Odzież biznesowa

Firma Reflect dzięki własnej hurtowni odzieży reklamowej OpenWear.pl posiada szeroki asortyment odzieży korporacyjnej i biznesowej przeznaczonej dla pracowników, firm oraz biznesmenów.

Bogata oferta fasonów i wzorów pozwala na wybór eleganckich elementów garderoby, dopasowanych koszul, marynarek, spodni garniturowych oraz spódnic. Realizacja zamówienia już od 1 sztuki.

Zobacz katalog odzieży biznesowej

 

 

Odzież korporacyjna, odzież biznesowa, elegancka odzież dla pracowników.

Oferta obejmuje wiele wariantów odzieży korporacyjnej, w tym wzory klasyczne, które przez swoją ponadczasowość zawsze prezentują się elegancko, dlatego doskonale sprawdzą się w roli odzieży służbowej.

Dedykowaną metodą znakowania tego typu tkanin jest haft komputerowy – jedna z najbardziej ekskluzywnych metod, która charakteryzuje się wysoką precyzją wykonania. Na marynarki lub koszule można nanieść niewielki logotyp lub grafikę związaną z firmą. Pracownicy w jednolitych strojach będą prezentować się bardzo prestiżowo oraz profesjonalnie, co pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.

Odzież biznesowa z katalogu wykonana jest z bardzo trwałych tkanin odpornych na ścieranie, ale zarówno bardzo delikatnych w dotyku. Powstaje z materiałów łatwych w utrzymaniu, niegniotących się, oddychających i przepuszczających powietrze, co wpływa na komfort noszenia oraz estetykę wyglądu pracownika.

 

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

55,234 Klientów
137,932 Zamówień
85 Pracowników
15 Lat na rynku