Odzież na siłownię

Firma Reflect, dzięki własnej hurtowni odzieży reklamowej OpenWear.pl, w swoim asortymencie posiada 20 najbardziej znanych sportowych marek odzieżowych w niskich cenach.

Treningi na siłowni wymagają odpowiedniego stroju, który pozwoli czuć się swobodnie oraz nie będzie krępował ruchów podczas wykonywanych ćwiczeń. W ofercie znajdują się produkty takie, jak: koszulki, szorty oraz bogaty wybór spodni dresowych luźnych oraz ze ściągaczami. Wszystkie modele dostępne są w wielu fasonach oraz wariantach kolorystycznych.

Zobacz katalog odzieży na siłownie

Sportowa i termoaktywna odzież na siłownię.


Odzież na siłownie wykonana jest z elastycznych, lekkich, oddychających oraz szybkoschnących tkanin wysokiej jakości. Dostępne są również modele bezszwowe. Wszystkie produkty powstają z materiałów odpornych na przetarcia, rozciągnięcia, mechacenie oraz wielokrotne prania. Dodatkowo firma Reflect zapewnia znakowanie każdego rodzaju tkanin, na ubraniu może znaleźć się dowolna grafika lub logo. Jest to oferta skierowana dla firm, ale również aktywnych osób indywidualnych, ponieważ zamówienia realizujemy już od 1 sztuki.

To ciekawe rozwiązanie szczególnie dla siłowni i klubów fitness. Trenerzy oraz obsługa kompleksów w takiej samej odzieży sportowej wspiera tworzenie spójnego wizerunku oraz wygląda bardzo profesjonalnie.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

55,624 Klientów
138,652 Zamówień
85 Pracowników
15 Lat na rynku