• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Odzież narciarska damska i męska

Najniższe ceny, najkrótsze terminy tylko u nas.

Odzież narciarska

Firma Reflect dzięki własnej hurtowni odzieży sportowej OpenWear.pl oferuje szeroki asortyment odzieży narciarskiej. Są to produkty wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania narciarzy zawodowych oraz amatorów.

W ofercie znajduje się bogata oferta polarów, kurtek typu softshell, kurtek narciarskich oraz odzieży termoaktywnej. Są to elementy odzieży, które w swojej garderobie powinien posiadać każdy narciarz. Kurtki wykonane są z materiałów odprowadzających wodę, wiatroszczelnych i wodoodpornych. Proponowane produkty posiadają ergonomiczny krój.

Zobacz katalog kurtek zimowych

Ciepła, wiatroodporna i wiatroszczelna odzież narciarska zimowa. [kkratings]

Ciepła, wiatroodporna i wiatroszczelna odzież narciarska zimowa.

Sporty zimowe to wyjątkowa dyscyplina. Jeżeli już raz ich posmakujesz, nie będziesz chciał skończyć na jednej wyprawie. Do odpowiedniego uprawiania tego sportu, potrzebna jest odpowiednia odzież. Należy zaopatrzyć się w odzież komfortową, ciepłą i odpowiednią na warunki atmosferyczne. Stawiamy przy wyborze na funkcjonalność i wygodę. Kurtka powinna być wodoszczelna i oddychająca. Warto także zwrócić uwagę na elementy dodatkowe kurtki – to jak ma rozłożone kieszenie, czy są pojemne, czy posiada dodatkowe ochraniacze. Wszystkie te wytyczne wpływają na finalną ocenę produktu. Odzież narciarską należy kupować świadomie i rozważnie – ponieważ jest to produkt który powinien nam starczyć na lata. Dostępne w naszej ofercie produkty sprawdzą się na stoku, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. By spełnić oczekiwania klientów firma Reflect współpracuje z markami cenionymi na całym świecie, między innymi: James Nicholson, B&C , Rusell czy Regatta. Oferowane produkty, poza wysoką funkcjonalnością, wpisują się w obecnie panujące trendy modowe.

OpenWear jako największa hurtownia w Polsce, oferuje bogaty wybór produktów, stawiając jednocześnie na wysoką jakość odzieży. Propozycje odzieży zimowej na stronie sklepu można znaleźć od znanych i szanowanych firm odzieżowych. Każdy z produktów został stworzony ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, dostosowany odpowiednio do przeznaczenia. Odzież zimowa to doskonała odzież reklamowa, która sprawdzi się również jako ciepłe oraz ochronne ubranie.

Dobre ubranie narciarskie to takie, które przez bardzo długi czas użytkowania nie zmienią jakości swojego materiału. Takie właśnie są ubrania narciarskie ze strony OpenWear, które gwarantują długą żywotność i jednocześnie doskonałą trwałość. Wiele modeli zimowych kurtek posiada specjalnie umocnienia, które dbają, aby forma oraz jakość materiału była na najwyższym poziomie. W projekcie kurtek zimowych zastosowano przegubowy kształt rękawów, dołączone sztormową osłonę na zamek, siateczkową oraz poliestrową podszewkę, czy dodatkowo klejone szwy.

Odzież narciarska

Kurtki, które znajdują się w ofercie firmy Reflect posiadają specjalnie przystosowanie, które umożliwia przebywanie w chłodnych oraz mroźnym otoczeniu.

Część z nich to modele elastyczne, które zostały ocieplone specjalnym softshellem. Wyjątkowo ciepły materiał, zapewnia o stałym cieple oraz przyjemnym uczuciu podczas noszenia zimowej kurtki. Ten wyjątkowy model produktu odzieżowego jest jednocześnie oddychający, który zapewnia o odpowiedniej cyrkulacji powietrza podczas wykonywania obowiązków na dworze. Kurtki te posiadają również materiał wodoodporny i wiatroszczelny, które umożliwiają przebywanie w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Znajdziesz w naszej ofercie zarówno odzież narciarską damską jak i odzież narciarską męską.

Odzież narciarską można również znakować. W zależności od modelu i wzoru grafiki dobierzemy odpowiednią metodę znakowania.

Najczęściej wybierana jest folia flex lub lateks, która idealnie nadaje się do nadruków na odzieży narciarskiej. Nadruk folią lateks pozwala znakowanie w wielu kolorach, zarówno na przodzie kurtki jak i na tyle. Jest to bardzo trwała metoda, odporna na warunki atmosferyczne. Inne dobre metody znakowania odzieży narciarskiej to np. termotransfer czy haft komputerowy. Znakujemy od jednej sztuki, dlatego możesz złożyć zamówienie zarówno indywidualne, jak i hurtowe np. dla swojej firmy, czy na organizowany wyjazd w góry.

Odzież dla narciarzy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku