• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Oryginalne nakrycia głowy, dzięki którym inne lecą z głów

4 kwietnia 2016

Wielkimi krokami zbliża się sezon letni, w którym nakrycie głowy będzie odgrywało ważną rolę wizerunkowo-ochronną. Wiele firm wykorzystuje w dress code swoich pracowników czapki reklamowe z daszkiem, na których umieszczają logotyp bądź nazwę firmy, dzięki czemu pracownicy Ci reprezentują swoją firmę również strojem. Coraz częściej z takiego rozwiązania korzystają również zespoły taneczne czy organizatorzy różnego rodzaju eventów, aby w ten sposób budować lub podtrzymywać świadomość marki. Ważne jest, aby w jakiś sposób wyróżnić swoich pracowników czy uczestników eventu. Jak? Wystarczy wybrać oryginalną czapkę, dzięki której wszystkie inne lecą z głów.

Czapki typu snapback – łączenie tekstur

W przypadku młodzieżowych zespołów, różnego rodzaju kół tanecznych, świetnym rozwiązaniem będą czapki typu snapback zapinane z tyłu z prostym daszkiem. Cały sęk tkwi w tym, aby czapki te w jakiś sposób wyróżnić. Jeżeli nie mamy pomysłu na oryginalną grafikę, jaka mogłaby znaleźć się na czapkach, najlepiej pokusić się o takie czapki, które nawet bez projektu wyglądają rewelacyjnie. Łączenie różnych tekstur na czapce spowoduje, że efekt będzie powalający. Czapki z zamszowym lub korkowym daszkiem obronią się same, a w połączeniu z haftem z logo firmy lub nazwą naszego zespołu czy organizacji będą nie tylko wpisywały się w trendy modowe, ale również podtrzymywały świadomość marki.

 

Czapki z teksturami  

 

Czapki w damskim wydaniu

Czapki z daszkiem są elementem, który zdecydowanie króluje w męskiej garderobie. Dlatego modeli damskich jest o wiele mniej na rynku. Hurtownia odzieży reklamowej OpenWear zapewnia jednak szeroki wybór czapek również w damskich wersjach z daszkiem z motywem kwiatowym czy podbiciem w groszki.

Czapki damskie z prostym daszkiem  

Czapki z prostym daszkiem są doskonałym rozwiązaniem dla dziewczyn, które lubią sportowy styl i chcą czuć się modne. Są one również świetnym dopełnieniem młodzieżowego stroju, także podczas występów tanczenych.

Damska czapka z daszkiem

Kapelusze i rybaczki

Nie wszyscy miłośnicy letniego szaleństwa są zwolennikami czapek z daszkiem. Dlatego też kapelusze czy rybaczki będą doskonałą alternatywą dla tych, których styl nie pasuje do czapek z daszkiem. Słomkowe kapelusze już od kilku lat królują w świecie letniej mody, co więcej, są świetnym dopełnieniem niemalże każdego stroju.

Kapelusze słomkowe

Modne czapki sportowe

Niedługo kalendarz imprez zapełni się półmaratonami, maratonami, biegami charytatywnymi. Aby zapewnić ich uczestnikom pełen komfort, warto podarować im czapki z daszkiem, które będą doskonałe podczas biegania i wysiłku fizycznego.

Czapka sportowa

Ważne, aby taka czapka zapewniała ochronę przed nadmiernym słońcem, ale również przepuszczała powietrze i chłonęła wilgoć. Jest to doskonałe rozwiązanie ochronne, ale również reklamowe. Czapki sportowe z daszkiem podarowane uczestnikom wydarzenia, z widocznym logotypem organizatora czy sponsora, będą spełniały również funckję promocyjną.

Wybierając nakrycie głowy należy wziąć pod uwagę:

  1. Wiek grupy docelowej – pamiętajmy, że moda zmienia się wraz z wiekiem.
  2. Przeznaczenie – do jakiego celu, w jakich sytuacjach czapka ta będzie wykorzystywana.
  3. Płeć – obecnie na rynku dostępnych jest wiele czapek zarówno w męskich, jak i damskich wersjach.
Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku