• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Poznaj zalety szycia własnej odzieży na zamówienie.

26 stycznia 2017

Wydawać by się mogło, że odzież uszyta od początku do końca na indywidualne zamówienie klienta jest bardzo drogim i nieopłacalnym biznesem. Myślimy sobie, że dużo lepszym rozwiązaniem będzie kupno gotowego produktu, oznakowanie go i basta! Po sprawie. Jednak czy rzeczywiście indywidualna, szyta na zamówienie odzież jest związana z samymi negatywami? Otóż nie i lada moment dogłębnie wytłumaczę dlaczego.

Szycie odzieży pod indywidualne zamówienie

Wyróżnij się wśród konkurencji!

Najważniejsze jest to, aby znaleźć nietypowy pomysł na siebie i zadbać o to, aby klienci stali się lojalni wobec marki. Ale drapiesz się po głowie i zastanawiasz: co mogę zrobić żeby tak się stało? Przede wszystkim zadbaj o podstawę, czyli unikalny charakter ubrań. Właśnie tutaj wkracza nasz dzisiejszy bohater, czyli odzież szyta na miarę, bo to właśnie ona odróżni Twoją firmę od konkurencji. Zastanów się chwilę. Krój, którego nie ma nikt inny. Produkt made in Poland, nie made in China. A przede wszystkim fakt, że stworzysz odzież jedyną w swoim rodzaju. Czy nie o to właśnie chodzi?

Rozmiarówka w Twoich rękach

Indywidualny rozmiar ubrań uszytych na zamówienie, to następna z zalet stworzenia produktu od początku do końca. Czasami producenci proponują nam ciekawe fasony ubrań, ale ograniczone rozmiary, a wtedy już nie jest okay. Zaczyna się robić pod górkę, a Ty mimowolnie ograniczasz swój asortyment i ofertę. Jeśli zamawiasz indywidualną odzież, to Ty i tylko Ty decydujesz o tym, jakie ma mieć wymiary wzdłuż i wszerz.

Odziez szyta na zamówienie

 Jakość definiuje odzież uszytą na zamówienie

Wyobraź sobie, że masz wpływ na jakość materiałów z których wykonasz swoje produkty. Nie musisz martwić się, że zapłaciłeś dużo za gotową odzież, a jej jakość nie spełnia Twoich oczekiwań (a co dopiero oczekiwań klienta). Zostań kowalem losu swojej marki i stwórz coś wartego uwagi od A do Z. Martwisz się, że produkcja i szycie odzieży wyjdzie poza Twój budżet? Jeśli tak, to zdziwisz się, ale koszt własnych ubrań jest niewiele wyższy od gotowych produktów.

 

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku