• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Prezentacja haftu komputerowego w firmie Reflect

10 stycznia 2018

Haft komputerowy należy do jednych z najbardziej ekskluzywnych metod znakowania odzieży reklamowej. Usługa haftu komputerowego, którą Państwu oferujemy należy do jednych z najlepszych na rynku. Świadczy o tym kilkunastoletnie doświadczenie w branży haftu oraz współprace z takimi markami jak m.in. Pepsi, Volkswagen czy JBL.

Oczywiście topowe maszyny do haftu komputerowego to nie wszystko. Do ich obsługi potrzebna jest wykwalifikowana obsługa, która potrafi wykorzystać ich potencjał w 100% oraz odpowiednio doradzi klientowi, jaki materiał oraz ściegi będą najlepsze przy konkretnych potrzebach. Na powyższym filmie mogą Państwo dostrzec, jak wygląda haft komputerowy w Reflect.

 

haft komputerowy na kołnierzyku

 

Haft komputerowy najczęściej wykonujemy następującymi ściegami: tatami oraz satyna, lecz dzięki pełnemu skomputeryzowaniu, możemy dla Państwa wykonać każdy haft, a nawet łączyć parę typów ściegów w sposób wytrzymały i efektowny. Haft wykonujemy na szerokiej gamie odzieży reklamowej, w tym na polarach, czapkach zimowych oraz z daszkiem, bluzach czy koszulach. Naszym maszynom nie są straszne również naszywki nawet na codurze – jest to materiał wodoodporny.

haft komputerowy na naszywce

 

Haft najczęściej wykorzystywany jest do oznakowania odzieży logiem bądź mniejszymi projektami graficznymi. W przypadku dużych obszarów, haft staje się nieopłacalną techniką, lecz również tym sobie poradziliśmy. W swoim portfolio posiadamy odzież reklamową, która została oznakowana najpierw techniką sitodruku, a następnie haftem komputerowym. W ten sposób został otrzymany niepowtarzalny efekt, a odzież prezentowała półkę premium.

Haft komputerowy jest bardzo wytrzymałą techniką znakowania odzieży reklamowej. Nie bez powodu wspomnieliśmy o wytrzymałości, ponieważ do haftu możemy wykorzystać nici metalizujące oraz nici ognioodporne. Wybierając haft komputerowy trzeba wiedzieć, że nie można stosować go na materiałach cienkich (poniżej 190g). To właśnie jego wytrzymałość oraz walory estetyczne sprawiają, że haft komputerowy uznawany jest za segment premium w znakowaniu odzieży.

 

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

66,765 Klientów
159,220 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku