• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Papierowy zawrót głowy

26 lutego 2016

Papier, mimo że jest sędziwy, nadal trzyma się nieźle i podąża za najnowszymi trendami. Niestrudzony od ponad dwóch tysięcy lat nadal nas zadziwia. Zobaczcie, a przekonacie się, jak zawróci Wam w głowie.

Newspaper design

Proste rozwiązania wcale nie muza być banalne. Wystarczy papierowa gazeta i troszkę wyobraźni żeby z kawałka papieru stworzyć coś nietypowego, co jednocześnie ozdobi naszą ścianę lub doniczkę.

Newspaper design 

Paper fashion

Z papieru można robić nie tylko nietuzinkowe ozdoby, ale także oszałamiające kreacje. Papier docenili już niejedni projektanci mody, którzy prezentowali swoje projekty na największych wybiegach świata.

Paper fashion

Plakaty

Nie sięgniemy pamięcią do XIX wieku, ale możemy prześledzić historię plakatu i zobaczyć, jak bardzo współczesne rozwiązania różnią się od tych sprzed kilkuset lat. Nie trzeba wiele, aby wyróżnic swoje biuro designerskim elementem, który całkowicie odmieni jego wygląd. Jak widać, wystarczy kawałek pogniecionego papieru i drobne umiejętności manualne, aby stworzyć designerskie cudo.

Plakaty na ścianę

A jak już myślicie o plakacie, który odmieni Wasze biuro, koniecznie pomyślcie o własnym projekcie, który dodatkowo nada mu indywidualnego charakteru. Fantastyczna grafika to klucz do sukcesu. Ale… nie jedyny. Będziecie jeszcze potrzebowali kogoś, kto wykona dla Was nietypowy projekt i wydrukuje Wasz plakat. Tym nie musicie się martwić – w OpenPrint.pl znajdziecie jedno i drugie! Nasi graficy z głowami pełnymi pomysłów stworzą dla Was nisamowitą grafikę, którą potem wydrukujemy tworząc oszałamiający efekt!

Odwiedźcie naszą stronę i znajdźcie inspiracje dla siebie!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku