• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Organizujesz wyjazdy wakacyjne dla dzieci? Pamiętaj o gadżetach reklamowych!

21 czerwca 2016

Okres wakacji jest szczególny dla wszystkich firm działających w branży turystycznej i zajmujących się organizacją wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży. Osobom dorosłym często zdarza się wyjeżdżać na urlop przed sezonem lub już po jego zakończeniu. Jednak uczniowie mają tylko dwa miesiące wakacji. Lipiec i sierpień to bardzo gorące okresy, zarówno ze względu na pogodę, jak i organizację kolonii oraz obozów dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Same pozytywne wspomnienia

Biura podróży prześcigają się w pomysłach na organizację czasu wolnego. Niemalże wszystkie oferty naszpikowane są wieloma ciekawymi animacjami oraz atrakcjami, których dzieci nie doświadczyłyby siedząc w domu. Każda z firm stara się, by po takim wyjeździe zostały tylko najlepsze wspomnienia. Miło spędzony czas i ilość atrakcji, o których dziecko opowie po powrocie do domu, są dla firmy gwarancją, że szukając dla swojej pociechy odpowiednich wakacji w przyszłym sezonie, rodzice zapoznają się z ofertą sprawdzonej już firmy. 

Zostaw po sobie pamiątkę!

Dobrym pomysłem jest, by poza fantastycznymi wspomnieniami zostawić dzieciom coś jeszcze. Warto by do domu każdego z uczestników obozu czy kolonii trafiła również mała pamiątka, na której znajdzie się grafika nawiązująca do wyjazdu oraz logotyp firmy. Niewielki gadżet reklamowy, z którego będzie korzystać dziecko poza wspomnieniami z wakacji skojarzy się również z samym organizatorem.

Jaki gadżet dla uczestników wyjazdu będzie najlepszy?

Gadżety reklamowe na obozy i kolonie

Obecnie na rynku do wyboru jest wiele rodzajów odzieży czy gadżetów reklamowych. Ewentualności jest mnóstwo, ale warto pamiętać, by spośród dostępnych opcji wybrać taką, która po powrocie do domu nie wyląduje w kartonowym pudle, bądź co gorsza, w koszu. Odpowiednie są zawsze rzeczy praktyczne, z których młodzież zrobi użytek.

Możecie być pewni, że w tej roli sprawdzi się klasyka, czyli:

1.Koszulka z nadrukiem – pewnie teraz myślicie sobie „co? Koszulka? Przecież to takie banalne!”. Nie do końca się z tym zgadzamy. Jeśli grafika znajdująca się na koszulce będzie nawiązywać do miejsca wakacji, będzie kreatywna i oryginalna, to możemy mieć pewność, że nie wyląduje na dnie szafy.

2. Reklamowa czapka z daszkiem – jeśli zdecydujemy się na czapkę, warto ją rozdać uczestnikom na samym początku wyjazdu. To bardzo praktyczny gadżet, który sprawdzi się zarówno podczas zabaw na plaży, zwiedzania zabytków oraz górskich wędrówek. Czpaka doskonale ochroni głowę każdego uczestnika przed nadmiernym słońcem. Młodzież biorąca udział w obozie z pewnością będą jej używać podczas wyjazdu.

3. Kubek z nadrukiem – ten prezent najlepiej rozdać uczestnikom na sam koniec wyjazdu, by w całości dojechał do domu. Kubki są bardzo praktyczne, mogą trafić do kuchennej szafki z ceramiką lub wylądować na biurku dziecka razem z długopisami i innymi przyborami szkolnymi.

Jeśli decyzja panie na koszulki lub w ogóle odzież reklamową, pamiętajmy by w kwestionariuszu, który rodzice wypełniają podczas zapisywania dziecka na wyjazd, zamieścić pytanie dotyczące noszonego rozmiaru albo wymiarów odzieży. Pozwoli to zamówić odzież dopasowaną do uczestników.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku