• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Nowe rodzaje folii na koszulki tylko w Reflect!

26 lutego 2016

Z myślą o naszych klientach rozszerzamy swoją ofertę o nowe folie umieszczane na koszulkach. Poza folią Flex i Solwent mamy również dostępne trzy efektowne rodzaje folii. Niedawno poszerzyliśmy możliwości nadruków do folii FLOCK, folii puchnącej oraz folii opalizującej. Dzięki swojej fakturze wyglądają fantastycznie i jednocześnie dodają ubraniom charakteru.

Folia FLOCK

Jest to materiał termotransferowy z, tak zwanym, „meszkiem”, przyjemnym w dotyku. Folia FLOCK dostępna jest w 16. kolorach, które fantastycznie prezentują się na koszulkach. Dzięki przyjemnej fakturze tworzy ona fantastyczny efekt. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego dla siebie lub swoich klientów, koniecznie zapoznajcie się z tą metodą znakowania.

Folia flock z meszkiem

Folia flex puchnąca

Jej faktura jest mniej przyjemna w dotyku, niż folii FLOCK, jednak również tworzy niesamowity efekt, który świetnie prezentuje się na koszulce. Wykonana jest z wysokiej jakości folii poliuretanowej.

Folia flex puchnąca

Jej nazwa wzięła się od niezwykłych właściwości, mianowicie puchnięcia pod wpływem wysokiej temperatury. Dosłownie rośnie na materiale tworząc wypukłą fakturę przypominającą w dotyku gumę. Efekt jest niesamowity!

Folia opalizująca

Rodzaj folii transferowej, która wygląda rewelacyjnie zarówno na jasnych, jak i na ciemnych materiałach. Jednak ostateczny efekt najlepiej widoczny jest na żywo, kiedy folia odbija naturalne promienie światła. Zdjęcia nie są w stanie oddać jej niesamowitego efektu, który dosłownie zwala z nóg. Wybierając taką technikę można stworzyć niesamowity t-shirt lub tank top z własnym nadrukiem. Od teraz wymienione folie oferujemy Wam w naszej stałej ofercie Reflect.

Folia opalizująca

Dzięki tego rodzaju folii efekt „wow” jest gwarantowany. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich klientów nowymi, oryginalnymi rozwiązaniami lub wyróżnić własnych pracowników i firmę – koniecznie zdecyduj się na jeden z nowych rodzajów folii.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku