• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Odzież reklamowa w eleganckim wydaniu

26 lutego 2016

Odzież reklamowa to nie tylko proste T-shirty, polarowe bluzy czy fartuszki dla pracowników. Może przybierać ona klasyczną, elegancką formę charakterystyczną dla mody biznesowej.

Koszule z kołnierzykiem

Koszule z kołnierzykiem to element eleganckiego ubioru zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Fantastycznie pasują do prostych spodni, ołówkowych czy rozkloszowanych spódnic, a także garnituru. Sprawiają, że idąc na spotkanie biznesowe, każdy wygląda z klasą. Koszule z kołnierzykiem fantastycznie nadają się do znakowania. Możemy umieścić na nich haft z logotypem firmy i poprzez drobny element spersonalizować elegancki strój na potrzeby reklamy mobilnej. Koszule z haftem fantastycznie się prezentują i wyglądają niezwykle elegancko.

Elegancka koszula męska

Eleganckie marynarki

Fantastycznym dodatkiem do koszuli jest marynarka, która dodatkowo podkreśla sylwetkę, wyszczupla i dodaje eleganckiego wyglądu.

Elegancka damska marynarka

Podobnie, jak koszule, marynarki pasują do różnego rodzaju odzieży: jeansów, luźnych spodni, eleganckich spodni na kant od garnituru. Ważne jest, aby w kontaktach biznesowych reprezentować swoją firmę na najwyższym poziomie, doskonale się do tego nadaje elegancka odzież reklamowa.

Jaki dół?

Do koszuli i marynarki fantastycznie pasują ołówkowe, dopasowane spódnice oraz lekko rozkloszowane spódniczki do kolan.

Ołówkowa spódniczka damska

Ucięcie spódniczki przed kolanem sprawia, że ma ona idealną długość, nie skraca oraz nie pogrubia sylwetki, a co najważniejsze, podkreśla delikatnie damską talię. Takie spódniczki to świetne rozwiązanie dla modnej bizneswoman na spotkanie z klientem, a także na co dzień do pracy.

Panom proponujemy proste, niezbyt szerokie spodnie na kant (szerokie wyszły już z mody), które wyszczuplają i wyglądają bardzo elegancko z koszulą i marynarką. Takie zestawienie jest doskonałe na lunch z kontrahentem, spotkanie na targach czy biznesową kolację.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku