• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Odzież piłkarska

Najniższe ceny, najkrótsze terminy tylko u nas.

Odzież piłkarska

Firma Reflect dzięki własnej hurtowni odzieży sportowej OpenWear.pl posiada szeroki asortyment odzieży piłkarskiej, wysokiej jakości.

Proponowane modele wykonane są z delikatnych, oddychających i szybkoschnących tkanin, które przepuszczają powietrze oraz gwarantują wygodę i swobodę ruchu. Odzież piłkarska musi być wykonana z dobrego materiału, który będzie trwały i nie ulegnie uszkodzeniu w praniu. Takie koszulki czy spodenki możesz oznakować numerem i imieniem/nazwiskiem, dzięki czemu będą idealnie spersonalizowane.

Zobacz katalog odzieży piłkarskiej

Odzież piłkarska dla sportowców i amatorów. Koszulki, spodenki i stroje piłkarskie ze znakowaniem. [kkratings]

Piłka nożna to sport uwielbiany na całym świecie. Oglądamy rozgrywki światowe i lokalne na stadionach czy przed telewizorem z wielką pasją. Wielu z nas również uprawia tą dyscyplinę – zarówno zawodowo, jak i hobbistycznie. Podstawą każdej rozgrywki, jest odpowiednia odzież piłkarska. Jak dobrać odpowiednią odzież?

Dobrze dobrany strój nie tylko zwiększa wygodę grania, ale także ma wiele innych pozytywnych zalet. Drużyna wygląda profesjonalnie w jednolitych strojach, kibice łatwo znajdują ich na boisku, a sami gracze łatwiej rozpoznają się na boisku w ferworze walki.
Kiedy już zdecydujecie o Waszej kolorystyce, czas dobrać odpowiednią odzież. Zaczniemy od podstaw, czyli koszulki i spodenek. Powinny być wykonane z dobrego oddychającego materiału, to zdecydowanie najważniejsze. Musi być on także trwały – gra rozgrywa się w prawie każdych warunkach pogodowych. Kolejny etap to dobranie odpowiednich dodatków. Ważnym elementem są getry, które również powinny zostać dopasowane do pozostałej części stroju. Są bardzo ważne, ponieważ pomagają utrzymać w miejscu ochraniacze na łydki. Muszą być dobrze dobrane, żeby nie uciskały zawodnika, bo w przeciwnym razie będą sporym utrudnieniem i będzie to rzutować na efektywność rozgrywki.
Do odzieży piłkarskiej dobrym dodatkiem będzie także odzież/bielizna termiczna, którą zawodnik będzie mógł ubrać pod strój w gorszych warunkach pogodowych. Zapewni to komfort i zapobiegnie ewentualnym przeziębieniom, o które łatwo, gdy na dworze robi się zimno. Można również dobrać odpowiednie rękawiczki na zimne dni dla pozostałych graczy. Jedyny zawodnik który gra w rękawicach za każdym razem to bramkarz.

Odzież dla piłkarzy

Najważniejszą częścią dobierania strojów piłkarskich, jest wybranie ich odpowiednio do parametrów zawodnika. Nie mogą być za małe czy za duże, ponieważ za małe będą krępować ruchy gracza, a za duże obniżają efektywność – przeszkadzając podczas meczu. Odpowiednia dobrana odzież piłkarska zapewni nie tylko profesjonalny wygląd, ale przede wszystkim komfort grania. Odzież oddychająca, zapobiegająca poceniu się, wykonana z odpowiednich technicznych i trwałych materiałów. Dobrana do tego odpowiednia metoda znakowania zapewni niesamowity efekt.

Jeżeli prowadzisz drużynę piłkarską, grasz ze znajomymi, jesteś pasjonatem piłki nożnej to nasza oferta jest stworzona dla Ciebie. W asortymencie mamy dostępne są spodenki, koszulki oraz getry piłkarskie, w wielu fasonach oraz wariantach kolorystycznych do wyboru. Oferta kierowana jest do klubów piłkarskich, firm, szkół oraz osób indywidualnych, pasjonatów trenujących w lokalnych ligach. Szeroka gama barw pozwala dopasować odzież do logotypu instytucji. Dodatkowo zamówienia realizowane są już od 1 sztuki.

Firma Reflect oferuje również znakowanie każdego rodzaju odzieży. Znakowanie dobieramy do konkretnego materiału i wybranej grafiki. Metody dedykowane dla tkanin z których wykonywana jest odzież sportowa to sublimacja folie flex i flock lub flex lateksowy. Sublimacja to najlepsza z dostępnych metod dla tego typu odzieży, ponieważ wtapia się w odzież, jest niewyczuwalna w dotyku, przepuszcza powietrze oraz jest bardzo trwała – praktycznie niezniszczalna. Ta metoda w kolorze dostępna jest wyłącznie na odzieży w jasnych kolorach. Dla pozostałych możemy wykonać czarny nadruk. Doskonałym miejscem na umieszczenie grafiki jest pierś, plecy i rękawki koszulki oraz nogawka spodenek, może się na nich znaleźć dowolna wybrana grafika, logo czy imię zawodnika. Jest to dobry sposób, by stworzyć spójny wizerunek drużyny oraz wyróżnić się z tłumu sportowców na zawodach lub turniejach.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku