OpenPrint.pl obecny w Mysquash Club

26 lutego 2016
[kkratings]
Turniej z OpenPrint

Każdy wie, że sport to zdrowie. My także! Dlatego właśnie włączyliśmy się w inicjatywę sponsorowania turnieju DARIUSZ CUP #24 w Mysquash, który odbył się w najwyższej kategorii A (dla profesjonalistów).

OpenPrint sponsorem w MySquash

Relację z tego wydarzenia mogliście obejrzeć w telewizji WTK.

Squash staje się coraz bardziej popularnym sportem. Nie jest co prawda oficjalną dyscypliną sportową, ale myślimy, że jest to kwestią czasu. Zachęcamy więc wszystkich do spróbowania własnych sił na korcie! To nie tylko świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, ale także zabawę zarówno z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi, jak i pracownikami.

Czym byłby jednak turniej bez upominków? Wszyscy zawodnicy otrzymali fantastycznie bluzy Mysquash z logo naszej drukarni internetowej OpenPrint na rękawku. Nadruki zostały wykonane przez nas sitodrukiem. Sami oceńcie, naszym zdaniem świetnie prezentowały się na prowadzących oraz na zawodnikach.

Oto tegroczni zwycięzcy w bluzach naszego wykonania:

Wygrani w Mysqash

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Bluza z logo OpenPrint

Jak już wspomnieliśmy, na bluzach nie zabrakło logo naszej drukarni internetowej OpenPrint. Świetnie ozdobiło ono rękawki, dzięki czemu komponowało się z bluzą. Efekt możecie zobaczyć na zdjęciu.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

58,458 Klientów
143,884 Zamówień
85 Pracowników
15 Lat na rynku