Odzież piłkarska

Firma Reflect dzięki własnej hurtowni odzieży sportowej OpenWear.pl posiada szeroki asortyment odzieży piłkarskiej wysokiej jakości.

Proponowane modele wykonane są z delikatnych, oddychających oraz szybkoschnących tkanin, które przepuszczają powietrze oraz gwarantują wygodę oraz swobodę ruchu.

Zobacz katalog odzieży piłkarskiej

Odzież piłkarska dla sportowców i amatorów. Koszulki, spodenki i stroje piłkarskie ze znakowaniem.


W asortymencie dostępne są spodenki, koszulki oraz getry piłkarskie, w wielu fasonach oraz wariantach kolorystycznych do wyboru. Oferta kierowana jest do klubów piłkarskich, firm, szkół oraz osób indywidualnych, pasjonatów trenujących w lokalnych ligach. Szeroka gama barw pozwoli dopasować odzież do logotypu instytucji. Dodatkowo zamówienia realizowane są już od 1 sztuki.

Firma Reflect oferuje również znakowanie każdego rodzaju odzieży. Metody dedykowane dla tkanin z których wykonywana jest odzież sportowa to folia flex, sublimacja lub flex lateksowy. Doskonałym miejscem na umieszczenie grafiki jest pierś i plecy koszulki oraz nogawka spodenek, może się na nich znaleźć dowolna wybrana grafika, logo czy imię zawodnika. Jest to dobry sposób, by stworzyć spójny wizerunek drużyny oraz wyróżnić się z tłumu sportowców na zawodach lub turniejach.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

55,325 Klientów
138,100 Zamówień
85 Pracowników
15 Lat na rynku