala na stworzenie oryginalnego projektu od podstaw. Dzięki temu, będziesz mieć pewność, że takiego prezentu świątecznego dla pracowników nie będzie miał nikt inny!

Bluzy świąteczne to nie tylko wygoda, ale również wyraz radości i entuzjazmu związanego z okresem świątecznym. Dzięki różnorodnym wzorom świątecznym takim jak choinki, renifery czy śnieżynki, można wybrać bluzy dostosowane do gustów i stylów pracowników. Bluzy z takimi motywami są bardzo popularne, co sprawia, że są nie tylko praktycznym, ale także modnym prezentem. Podarowanie pracownikom bluz świątecznych może pomóc w stworzeniu wyjątkowej atmosfery świątecznej w miejscu pracy. Pracownicy mogą nosić te bluzy podczas pracy, co dodatkowo integruje zespół i czyni pracę bardziej przyjemną w okresie przedświątecznym. Aby prezent był jeszcze bardziej osobisty, można rozważyć personalizację bluz. Druki lub hafty z logo firmy czy imionami pracowników dodadzą prezentom osobistego charakteru, co z pewnością zostanie docenione.

Jak przygotować się do złożenia takiego zamówienia?

Przede wszystkim musisz zaprojektować swoje bluzy świąteczne. Wybierz krój, kolor i nadruk. Zaprojektuj świąteczne znakowanie, które będzie odzwierciedlać ducha świąt i nawiązywać do Twojej firmy. Kiedy przygotujesz już swoje projekty – skonsultuj się z nami. Pomożemy w realizacji Twojego planu, podpowiemy w razie wątpliwości i odpowiemy na pojawiające się pytania.

Koszulki świąteczne na prezent

Jeżeli bluzy nie przypadły Ci do gustu to pomyśl o koszulkach świątecznych. To idealna alternatywa dla bluz, a równie ciekawa. 

Koszulki świąteczne to również doskonały sposób na wprowadzenie ducha świątecznego w miejscu pracy. Tutaj również możesz wybrać odpowiednie i nawiązujące motywy świąteczne, które pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która będzie rozprzestrzeniać się w całym biurze. Pracownicy noszący takie koszulki poczują magię świąt już w pracy. Dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów i kolorów, można dostosować koszulki do każdej branży. Czy to klasyczne czerwienie i zielenie, czy bardziej kreatywne i nowoczesne projekty – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. To sprawia, że prezenty są bardziej spersonalizowane i wyjątkowe. Korzystając z usług szwalni dodatkowo możecie także zaszaleć z krojem koszulki. Nie musi to być zwykły t-shirt. Razem z zespołem kreatywnym pobudźcie swoją wyobraźnię i stwórzcie wyjątkowe prezenty świąteczne dla pracowników.

Jakie nadruki na świąteczną odzież wybrać?

W szwalni Reflect mamy do wyboru wszystkie dostępne na rynku metody znakowania. To daje dużą przestrzeń do stworzenia idealnego projektu do nadruku. W zależności od tego co zaprojektujecie, jaką odzież wybierzecie i w jakim nakładzie – można wybrać najlepszą metodę znakowania. Na początku przedstawiamy metody dla mniejszych i spersonalizowanych nakładów:

Druk cyfrowy – nowoczesna i chętnie wybierana metoda druku. Polega na bezpośrednim natryskiwaniu atramentem na odzież za pomocą specjalnych drukarek, tworząc w ten sposób piękne i szczegółowe nadruki. Metoda ta nie wymaga przygotowalni, więc opłacalna jest już od jednej sztuki. Idealnie sprawdzi się do zamówień indywidualnych lub spersonalizowanych. Doskonała do wydruku zdjęć. Plik do druku może być przygotowany w bitmapie o wysokiej jakości – przynajmniej 300 dpi, przy wymiarze rzeczywistym. Kolorystyka grafiki to CMYK. Przy odpowiednim praniu, starczy nam na około 100-150 prań. 

Folia flex i flock – to metoda druku wykonywana przy pomocy specjalnych ploterów i wgrzewana na odzież za pomocą prasy przemysłowej. Plotery wycinają nadruk ze specjalnych folii w jednym kolorze. Mamy dostępne folie flex w standardowych kolorach lub takich z efektem specjalnym (jak np. brokat czy odblask). Natomiast folia flock to folia z meszkiem, dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Do druku potrzebny jest plik w wektorze. Kolor nadruku dobierzesz z naszej palety kolorów folii. Folie opłacalne są od jednej sztuki. Trwałość oceniana jest na około 500 prań.

Folia lateksowa – jest to wielokolorowy druk wykonywany na folii i nanoszony na odzież za pomocą prasy. Idealnie sprawdzi się przy kolorowych grafikach, jednak jest mało elastyczny i nie przepuszcza powietrza, dlatego zalecamy wykonywanie mniejszych projektów. Opłacalny od jednej sztuki. Żywotność nadruku oceniana jest na około 100 prań, przy zachowaniu odpowiednich metod prania odzieży z nadrukiem.

Sublimacja – jest to metoda druku, która wykorzystuje zjawisko sublimacji. Na specjalnych kalkach drukowana jest grafika, która później naniesiona zostaje na odzież za pomocą pracy przemysłowej w wysokiej temperaturze. Sublimację można wykonać wyłącznie na materiałach poliestrowych lub takich które posiadają specjalną powłokę poliestrową. Do druku potrzebujesz wysokiej jakości bitmapę. Drukowanie kolorowych prac może być wykonane tylko na jasnych materiałach. Na kolorowych produktach wykonamy wyłącznie czarny nadruk. Opłacalna jest od jednej sztuki. Jest to metoda praktycznie niezniszczalna. Niewyczuwalny w dotyku nadruk idealnie sprawdzi się na odzieży sportowej.

Jeżeli potrzebujesz większe nakłady odzieży, tutaj znajdziesz metody odpowiednie dla takich ilości:

Sitodruk – popularna metoda z wieloletnią tradycją. Nadruki wykonywane na maszynie sitodrukowej za pomocą specjalnych farb są bardzo trwałe i efektowne. Metoda ta wymaga specjalnej przygotowalni i opłacalna jest od około 20-30 sztuk. Plik do druku wymagany jest w wektorach, zapisany w wymiarze rzeczywistym. Kolorystykę dobieramy z palety PANTONE Solid Coated. Idealna metoda dla dużych nakładów. Bardzo trwała – przy zastosowaniu odpowiednich metod prania odzieży z nadrukiem, starczy nam na około 150 prań.

Termotransfer – to metoda bardzo podobna do sitodruku. Nazywana jest sitodrukiem pośrednim. Nadruki wykonywane są za pomocą maszyny sitodrukowej na specjalnych kalkach wraz z klejem. Nanoszone później na odzież za pomocą prasy. Idealnie sprawdza się do znakowania produktów, których nie można oznakować sitodrukiem. Opłacalna od około 20 sztuk. Do druku musisz przygotować wektory. Trwałość oceniana jest na około 100 prań. 

Haft komputerowy – kolejna metoda z wieloletnią tradycją. Hafty znane są nam od lat i kojarzą się z elegancją. Tą metodą wykonamy piękne hafty, tworzone za pomocą specjalnych maszyn. Dobrze sprawdzi się do oznakowania nie tylko koszulek, ale także bluz czy koszul. Metoda wymaga przygotowalni i jej opłacalny nakład to około 30 sztuk jednego wzoru. Plik do druku przygotuj w wektorach – kolor haftu dobierzesz z naszej palety kolorów nici. Metoda praktycznie niezniszczalna, uszkodzić można go wyłącznie mechanicznie. 

Prezenty świąteczne dla firm

Prezenty świąteczne dla firm

Jeżeli odzież z nadrukami to nie jest to czego szukasz to proponujemy sprawdzić akcesoria z nadrukami, które równie dobrze wpasują się w świąteczny klimat.

Nie każdemu odpowiadać będą koszulki czy bluzy, ale gadżety świąteczne mogą przypaść do gustu większości. Dobrym przykładem są torby bawełniane, czapki zimowe czy spersonalizowane kalendarze na kolejny rok. 

Omówimy sobie te pomysły po kolei. Torby bawełniane z nadrukiem to świetny prezent świąteczny, który jest praktyczny i ekologiczny. Dzięki nadrukowi z motywem świątecznym i logo firmy, torby stają się nie tylko funkcjonalnym elementem, ale także skutecznym narzędziem reklamowym. Pracownicy docenią możliwość korzystania z ekologicznych toreb, które są przydatne zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym.

Następnym pomysłem są czapki zimowe, które w okresie zimy są niezwykle praktyczne. Personalizacja czapek i uzupełnienie ich motywem świątecznym, dodaje im oryginalności. 

Na końcu kilka słów o kalendarzu. Kalendarze personalizowane to prezent, który nie tylko pomoże pracownikom w organizacji codziennych obowiązków, ale również będzie stałym przypomnieniem o firmie. Można wybrać kalendarze z unikalnymi projektami graficznymi, zawierającymi zdjęcia z wydarzeń firmowych lub ważnymi datami z historii firmy. Personalizacja kalendarza sprawi, że pracownicy będą mieli okazję do śledzenia wydarzeń i zadań związanymi z firmą przez cały rok.

Święta w firmie

Wybór prezentów świątecznych dla pracowników jest zawsze wyjątkowy i pełen możliwości. Przygotowując się odpowiednio wcześniej, możemy stworzyć coś naprawdę oryginalnego. Zarówno bluzy, koszulki świąteczne, jak i torby, czapki zimowe, kalendarze czy inne akcesoria biurowe mają potencjał, aby podkreślić znaczenie pracowników w firmie, podziękować za kolejny rok i budować więzi w zespole.. Niezależnie od wyboru, prezenty świąteczne są wyrazem wdzięczności i radości, które mogą wpłynąć pozytywnie na atmosferę w miejscu pracy oraz motywację pracowników na kolejny rok. Nie zwlekajcie i już dziś zacznijcie projektować coś wyjątkowego!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku