• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Odzież robocza

29 lutego 2016

Bezpieczeństwo w pracy to podstawa. Specjalistyczna odzież robocza, z odblaskowymi elementami, to na budowie nieodzowny element. Również przy wykonywaniu innego rodzaju prac fizycznych, pracownicy powinni zostać wyposażeni w niezbędną odzież ochronną. O ich bezpieczeństwo w czasie wykonywanej pracy musi zadbać przede wszystkim właściciel firmy. Jak to zrobić?

Spodnie robocze

Ochronne spodnie wyposażone w kieszenie oraz dodatkowe zabezpieczenie na kolanach, z pewnością przydadzą się w pracach budowlanych czy w ogrodzie.
Spodnie te nie tylko zapewniają ochronę, są również bardzo funkcjonalne ze względu na ilość kieszeni bocznych, w jakie są wyposażone. Również pracownicy dużych sklepów budowlanych powinni zostać wyposażeni w tego rodzaju spodnie, gdyż umożliwiają one noszenie niezbędnych elementów wyposażenia, takich jak: ołówek, miaka, notes, nożyk, przy sobie.

Spodnie robocze z kieszeniami

Ochronna odzież wierzchnia

Każdy właściciel firmy budowlanej powinien zapewnić swoim pracownikom nie tylko spodnie ochronne, ale również kamizelkę czy kurtkę.

DK63700 
Dodatkowo, na odzież tę można nanieść haft i spersonalizować kurtkę lub kamizelkę dzięki wyhaftowaniu imion i nazwisk swoich pracowników.

Odblaskowe kamizelki i obuwie ochronne

Wyposażenie pracowników w odzież ochronną jest wymogiem w wielu zawodach. Równie ważna jest jednak kamizelka odblaskowa z nadrukiem, która pomaga uniknąć wypadków. Dzięki takim kamizolkom pracownicy są lepiej widoczni, co zapobiaga wypadkowi na hali produkcyjnej.

Kamizelka ochronna odblaskowa Obuwie ochronne dla pracowników

Niezbędne okazuje się również specjalistyczne obuwie, które ochroni stopę, zabezpieczy ją przed ewentualną kontuzją czy złamaniem.
Takie obuwie jest również jednym z wymogów w pracach na wyokościach czy sklepach budowlanych. Bez niego pracownicy nie mogą wejść na halę sklepu czy halę produkcyjną.

Należy pamiętać, że bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze. Dlatego zapewnij im komfort pracy i wyposaż ich w niezbędną odzież roboczą, która jednocześnie będzie zgodna z wymogami pracy.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku