• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Odzież na siłownię

Najniższe ceny, najkrótsze terminy tylko u nas.

Odzież na siłownię

Ostatnio bardzo popularny stał się zdrowy tryb życia i wszyscy zgodnie musimy przyznać, że jest to bardzo dobra moda.

Ludzie coraz częściej decydują się na uprawianie sportów, czy korzystanie z siłowni. Jeżeli prowadzisz firmę, warto pomyśleć o udostępnienie możliwości korzystania pracownikom z kart „Multisport” i np. przygotować ciekawe sportowe koszulki z firmowym logo. Pracownicy będą zadowoleni, a dla Ciebie będzie to dobra forma reklamy. Jeżeli natomiast masz swój sklep internetowy z odzieżą, dobrą decyzją będzie dodanie fajnych sportowych wzorów. A może potrzebujesz indywidualną koszulkę na siłownie? Zamówienia na znakowanie realizujemy już od jednej sztuki, także każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz katalog odzieży na siłownie

Sportowa i termoaktywna odzież na siłownię. [kkratings]

W ofercie naszej hurtowni odzieży OpenWear znajdziemy bardzo dużo modeli sportowych koszulek. Są to zarówno koszulki sportowe damskie, męskie, dziecięce ale także np. koszulki piłkarskie. Kiedy już podejmiemy decyzję o chęci przygotowania takich koszulek decydujemy się na model odzieży. Musi być od odpowiedni do wybranego sportu, oddychający, elastyczny i dobrze dopasowany. Odzież na siłownię dobieramy wg własnych potrzeb i parametrów. Znajdziesz u nas koszulki z krótkim, długim rękawem, na naramkach oraz topy, a także spodnie – legginsy czy getry. Do dobranej odzieży możesz wybrać odpowiednie znakowanie. Może to być logo klubu, albo ulubiona grafika.

Odzież na siłownie wykonana jest z elastycznych, lekkich, oddychających i szybkoschnących tkanin wysokiej jakości. Dostępne są również modele bezszwowe. Wszystkie produkty powstają z materiałów odpornych na przetarcia, rozciągnięcia, mechacenie oraz wielokrotne prania. Dodatkowo firma Reflect zapewnia znakowanie każdego rodzaju tkanin, na ubraniu może znaleźć się dowolna grafiką lub logo. Jest to oferta skierowana dla firm, ale również aktywnych osób indywidualnych, ponieważ zamówienia realizujemy już od 1 sztuki.
To ciekawe rozwiązanie szczególnie dla siłowni i klubów fitness. Trenerzy oraz obsługa kompleksów w takiej samej odzieży sportowej wspiera tworzenie spójnego wizerunku oraz wygląda bardzo profesjonalnie.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku